Jump to content

Photo

TR1-TR5-TR6 - Salih ile yaptığımız röportaj / TR6 - Spawn

6 replies to this topic

#1 Efe.Gs

Efe.Gs

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 258 posts
  • Takim:HELL ANGELS
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Spawn

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 03:06 ÖS

Merhabalar. Bu ilk röportajım olduğu için hatalarım olabilir kusuruma bakmayın. Röportaja geçelim...

TR1

Spoiler

TR5

Spoiler

TR6

Spoiler

Spawn: Öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim. Bize biraz kendinden bahseder misin?

Salih: Öncelikle bana röportaj teklif ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Adım Salih, 16 yaşındayım ve Akhisar'da yaşamaktayım. Lise 2.sınıfa gidiyorum, bilgisayar bölümünü okuyorum ve bir kardeşim var.

Spawn: Profesyonel olarak icra ettiğiniz bir uğraşınız var mıdır?

Salih: Maalesef şuanda profesyonel olarak yaptığım bir işim veya uğraşım yok.

Spawn: Günlük hayatınızda neler yaparsınız? Hobileriniz ve Fobileriniz nelerdir? Hangi tarz müziklerden hoşlanıyorsunuz? Hangi tür filmleri izlemekten hoşlanırsın?

Salih: Günlük olarak zamanımın çoğu okulda geçiyor saat 08.00'dan saat 16.00'a kadar okuldayım, onun dışında zamanım çoğu bilgisayar başında geçiyor.

Spawn: Oyuna hangi tarihte başladınız? Başladığınız bu tarihte oyunu nereden gördünüz? Açtığınızda oyun hakkındaki yorumlarınız neler oldu?

Salih: 05.12.2015 tarihinde kardeşimin önerisiyle başladım. Kardeşim de sosyal medyada görüp oyuna başlamış. İlk başta oyuna girdiğimde pek bilmediğimden oyun sıkıcı gelir diye düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı, sürekli oyundayım çoğu oyundan sıkıldım ama HeroZero'dan hiç sıkılmadım. Oynadıkça güzel olduğunu anladım.

Spawn: Oyunumuza hangi sunucuda başladınız? Bizimle, oyun hakkındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Salih: Oyuna TR6'da başladım. Oyun zaman geçirmek için çok güzel yani genelde oyuna girip eğitimleri görevleri yapıp video falan izleyerek bekliyorum.

Spawn: Hangi sunucu yada sunucularda oynuyorsunuz?

Salih: Toplam 3 serverde oynuyorum. TR6, TR5 ve TR1'de oynamaktayım.

Spawn: Oyunda iyi ki tanışmışım dediğiniz dost yada arkadaşınız var mı?

Salih: Ksrz (Mustafa abim), Goayberk (Ayberk), Kekomahmut (Emre), Mr4eyes (Ahmet) ve Esma0818 (Esma) hepside çok iyi insanlar iyi ki de tanımışım kendilerini.

Spawn: Hero Zero size neyi öğretti ? kazandırdıkları veya kaybettirdikleri şeyler nelerdir?

Salih: Hero Zero'ya başlamanın öğrettiği şey sabır. 3 yıldıra yakın bir süredir aynı takımdayım, kardeşim ve takım arkadaşlarımla yavaş yavaş geliştirmeye çalışıyorum.

Spawn: Oyun içerisinde karşılaştığınız sorunlar, sıkıntılar ya da benzeri durumlar var mı? Var ise açıklayabilir misiniz?

Salih: Oyunda Karşılaştığım tek sıkıntı bazen mesajlar kısmında mesaj olmamasına rağmen mesaj varmış gibi gösteriyor olması. Desteğe bildiriyorum düzeltiyorlar ama bir süre sonra tekrar aynı hata ile karşılaşabiliyorum.

Spawn: Size göre oyun ve forum içerisinde ne tür değişiklikler, etkinlikler ya da benzeri şeyler olmalıdır? Oyunun şimdiki durumu hakkında bizlere oyuncu gözünden açıklama yapabilir misiniz?

Salih: Forum durumu bence gayet iyi ama oyunda en büyük değişiklik kahraman sığınağının gelmesi ve bence çok güzel ama 1 aydır sığınağa yeni oda gelmesini bekliyorum. Yeni oda olarak enerji veren veya düello hakkını attıran v.b gibi yeni odalar gelebilir.

Spawn: Oyunu oynayan diğer oyunculara önerileriniz var mı? Kısaca alabilir miyiz?

Salih: Oyunculara önerim olarak donutları harcamaları gerekenlerden en önemlisi güçlendirici onun dışında kötü adamda kullanmalılar. Çoklu görevi ne kadar hızlı açarlarsa o kadar iyi olur.Günlük eğitim ve enerjileri harcamaya dikkat etsinler. Genellikle dakika başına yüksek deneyim veren görevleri tercih etsinler. Yüksek deneyim verenler de genelde dövüş görevleri olur.

Spawn: Hero Zero oyuncuları için söylemek istediğiniz son bir şey var mı?

Salih: Herkeze başarılar dilerim. İyi Oyunlar

Spawn: Sorularımı yanıtladığın, röportaj teklifimizi kabul ettiğin için ve bana vakit ayırdığın için çok
teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar, ilk röportajımızı bitirmiş bulunmaktayım. Eğer siz de röportajınızın olmasını istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer röportajlarda görüşmek üzere... (y) (y)

• huyymarik, Kirigaya Kazuto, salih1236 and 8 others like this
Spoiler

#2 Mitondri :D

Mitondri :D

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:>>££££###

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 05:21 ÖS

Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş İyi Bir Oyuncuyla :)

• salih1236, Efe.Gs and Salih427 like this

#3 * EismaN *

* EismaN *

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 173 posts
  • LocationUmuT
  • Karakter:EismaN1

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 08:40 ÖS

Guzel ve degisik bir calisma olmus. Ellerinize saglik.

#4 KsrZ

KsrZ

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Takim:Los Galâcticos
  • Karakter:erkek

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2018 - 04:13 ÖS

yaa kardeşim salih bende seni tanıdığım için çok mutluyum inşaAllah bi zaman sonra aynı kulvarlarda beraber koşmaya devam ederiz yenilmezler takımı ve üyeleri çok sağlamlar buradan hepsine selamlar olsun 

• salih1236, Efe.Gs, yavuz12 and 1 other like this

#5 Lycris

Lycris

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Takim:yenilmezler1236
  • Karakter:Lycris

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 10:51 ÖÖ

Çok Güzel Olmuş. Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

(stars) Yenilmezler1236 (stars)

#6 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Karaßüklü78

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 12:06 ÖS