Jump to content

Photo

Yeni Eğitim Sistemi ile Aktiflik

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 creawer33

creawer33

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts
  • LocationMars
  • Takim:Dark River
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:çürükkarpuz

Yayınlanma tarihi 04 Mayıs 2019 - 08:21 ÖS

Biliyoruz ki yeni eğitim güncellemesi ile oyun neredeyse başka bir boyut aldı.

Peki, yeni eğitim sisteminin aktifliğe BİR NEBZE olsun faydası olur mu ?

Başka bir sunucuda sıfırdan hesap açıp 5 eğitimli bir takımda ne kadar hızlı gelişeceğimizi bende dahil merak edenler var.  :D

Bu güncelleme ve bundan sonra gelecek güncellemeler aktifliği yada rekabeti çoğaltır mı ?

Yoksa oyunu kötü bir halemi sokar ?

Sizin görüşleriniz nedir. ?

TR2 - çürükkarpuz

TR5 - çürükmeyve

#2 betülcümnapıyon

betülcümnapıyon

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Takim:Эрика Лундмоен
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:xgüneşinkızı

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2019 - 07:31 ÖÖ

Bence yeni sistemin çok fazla faydası var biz oyunculara ama benim fikrimce bu kısa sürecek.

Oyuna daha önce gelen güncellemeler de artık kişiler çok hızlı deneyim kasıyor ve çok hızlı level atlıyorlardı seviyeye göre eğitim az kalıyordu şimdi bu dengelendi gibi birşey oldu.

1 motivasyon birimine 4 veya 5 statü olarak görevler çıkıyor karşıma bunun düzeltileceğini düşünüyorum. Çünkü Lig, Duello, Sığınaklarda saldırı bonusları geldiğinde sürekli yetenek puanı- eğitim gelmesi ve her hangi bir bölümde aynı gün içinde 2 kere yetenek puanı vermesi, eğitim vermesi durumları oldu ve bunu güncelleme ile düzelttiler olasılığı düşürüldü. Örnek vericek olursak Lig bonuslarını alırken  eskiden 2 yetenek puanı - Eşya -6 yetenek puanı olabiliyordu düzeltme ile  2 yetenek puanı - eşya - deneyim yani aynı ödülü 2 kere vermiyor. Eğitim bölümüne de böyle bir düzeltme geliceğini düşünüyorum.

Eğer gelmez ise eğitim bölümünde böyle statüler ile kasmaya devam edersek benim için harika birşey. Güncelleme gelmeden önce 7.200 fark olan kişiyle aramda ki fark şuan 4.950 ye kadar düştü, 5 günde olan bir şey bu ve harika birşey ama güzel olan herşeyin bir sonu olduğu gibi bununda sonu olur ve düzeltmeler, dengelemeler yapılır.

• ☆ HeroZiro ☆ and creawer33 like this

6ayOoE.gif

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye