Jump to content

Photo

Tr14 ne zaman gelir? Aktiflik nasıI olur?

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Heroyakupp

Heroyakupp

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Heroyakup

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2024 - 12:49 ÖS

Fikir ve görüşlerinizi merak ediyorum

#2 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 411 posts

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2024 - 02:58 ÖS

TR14 gelse de 6. ayında yine tek takım falan kalacak. No mercy ekibi girerse alıp koparır gibi duruyor yine. Ben TR14 konuşmak yerine TR1 konuşmak istiyorum. Hala aktif ve kolaylıkla yükselebileceğiniz bir server. Evet 1. olamazsınız ancak 5-6 aydır başlayan arkadaşlarımız şu an önemli işler yapıyor pozisyondalar. 

TR14 için konuşmam gerekirse; kısa vadede çok para harcatacak, uzun vadede en çok hırs yapıp, para basan kişi veya takım 1. olacak. ama 6. ayda önemi yok. 

• Yasin99 likes this

d

#3 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2024 - 08:31 ÖS

Yakupcum tr14 ü boşverde , Kureselde oynuyoruz biz orada takim kurduk. Imkanlar koşulunda takimida fullicez. Tr serverleri ölüyor surekli.

• Toxic, Prophecy and Heroyakupp like this

#4 Heroyakupp

Heroyakupp

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Karakter:Heroyakup

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2024 - 09:06 ÖS

Yakupcum tr14 ü boşverde , Kureselde oynuyoruz biz orada takim kurduk. Imkanlar koşulunda takimida fullicez. Tr serverleri ölüyor surekli.

güzel düşünce ama jumpint3 gelince de aynı hikaye devam edecek

Edited by Heroyakupp, 04 Temmuz 2024 - 09:17 ÖS.

#5 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2024 - 11:20 ÖS

Kuresel serverlerde aktif sayilari kalici..

#6 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2024 - 09:55 ÖÖ

Bir sunucu seçin ister ölü sunucu olsun ister aktif sunucu sadece tek hesap tek sunucu oynayın. Sunucular ölüyor zaten bütün olay bu sunucuda rekabet belli bir düzeyde oluyor 2-3 oyuncu arasında artık bireysel rekabet var küresel rekabet başka sunucuda oynayanlarla rekabet edin bireysel rekabete döndü oyun artık.

• Brock and Yasin99 like this

pink-panther-fish.gif

#7 Prophecy

Prophecy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Presage

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2024 - 06:40 ÖS

Bir sunucu seçin ister ölü sunucu olsun ister aktif sunucu sadece tek hesap tek sunucu oynayın. Sunucular ölüyor zaten bütün olay bu sunucuda rekabet belli bir düzeyde oluyor 2-3 oyuncu arasında artık bireysel rekabet var küresel rekabet başka sunucuda oynayanlarla rekabet edin bireysel rekabete döndü oyun artık.

Oyunun bu hale geleceği tr6 zamanından beri belliydi. tr4-tr3-tr2 tam olarak dediğin durumu yaşıyordu. Zaten kitlesi az olan bir oyunda fazladan sunucu açmak sadece mevcut oyuncu sayısını daha genele yayıp daha fazla (bu benim görüşüm ve benim tabirim) ölü serverler yaratmaya yaradı. Dediğin öneri güzel ama bu kafada insan pek yok..

• Toxic likes this

#8 Prophecy

Prophecy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Presage

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2024 - 06:41 ÖS

Başarılar Yasin abi  :)

#9 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2024 - 07:32 ÖS

Oyunun bu hale geleceği tr6 zamanından beri belliydi. tr4-tr3-tr2 tam olarak dediğin durumu yaşıyordu. Zaten kitlesi az olan bir oyunda fazladan sunucu açmak sadece mevcut oyuncu sayısını daha genele yayıp daha fazla (bu benim görüşüm ve benim tabirim) ölü serverler yaratmaya yaradı. Dediğin öneri güzel ama bu kafada insan pek yok..

Çok güzel özetledin kesinlikle maalesef herkes böyle düşünmüyor ama gerçekler bu.

• Prophecy likes this

pink-panther-fish.gif

#10 SalakKahraman

SalakKahraman

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationTürkiye
  • Oyun Dünyasi:TR11

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2024 - 10:30 ÖS

örneğin TR 14 açılsa ve son server olsa tüm herkes sadece orda oynasa yeni server aktifliğiyle yarışmalarda globalde zirvelere oynasa güzel olur aslında
  • Prophecy and Heroyakupp like this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye