Jump to content

Photo

TR6 - EfsaneKahraman ile yaptığımız röportaj / TR5 - Fearlesscome

10 replies to this topic

#1 Fearlesscome

Fearlesscome

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 44 posts
  • LocationManisa
  • Takim:SteelPunches
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:Sinsirella

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 09:13 ÖS

Merhaba, yeni bir röportaj ile karşınızdayım. Ben röportajı yaparken çok eğlendim umarım sizde okurken eğlenirsiniz.

7yJPXl.jpg

Fearlesscome:  Merhaba, röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim. Kendinden biraz bahsedebilir misin? Nerelisin, neler yapıyorsun?

EfsaneKahraman: Merhaba, öncelikle ben teşekkür ederim. Adım Berkay 2002 Samsun doğumluyum, Ablam ve ikizim var. Ablam evli ve bizde okuyoruz. Şuanda Mithatpaşa Anadolu Lisesinde 10. sınıf öğrencisiyim. Gelecekte yazılım mühendisi olmak istiyorum. Tatillerde ve boş zamanlarımda programlama dillerine çalışıyorum.

Fearlesscome: Çalışman çok güzel. Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin?

EfsaneKahraman: Genellikle az öncede söylediğim gibi programlama dillerine çalışıyorum. Arta kalan zamanda ise arkadaşlarımla vakit geçiririm, müzik dinlerim ve tabi ki hero zeroda içinde olmakla birlikte bilgisayar oyunları oynarım.

FearlesscomePeki. Hangi tür müzikleri dinlemekten hoşlanırsın?

EfsaneKahraman: Yabancı ve hareketli müziklerden hoşlanırım. Bazı insanlar müzik zevkimle alay bile ediyor.  :)  Sanırım fazla hareketli.

Fearlesscome: Bende hareketli müziklerden hoşlanıyorum. Peki Hero Zero ile nasıl tanıştın bahseder misin?

EfsaneKahraman: Yaklaşık 3 sene önce bir oyun sitesinde oyun oynarken karşıma çıktı. Daha önce hiç böyle bir oyun ile karşılaşmadım ve merak ettiğim için tıkladım. Sonra görmüş olduğunuz gibi oyunun bağımlısıyım.

Fearlesscome: Peki TR6'ya nasıl ve ne zaman başladınız?

EfsaneKahraman: TR6 ya açıkçası ne zaman başladığımı bilmiyorum. Eskiden acemi ve oyunu fazla kavrayamadığım için TR6 da bir çok hesabım oldu kimi banlandı kimisini sildim ve son olarak 2 senelik olan buhesaba emin adımlarla devam ediyorum. TR6 ya nasıl başladığıma gelecek olursak. Diğer serverlarda da oynamışlığım var fakat TR6 da daha fazla aktiflik ve daha fazla rekabet olduğu için sadece TR6 ya yöneldim.

Fearlesscome: TR6'da hangi takımlarda oynadınız?

EfsaneKahraman: Alsancak, Bykabus, TeamSpiriT (şuan ki adıyla ATOM KARINCA), Victory Or Death, ve şuanda bulunduğum New Revolution takımında oynadım.

Fearlesscome: Bende bir süre Victory Or Death ile TeamSpiriT takımlarında oynamıştım. Alsancak, Bykabus, TeamSpiriT ve Victory Or Death takımlarından neden ayrıldınız?

EfsaneKahraman: Alsancak takımı nedenini bilmediğim sebeplerden dolayı silinmişti. Bykabus takımı başkasını eline geçti önce ismi değişti sonra herkesi attılar. TeamSpiriT de oynadığım zamanlarda çok yoğun bir dönemdeydim sınavlar dersler derken oyuna zaman ayıramıyordum o yüzden attılar. Victory Or Death liderliği başkası devredince gelişimi durmuştu bu yüzden o takımdan ayrıldım.

Fearlesscome: Bir akıl hocası olarak sizce iyi bir takım olabilmenin sırrı nedir?

EfsaneKahraman: Öncelikle bu oyun olsa bile bunları oynayanlar birer insan. Takımdaki herkes birbirlerine saygı göstermelidir ve birbirlerine üstünlük kurmaya çalışmaktan kaçınmalıdır. Lider ve Akıl Hocaları sadece kendini değil takımdaki kişileri de düşünmelidir, takımdaki disiplini sağlamalıdır. Takım savaşlarına donanımlı girmekte önemlidir tabi ki ne kadar fazla kişi savaşa uygun bir şekilde girerse kazanma oranı o kadar artar.

Fearlesscome: Oyunumuza yeni başlamış bir oyuncu sizce hangi servera başlamalı ve kendini nasıl geliştirmelidir?

EfsaneKahraman: Tabi ki TR6 dan başlamalı dediğim gibi çok fazla rekabet ve aktiflik var bence oyunu eğlenceli yapanda budur. Ben level kasma taraftarı bir oyuncuyum. Oyuna yeni başlayan birisi çoklu görev açana kadar ağırlıklı olarak seviye kasmalıdır diye düşünüyorum. Sonrasında antreman kupası olan takımlarda rahatlıkla açığını kapatabilir

Fearlesscome: 100 Milyon altın nasıl biriktirilmeli ve yeteneklere nasıl harcanmalıdır?

EfsaneKahraman: Düşük levellerde 100 milyona başlamak bence büyük bir hata. Çünkü düşük levelli bir oyuncunun günlük ortalama kazandığı bir altınla yüksek levelli bir oyuncunun kazandığı altın arasında dağlar kadar fark var. En ideali 250 levelde başlamak. Nasıl biriktirilebileceği konusunda ise öncelikle görev destekleyici alınmalıdır, özel görevler aksatılmamalıdır, leveli yüksek yenebileceğiniz oyunculara saldırılmalıdır, donutunuz varsa kahramanlık sezgisi alınmalıdır aklıma bu kadar geldi şuanda. Harcama konusuna gelecek olursak güçleri dengeli tutacak şekilde harcanmalıdır diye düşünüyorum.

Fearlesscome: Oyunumuza getirilen güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

EfsaneKahraman: Hepsi birbirinden güzel. Beni en çok heyecanlandıran ise modifikasyon güncellemesiydi. Yedek parçalar ile sığnak görünümünü değiştirebilmemizde ayrı bir güzeldi doğrusu...

Fearlesscome: Forum üyeliğiniz var mı? Forumumuz hakkın da ne düşünüyorsunuz?

EfsaneKahraman: Evet forum üyeliğim var ve gerçekten çok yararlı konular paylaşılıyor ama aktif kullanıcı sayısı oldukça düşük bu beni üzüyor.

Fearlesscome: Sorularımı yanıtladığınız için ve bana vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Röportajımızı okuyanlar için ve Hero Zero oyuncuları için söylemek istediğiniz son bir şey var mı?

EfsaneKahraman: Aslında ben size teşekkür etmek istiyorum. Bunun bir oyun olduğunu unutmasınlar. Gereğinden fazla vakit geçirmemelerini tavsiye ederim herkesin normal bir yaşantısı var ve normal yaşantılarını sadece oyunlar ile tüketmesinler. Hayatta yapacak çok şey var. Herkese iyi forumlar...

ve röportajı bitirdik. Göstereceğiniz ilgiden ötürü teşekkürler.   :)

• WaysToDie, Mitondri :D, Testament38 and 1 other like this

#2 WaysToDie

WaysToDie

~~WTD~~

• Members
  • PipPipPip
  • 524 posts
  • Takim:~~GizliMaßed~~
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:WaysToDie

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 09:19 ÖS

güzel röportaj olmuş 
 başarılar dilerim :)

• Fearlesscome likes this

uU_h34IURjSA2M79J3pCoA.png

#3 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.447 posts

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2017 - 09:24 ÖS

Röportaj fena değil, başarılar.

• Fearlesscome and kafaci93 like this

#4 creawer33

creawer33

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 179 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 02:09 ÖS

Güzel röportaj eline sağlık.

#5 Kadir0699

Kadir0699

Member

• Members
  • PipPip
  • 17 posts
  • LocationTürkiye
  • Takim:No Mercy
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:Gizli

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 02:43 ÖS

Ropörtaj güzel benimlede yapsan hadi

#6 Guest_ELemeNT_*

Guest_ELemeNT_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 03:51 ÖS

Güzel

#7 Basir07

Basir07

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 348 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Flora

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 03:52 ÖS

Doğru Victory de Formantiondan sonra durmuştu takım.Ayrılmasan şuan bu halde gelebilmen çok zor olurdu .Güzel Röportaj Başarılar Dilerim İkinize de 

Edited by Basir07, 01 Aralık 2017 - 03:53 ÖS.

#8 Kairos

Kairos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 10:10 ÖS

Güzel olmuş başarılar.

#9 Guest_akiki_*

Guest_akiki_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Aralık 2017 - 09:38 ÖS

Güzel Olmuş Başarılar

#10 samet1641

samet1641

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 posts
  • LocationKocaeli
  • Takim:Forever
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Samet1641

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2017 - 04:09 ÖS

Güzel bir röportaj cevaplar gayet iyi...

civciv-nasil-beslenir_646x340.jpg

Dünyayı Civcivler Yönetsin :D

Samet1641

#11 Hope_

Hope_

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 87 posts

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2017 - 06:14 ÖÖ