Jump to content

Photo

Şöhret Düşürme Taktiği Yapan Kişileri Nasıl Öğrenirim ?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 HanZ092

HanZ092

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:HanZ092

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2018 - 05:08 ÖS

Arkadaşlar selam. Ben oyunda çok fazla ilerlemiş birisi değilim fakat forumda araştırdığımda şöhretini düşürmek için taktik falan verenleri gördüm. Neden şöhret düşürüyorlar, turnuva için mi ? Falan hiçbir bilgim yok ama bildiğim bir şey var ki, yüksek seviyeli hiçbir item takmamış, şöhretini düşürmek için çabalayan kişilere saldırdığıma bana hayli yüksek bir altın geliyor. Bu yüzden çoğunlukla onlara saldırmam benim işime gelir. Şöhret düşürme taktiği yapan kişileri sıralama listesinde nasıl bulabilirim ? Yani demek istediğim seviyesi yüksek, şöhretini düşürmek için hiç item takmamış kimseleri bulabilmem için bir yöntem var mı ?

#2 Hope_

Hope_

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Locationİstanbul - Türkiye
  • Takim:Renascence
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:Hope

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2018 - 05:14 ÖS

Merhaba,

Şöhret düşürme taktiği Şöhret Turnuvası kaldırılmadan önce uygulanan bir taktikti.Şöhret turnuvası kalkınca, şöhret düşürme taktiği yapılmaktan da vazgeçildi.Yani o tür oyuncular kalmadı.Kalan var ise turnuva kalkmadan önce oyunu bırakanlar da vardır.

#3 HanZ092

HanZ092

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:HanZ092

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2018 - 05:17 ÖS

Merhaba,

Şöhret düşürme taktiği Şöhret Turnuvası kaldırılmadan önce uygulanan bir taktikti.Şöhret turnuvası kalkınca, şöhret düşürme taktiği yapılmaktan da vazgeçildi.Yani o tür oyuncular kalmadı.Kalan var ise turnuva kalkmadan önce oyunu bırakanlar da vardır.

Oyuna uzun bir süre ara vermiştim. Bugün tekrar başladım. O yüzden böyle bir şey olduğunu bilmiyordum, teşekkür ederim.

#4 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.453 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2018 - 06:07 ÖS

Şöhret turnuvası kalktığı için o işler bırakıldı. Ama çoğu kişi özel görev yapabilmek için gücünün temel yeteneğini düşük tutuyor. Bu kişileri özel görev yaparken yakalayabilirsin şanslıysan.

• kafaci93 likes this

jWgy7j.png

#5 Kaan2005

Kaan2005

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 460 posts
  • Takim:~LMS~
  • Karakter:Kaan

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2018 - 05:29 ÖS

Merhaba,

Mesela ben. Oyunu bırakmıştım bir baktım ki... Şöhret turnuvası kalkmış. Dayanıklılığı eğitimle yükseltiyorum gücü ellemedim şimdilik, çekiçsiz zor ortalanacak gibi...

Bulma yöntemi ise gideceksin turnuvada altlara, yüksek levellileri bulacaksın araştıra araştıra alt yerlerde... Başka yöntemi yok...

GBQJ92.gif

#6 Hope_

Hope_

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Locationİstanbul - Türkiye
  • Takim:Renascence
  • Karakter:Hope

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2018 - 05:59 ÖS

Mesela ben. Oyunu bırakmıştım bir baktım ki... Şöhret turnuvası kalkmış. Dayanıklılığı eğitimle yükseltiyorum gücü ellemedim şimdilik, çekiçsiz zor ortalanacak gibi...

Bulma yöntemi ise gideceksin turnuvada altlara, yüksek levellileri bulacaksın araştıra araştıra alt yerlerde... Başka yöntemi yok...

Bana mı yorum yapmak istediniz yoksa konuyu açana mı ?

#7 Kaan2005

Kaan2005

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 460 posts
  • Takim:~LMS~
  • Karakter:Kaan

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2018 - 07:21 ÖS

Bana mı yorum yapmak istediniz yoksa konuyu açana mı ?

İlk paragrafta sana cevap yazdım.

İkinci paragrafta ise konu sahibine yazdım.

GBQJ92.gif

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye