Jump to content

Photo

Eklenti Notları 13-10-2015

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
No replies to this topic

#1 Regnor

Regnor

Advanced Member

• Team Hero Zero
  • 170 posts

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2015 - 05:59 ÖÖ

Gelecek değişiklikler bugünden itibaren uygulanmaya başlayacaktır (13-10-2015):
-----------------------------------------------------------------------------
Yeni özellikler
Kahraman yardim çağrısı
• Kahraman yardim çağrılari 40 seviyeden itibaren mevcuttur.
• Yeni günlük kahraman yardım çağrıları bulunmaktadır. Buna ek olarak yeni haftalık tehlike çağrıları her pazartesi mevcut olacaktır.
• Tamamen, 30'dan fazla farklı yardım çağrısı uygulaması vardır.
• Kahraman yardım çağrılarının zorlukları ve ödülleri oyuncuya göre, önceki Kahraman Yardım çağrılarını ne kadar başarılı bir şekilde tamamladıklarına bağlı olup otomatik olarak ayarlanır.
• Maksimum günlük 3 adet ve haftalık 2 adet yardım çağrıları aynı anda mevcut olacaktir.
• Yardım Çağrıları donut kullanılarak bitirilebilir. Ancak yeni yardım çağrıları ertesi gün/hafta mevcut olacaktır.
• Kahraman Yardım Çağrıları ile ilgili daha fazla bilgi, Kahramanlık Yardım Çağrıları hakkındaki postta yer almaktadır.

Yeni Bölge
• 250 seviyeden itibaren kahramanlar artık yeni bölge Yokio'ya seyahat edebilir.
• Yokio'da 15 adet yeni süreli görev ve 12 adet yeni dövüş görevi kahramanlar tarafından tamamlanmak için bekliyor.
• Ek olarak, 5 adet yeni NPC ( Non Playable Character ) - ( Oyuncu Olmayan Karakter ) eklendi.
• Ayrıca, yeni bir kötü adam Yokio etrafında dolaşıyor.
• Yokio'da yeni görevlere uyum sağlamanız için 7 yeni kahramanlık görevleri eklenmiştir.
• Yani kahramanlar buna göre kıyafet seçebilir, 31 yeni Yokio temalı eşyalar farklı kalitelerde olarak oyuna eklenmiştir. Bu eşyalar kahraman yeni bölgeye ulaştıktan sonra açılacaktır.

Bakım
Genel
• Özel etkinliğin tek görevleri artık donut kullanılarak tamamlanılabilinir.
• Kısa bir deneme aşamasından sonra, *Gizli Teklifler* bölümündeki öğeler için kıyafet önizleme artık tüm oyuncular tarafından kullanılabilinir.
• Oyundaki küçük hatalar giderilmiştir.

Genel Bakış
• Gözlerinizi açık tutun - Yakında sürpriz bir konuk senin kahramanca desteğine ihtiyaç duyacaktır. ''Merhaba, Merhabaaaa! Kimse yok mu?"

• sixbullet, ImComplete, ProFighter and 11 others like this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye