Jump to content

Photo

Setler

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:34 ÖS

Arkadaşlar Ben Sadece Eğitim Kasıyorum Ve Set Almak İstiyorum...Şimdi Seti Aldım Diyelim Ama Ben Hiç Deneyim Kasmadığım İçin Setler Eksiye İner mi Bir Süre Sonra Ve Sizce En İyi Set Hangisi... Görünüşe Bakılırsa....

#2 ZeroTR

ZeroTR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 155 posts
  • Locationistanbul
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:OnuR92

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:37 ÖS

Eskimez deneyim kasmadığın sürece...En iyi set şuan ironik ve 54 Tllik setler 54 Tllik setlerin sadece görünüşü farklıdır verdiği statü puanı aynıdır...Görünüş istiyorsan Flash Gordon al 

#3 ImComplete

ImComplete

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.592 posts
  • Oyun Dünyasi:TR3

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:40 ÖS

Pek seviye atlamadığınız sürece eskimez.

'Hangi set?' sorusuna cevap vermem gerekirse de; parayla satın alınan setlerin görünüş harici farklı bir özelliği yok, hepsi eşdeğer.

#4 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:46 ÖS

Eskimez deneyim kasmadığın sürece...En iyi set şuan ironik ve 54 Tllik setler 54 Tllik setlerin sadece görünüşü farklıdır verdiği statü puanı aynıdır...Görünüş istiyorsan Flash Gordon al

Yorumun İçin Sağ Ol...Peki Mesela Bu Hafta Set Aldım Diyelim Ve Hiç Deneyim Kasmadım 2 hafta Sonra Yine Set Aldım Diyelim Bi fark Olur mu Statlarda...Bide Setler Statlarda Artı Kaç Stat Veriyor?...

Pek seviye atlamadığınız sürece eskimez.

'Hangi set?' sorusuna cevap vermem gerekirse de; parayla satın alınan setlerin görünüş harici farklı bir özelliği yok, hepsi eşdeğer.

Yorumun İçin Teşekkürler....

#5 ZeroTR

ZeroTR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 155 posts
  • Locationistanbul

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:50 ÖS

Yorumun İçin Sağ Ol...Peki Mesela Bu Hafta Set Aldım Diyelim Ve Hiç Deneyim Kasmadım 2 hafta Sonra Yine Set Aldım Diyelim Bi fark Olur mu Statlarda...Bide Setler Statlarda Artı Kaç Stat Veriyor?...

Leveline bağlı + kaç verdiği

#6 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.671 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 12:52 ÖS

Levelin yükselmediği sürece setlerin verdiği statlar - ye düşmez.

jWgy7j.png

#7 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:09 ÖS

Leveline bağlı + kaç verdiği

22 lvl sence kaç verir??

Levelin yükselmediği sürece setlerin verdiği statlar - ye düşmez.

anladım...lvl atlamak şart yani...

#8 ZeroTR

ZeroTR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 155 posts
  • Locationistanbul

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:12 ÖS

22 lvl sence kaç verir??

+ 100 Filan verir ama 40 level olduğunda - 100 verir ;)

#9 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:22 ÖS

+ 100 Filan verir ama 40 level olduğunda - 100 verir ;)

tmm anladım ben o zaman yine alırım her düştüğünde yani eksi olduğunda yine alırım... :)

#10 RockAngel90

RockAngel90

Lee

• Members
  • PipPipPip
  • 928 posts
  • Takim:...
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:...

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:35 ÖS

- olmaz ama set için gerekli olan şey sadece level değil,temel yetenek birde. Set çekilmesi için gerekenler (Tamamen bana göre.)

-250+ üstü olmak.

-100m basmak.

- en az 5K eğitim yapmış bir çar olması.

100M basmamış bir çarda set çekersen birde levelin aynı olsun 100M basarsan yeni set çek o set çok daha fazla + olur seviye kadar temel statüde önemlidir.

#11 KaptanDonGG

KaptanDonGG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Locationİzmir
  • Takim:ShadowArmie
  • Karakter:KaptanDon

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:41 ÖS

Kardeş Sen Bence 250 Level'de Al Ben Öyle Alacağım 250 Levelden Sonra Hem Faydası Dokunsun 22 Levelden Alsan Cok Kötü Olur Yararı Olmaz

#12 ProFighter

ProFighter

S T A F F

• Moderators
  • 1.582 posts
  • LocationTürkiye/Balıkesir/Gönen
  • Oyun Dünyasi:TR9

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 01:42 ÖS

Setin zamanı vardır,eğitim yapıyorsan temeller 2000-3000 arasını gördüğü zaman,seviye kasıyorsan 250'den sonrası idealdir.22 seviyede alıpta 54 liranı çöpe atmamanı öneririm

#13 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 02:23 ÖS

- olmaz ama set için gerekli olan şey sadece level değil,temel yetenek birde. Set çekilmesi için gerekenler (Tamamen bana göre.)
-250+ üstü olmak.
-100m basmak.
- en az 5K eğitim yapmış bir çar olması.

100M basmamış bir çarda set çekersen birde levelin aynı olsun 100M basarsan yeni set çek o set çok daha fazla + olur seviye kadar temel statüde önemlidir.

Tavsiyelerin İçin Sağ Ol..

Kardeş Sen Bence 250 Level'de Al Ben Öyle Alacağım 250 Levelden Sonra Hem Faydası Dokunsun 22 Levelden Alsan Cok Kötü Olur Yararı Olmaz

Tamam Ama 250 lvlde Çok Zaman Alır Gelmesi Kahramanımın Benim O kadar Girecek Vaktim Yok ...

Setin zamanı vardır,eğitim yapıyorsan temeller 2000-3000 arasını gördüğü zaman,seviye kasıyorsan 250'den sonrası idealdir.22 seviyede alıpta 54 liranı çöpe atmamanı öneririm

Peki... Önerini Düşünücem.... :)

Bişey Daha Sorucam Benim Oyuna Girme Sürem Kısıtlı Bende Donut Çekerek Oynamayı Düşünüyorum Bana Bir Günde 300 enerji ve 10 eğitim kaç donuta mal olur bilen var mı

#14 huyymarik

huyymarik

Sarı Lacivert Duvar

• Members
  • PipPipPip
  • 1.374 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Karakter:huyymarik

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 02:44 ÖS

Bugün atılan postların yüzde 30unu tek başına atmışssın tebrikler,önce bir forum kurallarını okumalısın.

http://forum.tr.hero...rum-kuralları/

Tek tek cevap değil belirli bir süre sonra herkese çoklu alıntıyla cevap vermelisin,ayrıca yukarıda arama diye bir bölüm var orayı kullanmalısın.

En son soruna cevaben ise en iyi ihtimalle tüm görevleri 12 dakikadan yaptığını varsayıp  bunun da 2 donuta mal olduğunu düşünürsek;

300/12 = 25    25*2=50 görevlere gider

10 eğitimini de 5 donutla bitirdiğini varsayalım pil yardımıyla

50+5=55 donuta mal olur en iyi ihtimalle...

• By_Cazador likes this
#EvdeKal

#15 ηєση-мєнмєт

ηєση-мєнмєт

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 48 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Karakter:ηєση

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2016 - 02:47 ÖS

Kanımca şöyle 200-250 levelde almalısınız. Aldığınız set 1 hafta sonra değersiz olacaktır.

Edited by Yasin CCK, 04 Ocak 2016 - 08:06 ÖÖ.
imla

28kbQd.jpg

--------------------------------------------------------------

Pis ve terli,hiç demez yeterli!
Hayatında sadece,düzensizlik düzenli!

#16 ImHoTeP

ImHoTeP

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2016 - 04:52 ÖS

Bugün atılan postların yüzde 30unu tek başına atmışssın tebrikler,önce bir forum kurallarını okumalısın.

http://forum.tr.hero...rum-kuralları/

Tek tek cevap değil belirli bir süre sonra herkese çoklu alıntıyla cevap vermelisin,ayrıca yukarıda arama diye bir bölüm var orayı kullanmalısın.

En son soruna cevaben ise en iyi ihtimalle tüm görevleri 12 dakikadan yaptığını varsayıp  bunun da 2 donuta mal olduğunu düşünürsek;

300/12 = 25    25*2=50 görevlere gider

10 eğitimini de 5 donutla bitirdiğini varsayalım pil yardımıyla

50+5=55 donuta mal olur en iyi ihtimalle...

peki bundan hepsine bi anda cevap veririm... bu arada okudum demin forum kurallarını ...55 donut iyimiş ben öyle yapayım o zaman... 

Kanımca şöyle 200-250 levelde almalısınız. Aldığınız set 1 hafta sonra değersiz olacaktır.

peki yapacak bir şey yok 250 lvli bekleyeceğiz...

#17 gurkolaso

gurkolaso

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:Nephalem

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2019 - 04:05 ÖS

Arkladaşlar bu 54 tl ye satılan setlerden almak istiyorum ama para tuzağı diyorlar. Mesela ben lvl 75 im. Adamlar dio ki ( USA 4 serveri) bu setler seviye atladıkca zayıf kalacak , çünkü para verip aldığın bu setler seviye atladıkça gelişmiyor diyor.Yani lvl 75 de kafadan atıyorum 200 str veriyorsa , ben Lvl 150 de olsam yine 200 str verecek diyolar. Sabit kalıyormuş. Anlamadığım şu ki ; bu oyunda sürekli seviye atlıyoruz. O zaman bu setlere neden para dökelim ki? Bu konu daha önce muhtemelen acılmıştır ama ben göremedim. Açıldıysa özürdilerim.Saygılar.

Not: TR 6 serveri çok geri kalacağımdan USA 4 de oynuyorum.Gönül isterdiki 2 yıldır bi TR 7 açılaydı.

Eklenmiş dosya(lar)

#18 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.671 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2019 - 06:02 ÖS

Arkladaşlar bu 54 tl ye satılan setlerden almak istiyorum ama para tuzağı diyorlar. Mesela ben lvl 75 im. Adamlar dio ki ( USA 4 serveri) bu setler seviye atladıkca zayıf kalacak , çünkü para verip aldığın bu setler seviye atladıkça gelişmiyor diyor.Yani lvl 75 de kafadan atıyorum 200 str veriyorsa , ben Lvl 150 de olsam yine 200 str verecek diyolar. Sabit kalıyormuş. Anlamadığım şu ki ; bu oyunda sürekli seviye atlıyoruz. O zaman bu setlere neden para dökelim ki? Bu konu daha önce muhtemelen acılmıştır ama ben göremedim. Açıldıysa özürdilerim.Saygılar.

Not: TR 6 serveri çok geri kalacağımdan USA 4 de oynuyorum.Gönül isterdiki 2 yıldır bi TR 7 açılaydı.

Atıyorum 2000 kişinin oynadığı bir sunucudasın. 5 farklı parçayı veren kötü adamı denk getirip hepsinde 2000 kişi içinde rekabete girip donut (54tl yi geçebilir) basıp birinci olup İronik set dizip %7 bonustan yararlanmak var veya anında 54 tl ye bu seti satın almak var. Sanırım bu işe yarıyor.

jWgy7j.png

#19 gokhansfarm

gokhansfarm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 44 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:The Mafia
  • Oyun Dünyasi:TR9
  • Karakter:Fenrir

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2020 - 12:21 ÖS

169 level
900 Antreman var çarda
Sizce değermi almama

#20 GetRight

GetRight

Advanced Member

• Coordinators
  • 243 posts
  • LocationTürkiye
  • Takim:Renascence
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:Getright

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2020 - 02:21 ÖS

169 level
900 Antreman var çarda
Sizce değermi almama

250 den sonra alırsanız daha hayırlı olur.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye