Jump to content

Photo

TR1'den JimLeon ile Yaptığımız Ropörtaj

TR1 TR2 TR3 TR4

26 replies to this topic

#1 cullina

cullina

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 331 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 11:55 ÖÖ

Merhaba Kahramanlar,

Yeni bir hafta ve yeni bir ropörtaj ile karşınızdayız. Bu hafta TR1 sunucusunda JimLeon'u konuk ediyoruz. Merak ettiklerimiz burada :)

1. Hero Zero'yu oynamaya ne zaman başladınız? When did you start playing Hero Zero?

Yaklaşık 14 aydır Hero Zero oynuyorum.Yani ilk oynamaya başlayanlardan sayılırım. / I have been playing Hero Zero for 14 months. I assume that i am one of the first player in this game.

2. Nasıl başladınız Hero Zero'yu oynamaya? Reklamlar, arkadaş tavsiyesi.. vb. / How did you start playing Hero Zero? Advertisements, friend recommendation...etc.

Biraz ilginç bir hikaye ilk eşim oynamaya başlamıştı.Bende nasıl bişey diye onu izliyordum ve ozamanlar kendi takımı vardı.İzledikce benimde hoşuma gitmişti.Bende bir karakter açıp oynamaya başladım ama eşim benim karakterimin leveli cok düşük diye takımına almamıştı : :). İşin ilginç tarafı şuanda benim lider olduğum takımda eşimde var. (titanSmyrna) / My story is kinda interesting. My wife started playing Hero Zero. While she was playing, i was watching her and she had own team. I liked in time when i was watching. Then i started playing but my wife didnt let me to get in her team because of my low level :) The interesting part, she is in my team now and i am the leader :) 

3. Hero Zero'yu ilk oynamaya başladığınız günü hatırlıyor musunuz? / Did you remember the day you start playing Hero Zero?

Evet hatırlıyorum ozamanlar bukadar iyi seviyelere çıkılabilceğini tahmin edemezdim ama şimdi bakıyorum çok iyi oyuncular var ve oyun okadar iyi geliştiki eskiye göre coğu kişi şu anda daha cok oynamaktan zevk alıyor/ Yes, i remember. In that time i never imagine to be in this position i have right now but i see that there are so many good players and the game is improved a lot, and its been a pleasure to play with them.

4. Oyunla ilgili en çok neleri seviyorsunuz? / What do you like the most in the game?

Oyunla ilgili en sevdiğim durum kötü adam çıktığı zaman saldırılarım sonucu okadar kişi içersinde 1. olabilmektir. / The best situation i liked in the game, when i see the villain, i wanna be the best among all the players.

5. Oyunda özellikle başarmak istediğiniz birşey var mı? / Do you want to achieve something specifically?

Şuan bilindiği gibi Titans takımının lideriyim ve uzun zamandır Tr1 de takımca oynamaktayız.Biz takımca arkadaslığı , dostluğu cok iyi başarıyoruz  ve bu durumu saygı ,dostluk içinde hem diğer takımlarla hem kendi takımımız içersinde sürdürebildiğimiz kadar sürdürebilmektir.Çünkü Titans takımı olarak en cok değer verdiğimiz şey saygı, sevgi ve arkadaşlıktır. / As everybody know, i am the leader of the Titans team and we as a team have been playing in TR1 for a long time. Our aim as a team that to protect our friendship, respect and success as far as possible inside the team. Because as a Titans team we are caring 3 things; love, friendship and respect. 

6. Şu ana kadar Hero Zero'daki en önemli başarınız neydi? / What is the most successful thing you have in Hero Zero?

5 ay Tr1 de takım olarak 1. kaldık.Aslında bu başarı bana ait değil takımımızca yaptığımız bir başarıdır.Ben Takımımdaki her arkadasıma her konuda güveniyorum.Biz takımımızda saldırı açacağımız zaman takımımın en altında yer arkadastan en yukardaki kişiye kadar herkesin önerisini alır ortak noktada bulusuruz.Bence önemli olanda budur.Çunku bir takımın başarısı tek kişiye ait değildir o takımda 30 kişi varsa bu başarı 30 kişinin düzenli eğitim  ,görev yapması ile ve birlikte hareket etmesiyle oluşur.Bu yüzden bende sizin huzurunuzda tüm takım arkadaslarımı tebrik ediyorum. / We stayed in the first place in TR1 during 5 months. This success didn't belong to me, we earned together with my team. I trust each people in my team. We ask to everybody in the team to attack to other teams and find the middle point together. I think it is very important. Because the success of the team does not belong to a person, if there are 30 people in the team, doing regular training, completing missions and acting like a team bring the success. I congratulate my teammates in front of all players.

7. Hero Zero'da arkadaşlıklar önemli bir yer tutuyor. Belki sizinde bir sürü arkadaşınız vardır. EN yakın arkadaşlarınız kimler ve onlarla nasıl tanıştınız? / In Hero Zero, friendships are very important. Probably you have a lot of friends in the game. Who are your close friends and how did you meet them?

Takımımda olan her kişi benim yakın arkadasımdır kimileri abilerim kimileri kardeslerim olarak görürüm hic birini birbirinden ayırt edemem.(TitanSmyrna,systemgoko,sarıböcük,span0309,ezik,greenphoenix,waystodie,kenjuro,thold,lvnt05,helerin, ali1905,ustura2,KBB,Judge2world,rednight,smhbs38,mkagane,darkness,normanreedus,pakpanter7,jumonq,alex98,zeynepiks, kramuk,lbrtn,kumiokudootaku,) / I can't seperate people in my team from one to another. They are my brothers and sisters, and we are like a family. 

8. En sevdiğiniz Hero hangisi ve neden? / Which Hero do you like the most? Why?

Yukardada belirttiğim gibi hic bir arkadasımı birbirinden ayırt edemem hepsini cok severim, benimle bu zamana kadar birlikte olup yanımda oldukları için hepsine tek tek tesekkuru borc bilirim. / As i told you before, i can't seperate any of my teammates and i love them all. I owe a thank you for all of them, because they are always with me.

9. Yeni başlayan oyunculara tavsiyeleriniz nelerdir? /  What is your advice to newbies?

Yeni başlayan arkadaslarıma öncelikle aramıza hosgeldin diyerek, hic bir zaman hırslarına yenik düşmemeleri ve bu oyunda en önemli olan arkadaslık , dostluğu elden bırakmamalıdırlar. / First of all, i want to say welcome to all of them. My advice to them, never be so ambitious and always take care of their friends. 

Bu ropörtaj için kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Saygılarımızla

Hero Zero Takımı

• WaysToDie, GreenPhoenix, systemgoko and 14 others like this

#2 Dike

Dike

Moderator

• Members
  • PipPipPip
  • 422 posts
  • LocationAntalya
  • Karakter:BerkGarges

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 11:57 ÖÖ

Güzel olmuş :D

#3 ImComplete

ImComplete

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.452 posts
  • Oyun Dünyasi:TR3

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 12:04 ÖS

Çok iyi :)

#4 Canoğğğ

Canoğğğ

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 652 posts

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 12:10 ÖS

Çok güzel benlede röportaj yaparlar inşallah :D 

#5 KiRiTo/SaN

KiRiTo/SaN

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 181 posts
  • Takim:TITANS
  • Karakter:Kai11

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 12:39 ÖS

Güzel Olmuş :)

Spoiler

#6 Excalibar-2

Excalibar-2

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 437 posts
  • LocationDiyarbakır
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Tıvıty

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 12:53 ÖS

Bizede gelin kapılarımız açık bekleriz. :D

Edited by hypnos, 01 Nisan 2014 - 01:00 ÖS.
renklendirme düzeltildi

BXzP3M.gif

#7 WaysToDie

WaysToDie

~~WTD~~

• Members
  • PipPipPip
  • 524 posts
  • Takim:~~GizliMaßed~~
  • Karakter:WaysToDie

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 01:53 ÖS

Çok güzel bir röportaj olmuş  ^_^ 
Tr1 de birinci takım olarak yola devam , Nice beş aylara daha B)

• GreenPhoenix, systemgoko, KiRiTo/SaN and 6 others like this

uU_h34IURjSA2M79J3pCoA.png

#8 Shady Magic

Shady Magic

PMC!

• Members
  • PipPipPip
  • 906 posts

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 03:06 ÖS

TR3'e de bekleriz Selin Hanım :P

• Diethra and Minik like this

NqAvBX.jpg

#9 titanSmyrna

titanSmyrna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 257 posts
  • Takim:TITANS
  • Karakter:titanSmryna

Yayınlanma tarihi 01 Nisan 2014 - 06:24 ÖS

Güzel bir ropörtaj olmuş :) Buradan bende tüm takım arkadaşlarıma,dostlarıma ailem gibi olmuş güzel yürekli herkese teşekkürlerimi borç bilirim :)

• GreenPhoenix, systemgoko, muhammed1907 and 4 others like this
Catch a little star and put it in your pocket! Keep it for a rainy day!!!

#10 EMİRHAN 143

EMİRHAN 143

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • LocationHatay
  • Takim:Dayının Yeri
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:EMİRHAN143

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2014 - 01:40 ÖS

Çok güzel bir ropörtaj bende bir zamanlar tr1 deydim ama bazı arkadaşlar yüzünden bırakmak zorunda kaldım bu oyunu oynamamın amacı takım arkadaşlarım abilerim ablalarım herkese iyi forumlar...

Spoiler

#11 CeLLaT

CeLLaT

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 116 posts
  • Takim:Entarisi Dım Dım Yar
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:necbabba

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2014 - 09:41 ÖÖ

Çok güzel olmuş...

Spoiler

O aşk ki,sevgiliden iyilik gördüğünde artmayacak kadar doygun,
Kötülük gördüğünde de eksilmeyecek kadar sağlamdır.

❤  ·•●İskender Pala ·•● ❤

#12 ModernKaan

ModernKaan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2015 - 09:50 ÖS

güzel olmuş bende TR 1 deyim  ;)

#13 DangerousDevil-K.K

DangerousDevil-K.K

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:Kara Kartal
  • Karakter:DangerousDevil

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2015 - 10:32 ÖS

Çok güzel olmuş

#14 BehzatÇ

BehzatÇ

Christy

• Banned
  • PipPipPip
  • 1.250 posts
  • Oyun Dünyasi:TR4

Yayınlanma tarihi 18 Ocak 2015 - 09:24 ÖÖ

Güzel röportaj :)

#15 Murat007

Murat007

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Takim:Azerbaijan
  • Karakter:murat3

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2015 - 07:23 ÖÖ

bize hiç gelmezler tr2 

SELAM

#16 Sald11

Sald11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 146 posts
  • LocationKayseri
  • Takim:HeadHanter
  • Karakter:TrkCX

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2015 - 07:56 ÖÖ

tr 3 geldiniz mi ben bulamadım 

Spoiler

#17 kurtarıcı33

kurtarıcı33

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • Takim:cava ne cades
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:spiderman

Yayınlanma tarihi 19 Şubat 2015 - 07:07 ÖS

güzel :)

q48mad.gif

#18 antiVirüs

antiVirüs

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 46 posts

Yayınlanma tarihi 19 Şubat 2015 - 08:48 ÖS

Titans Takımının Hayranıyım.. :) WaysToDie ' ye Selamlar.. JimLeon'ada Selam :) 

TR1 Olarak Hepinize Başarılarr.. :) :) ;)  :)  :)  :)  :)

07Jzj9.png

#19 SwaTucK

SwaTucK

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 142 posts
  • Takim:Gahpei Berzah
  • Oyun Dünyasi:TR8
  • Karakter:GODOM

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 05:56 ÖS

Çok güzel olmuş hep büyük seviyli kısıllere bakmayıpta dusukl levellerlede röportaj yapsanız :D

lkN7NB.jpg

#20 Kızılejder

Kızılejder

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 23 Şubat 2015 - 08:47 ÖS

Guzel dilekleriniz icin teşekkür ederim arkadaşlar

Yanıt ekle

Also tagged with one or more of these keywords: TR1, TR2, TR3, TR4

0 kişi bu konuyu görüntülüyor