Jump to content

Photo

TR5 - dövücü1 ile yaptığımız röportaj - TR4 - VizigoT

11 replies to this topic

#1 VizigoT

VizigoT

֍LMS֍

• Members
  • PipPipPip
  • 630 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Last Man Standing
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:VizigoT

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 09:38 ÖÖ

Merhaba,

Yeni bir röportaj ile tekrar karşınızdayım umarım röportajımı beğenirsiniz :)

VizigoT: Merhaba, Öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim. Röportajımızı okuyanlar için seni tanıyabilir miyiz ?

dövücü1: Merhabalar. Ben TR5 serverından dövücü1 İsmim Atacan Güngör 30.10.2001 tarihinde Antalya'nın Alanya ilçesinde dünyaya geldim. Şu anda Denizli'de yaşıyorum.

VizigoT: Memnun olduk Atacan :) Oyuna nasıl ve ne zaman başladın ?

dövücü1: Oyuna 04.08.2014 tarihinde bir arkadaşımın oyunu oynamasıyla başladım. İlk başta oyun saçma gelmişti ve zorlanacağamı düşünmüştüm ama bir zaman sonra kendimi geliştirdim ve oyun bir zamandan sonra çok sardı.

VizigoT: Oyundaki geçmişinden biraz bahsedebilir misin ? Hangi takımlarda oynadın ? Karakterini nasıl geliştirebildin ?

dövücü1: Söylemek gerekirse seviyem ve yeteneklerim arttıkça daha iyi takımlara gitme imkanım oldu ve takım değiştirdim. SarayBahçe JK, NeverBackDown şu anda da Shadow Empire dayım. Karakterimi ilk başlarda fazla geliştirmedim nedeni ise oyunu öğrenmeye çalışıyordum. Öğrendiğimde ise paralı görev ve eğitim yapıyordum. Bir zamanlar görevi bırakıp sadece eğitim yaptım bu bana seviyeme göre yeteneklerim çok daha iyi olmasını sağladı.

VizigoT: Güzel bir karaktere sahipsiniz, başarılarınızın devamını dilerim. Bildiğim kadarı ile gücü her zaman düşük tutuyorsunuz ve daha önceden bunun hakkında bir çok kez konuşmuştuk sizin ile her zaman gücü düşürmeyi savundunuz :) Gücünüzü neden her zaman düşük tutuyorsunuz ? Bunun bir nedeni var mı ?

dövücü1: Teşekkür ederim. Evet her zaman savunacağımda :D Bunun nedeni bir çok kişinin yetenekleri benden yüksek olduğu halde ve gücü diğer statlarla eşit olduğu halde onu saldırıp her zaman yenmemdir. Bir çok fotoğrafta kanıtım vardır bunla ilgili galerimde :)

VizigoT: Mümkünse fotoğrafı alabilir miyiz ? :) Röportajımızı okuyan oyuncularımız için önerileriniz, tavsiyeleriniz vereceğiniz ipuçları var mı ? Karakterlerini nasıl geliştirebilirler ?

dövücü1:
Spoiler

Bunu bulabildim sadece bundan çok daha iyi sonuçlarım vardı ama bulamadım neyse. Karakterini hızlı geliştirmek istiyorlarlarsa deneyimli görev yapsınlar ve çoklu görevi mutlaka alsınlar ama seviyesine göre yüksek stat istiyorlarsa görev yapmamalarına tercih ederim sadece eğitim diyorum. Eğitimli takımlara giderlerse çok daha iyi statları olur.

VizigoT: Ben ise her zaman gücü yüksek ve eşit tutmayı savunmuşumdur, sanırım bu konu da hiç bir zaman anlaşamayacağız sizinle :) Shadow Empire takımı ile oynadığınızı söylediniz. Sıralama listesinde ki ilk 2 takımda oynamanıza rağmen neden Shadow Empire takımını tercih ettiniz. Diğer takımlardan çıkma nedeniniz neydi ?

dövücü1: Shadow Empire ye gitme sebebim yardımlaşma ve dostluğun çok daha iyi olduğu bir takım. 4-5 haftadır 1 hafta şöhret düşürüp bir hafta şöhret kasıp ilk 3 e giriyorum takımım sayesinde onlara burdan çok teşekkür ediyorum.

VizigoT: Sizce en iyi pet (yardımcı) nasıl olmalıdır ? Kullanacağımız peti seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Hangi durumlarda hangi peti kullanmalıyız ?

dövücü1: En iyi pet düşük yetenek puanlarını güçlerinden petlerdir. Eğer takım savaşları için olacaksa 1.Kafa Atar 2. Özen Gösterme 3.Kefeni Yırtmak Düellolar için olacaksa 1. Sürekli Damlama 2.Fedai 3.Çığ olmalıdır

VizigoT: Oyunda ki karakterlerimizin en değerli eşyası sanırım donutlarımızdır. :) Sizce donutlarımızı nasıl ve ne şekilde harcamalıyız ? Nasıl donut biriktirebilir veya kazanabiliriz ?

dövücü1: Bencede öyle. Bence donutlarımızı gereksiz yere harcamamalıyız. Ben donutları kötü adama vermekten yanayım çünkü kötü adamdan 1. Olursak veya son darbeyi yaparsak ironik zırhı veriyor bu ironik zırhı +sı çok olarak geliyor böylelikle statlar artıyor ve bunun yanında enerji ve eğitim veriyor eğitim bu oyunun en önemli unsuru sadece eğitim için bile donut basılır. Donutları biriktitmek içinde düello ve görev yapmalıyız görevleri yaparkende kahramanlık adımlarına bakarak donut alabiliriz.

VizigoT: Peki 100 milyon nasıl biriktirilmelidir ve nasıl harcanmalıdır ?

dövücü1: Bence 100M 250 leveli geçtikten sonra başlanmalıdır. Parayı biriktirirken günlük 1m yeterli oluyor bence ve özel görevler geldikçe onlarda düzenli olarak bitirilmelidir düellolarda öyle. Görev enerjilerini eğer donutları varsa donutla alırlarsa çok daha iyi olur.

VizigoT: İyi bir takım olabilmenin sırrı nedir ? Bir takım nasıl geliştirilebilir ?

dövücü1: İyi bir takım olabilmenin sırrı gerçek dostluklardır bizim takımda olduğu gibi. Bir takım eğer %100 olmadıysa takımdaki kişiler para ve turnuvalara girerek veya donut satın alarak donut bağışlayarak takımı kolaylıkla geliştirebilirler. Eğer %100 olmuşsa takımdaki kişilerin hızlı gelişmeleri lazım diğer takımları takım savaşlarında yenebilmeleri için.

VizigoT: Her 21 günde bir oyunumuza getirilen güncelleştirmelerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ve yakın tarihte oyunumuza eklenmesi planlanan "Teknik güncelleme" hakkında ki görüşleriniz nelerdir ?

dövücü1: Bence şimdiye kadar gelmesi gerek bir güncellemeydi bence bu güncelleme oyuna yeniden hayat vericek. Kısacası oyuna renk vericek. Bende sabırsızlıkla bekliyorum bu güncellemeyi. Oyuna güzelleştirmesi dileğiyle.

VizigoT: Başka serverlar da oynadığınız bir karakter var mı ?

dövücü1: TR6 da zSlayerDown adlı karakterim daha var

VizigoT: Sanırım asıl karakteriniz TR5 :) Peki TR5 Serverı hakkında görüşleriniz neler ? Oyuna yeni başlayan birisi hangi serverda başlamalıdır ?

dövücü1: Evet. TR5 hakkındaki görüşüm ilk baştaki rekabetin hiç bir serverde olmayıpta şimdi ise ölü bir server nedeni ise bazı kişiler onlar biliyor zaten kendilerini :) Eğer zamanı çoksa TR6 yı önerebilirim ama yoksa TR5 i öneririm. TR6 oyuna yeni başlayan için ağır gelebilir.

VizigoT: Oyunda bir gününüz nasıl geçiyor ? Oyuna girdiğinde neler yapıyorsun ?

dövücü1: Oyuna ilk girdiğimde ilk düellolarımı yapar sonra eğitim ve göreve başlarım. Zaman buldukçada takım sohbetine katılıyorum.

VizigoT: Forum yönetimimiz her zaman yeni çalışma arkadaşları arıyor, Yönetim ekibimize katılmayı hiç düşündünüz mü ve forumumuzu nasıl buluyorsunuz ?

dövücü1: Düşünmedim okul ve derslerim dolayısıyla zaman bulamıyorum. İleride belki. Forum moderötleri bence görevini gayet iyi yerine getiriyor şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla. Hepsine kolaylıklar. Forum her yönden sıkılmadan vakit geçirebileceğimiz bir yer.

VizigoT: Peki oyun içerisinde iyi ki tanıdığım dediğiniz insanlar var mı ?

dövücü1: toytoy (Toygan abi) Pisluq61 (Muhammet abi) DeepSilence (Serdar abi) Kadir98 (Kadir) AYKUTMAN (Aykut) HeroZiro (Feyzi)

VizigoT: Sorularımı cevapladığınız için teşekkürler, Röportajımızı okuyanlar ve oyuncularımız için söylemek istediğiniz son bir şey var mı ?

dövücü1: Ben teşekkür ederim röportaj için. Herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar.

Eğer sizin de röportajınızın yayınlanmasını istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Başka bir röportajda görüşmek üzere..
  • huyymarik, Kaan2005, Dadaylı and 7 others like this

But I know.You were just like me with someone disappointed in you

- Linkin Park

Kainatta var olan tüm güzellikleri barındıran sevdiğim, günaydın..

Spoiler

#2 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.447 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 10:30 ÖÖ

Güzel röportaj. 

• atacan (dövücü1) likes this

#3 Ploutos

Ploutos

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:EnesS

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 01:54 ÖS

Güzel Röportaj Olmuş Atacan Arkadaşıma Başarılar Diliyorum :)

#4 drherozero

drherozero

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 posts
  • Oyun Dünyasi:TR8
  • Karakter:TeddyBear

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 02:12 ÖS

Keyifli bir röportaj olmuş, başarılar Atacan  :)

#5 ☆ HeroZiro ☆

☆ HeroZiro ☆

🦥Kakauolelo

• Members
  • PipPipPip
  • 611 posts
  • LocationKütahya
  • Karakter:HeroZiro

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 02:27 ÖS

Bizlere böylesine keyifli bir röportaj sunduğunuz için ikinize de teşekkürler. :) Allahtan kaskımı görünür yaparak kamufle olmuşum yoksa yüz tipimden beni tanıyabilirlerdi. :D 

#6 Guest_çürükkarpuz_*

Guest_çürükkarpuz_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 02:39 ÖS

Okumaktan çok zevk aldım :D

#7 Kloses

Kloses

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Takim:One Piece
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:Kloses

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2017 - 03:05 ÖS

emek harcanmış güzel röportaj teşekkürler

M01Yd9.png

#8 AYKUTMAN

AYKUTMAN

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • Takim:Saraybahçe JK
  • Karakter:AYKUTMAN

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2017 - 09:13 ÖÖ

Güzel Röportaj  başarılarının devamını dilerim  :)

#9 Efsane

Efsane

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 256 posts
  • LocationKepler-186F
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:EfsaneKahraman

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2017 - 04:43 ÖS

Zevkle okudum elinize sağlık

9Y3aPk.gif

#10 Karaßüklü78

Karaßüklü78

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Karakter:Karaßüklü78

Yayınlanma tarihi 20 Nisan 2017 - 02:19 ÖS

İyi bir Röportaj  olmuş Atacan başarılarının devamını dilerim :)

#11 ByDore

ByDore

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts
  • Karakter:TalhaBey

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2017 - 01:44 ÖS

Okurken Bile Heycanlandım Cok Zevkli Röportaj Olmuş Elinize Saglık. (y) 

fmqhu.gif    

#12 Tr5byqral

Tr5byqral

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 76 posts
  • Takim:SarayBahçe Jk
  • Karakter:byqral21

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2017 - 08:08 ÖS

Güzel Röportaj olmuş başarılarının devamını dilerim :)

1gay2A.png

Yanıt ekle

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye