Jump to content

Photo

TR7 Takım Arıyorum Bölümü

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 AzRaİl57

AzRaİl57

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Azrail57

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 06:08 ÖS

TR7 sunucusunda takım arayan oyuncular, burada KARAKTER ADINIZI ve SEVİYENİZİ yazarak takım aradığınızı belirtebilirsiniz.Takımına oyuncu arayan oyuncular da buradan sizlere daha rahat ve hızlı şekilde ulaşıp yardımcı olabilirler.

• huyymarik, GetRight and ☆ Hope ☆ like this

#2 Westerya

Westerya

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Takim:United States Of Turkey
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:Westerya

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 09:47 ÖS

United States Of Turkey                                                  1-) Klanımıza  Şöhret Lig Ayrımı Yapmaksızın Girebilirsiniz.

2-) Klanımızda Kesinlikle Haftada Ayda Yok 1000 Gold Yok 2000 Gold Bağışlamanız Gerekmez.
3-) Akıl Hocalığını Lütfen İstemeyiniz                                                                                        
4-) Küfür Hayatımızdan Gelen Bir şey Edebilirsiniz                                       
5-) Parti Propagandası Veya PKK Propagandası Yapmak Kesinlikle Ve Kesinlikle Yasaktır.                          
6-) 1 Hafta Boyunca Rapor Almamak Atılma Sebebidir ( Yüksek Derecede Önem Taşırsa Tartışılır)                                                                                                                                        .                                                                                                                                                        .                                                 Bu Kurallar Hoşunuza Gittiyse Katılmak İçin Bekleme                     

.                                                                    Vaktinizi Bu Yazıya Ayırdığıınız İçin Teşekkürler    

#3 gokhansfarm

gokhansfarm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR12
  • Karakter:Raven

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2020 - 04:56 ÖS

BOSSLEAGUE
Takıma girişler 80 levelden başlıyor
Lütfen kalıcı olan arkadaşlar gelsin
Girip 2 gün sonra çıkıp milletin sinirini bozmayın
İyi oyunlar.

#4 LOSER00

LOSER00

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Takim:Dünyaya Hakim
  • Karakter:LOSER

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2020 - 11:07 ÖÖ

LOSER 100 ADAM AKILLI TAKIMLAR DAVET ATARSA SEVİNİRİM

Edited by LOSER00, 29 Ocak 2020 - 11:08 ÖÖ.

#5 Arda1907

Arda1907

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Takim:Best Of
  • Karakter:Ardaxrqn

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2020 - 10:33 ÖÖ

Benim tr6 da 226 seviyelik çarım vardı bir yıl süreyle girmedim ve çarım maalesefki silinmiş. Şimdi oyuna geri döndüğümde tr7 serverinin açıldığını gördüm ve direkt karakter kurdum tr6 dan bir çok kişi tr7 serverine geçmiş ama tabi iyi takmlarda oldkalrı için seviyemden dolayı o takımlara giremiyorum o yüzden rahatlıkla gelişebilmek için orta halli tesis seviyesi 25 in üstünde takım arıyorum  (y)

#6 TheBlood

TheBlood

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 posts
  • Karakter:HarbiFissek

Yayınlanma tarihi 26 Mart 2020 - 01:21 ÖS

%100 Gelişmiş Tam Kupalı Takımlara Girmeden Önçe Neden Hepiniz Kaç Günde Geliştiğimize Bakıyorsunuz 20 Günde 100 Level Olan Biriyle 10 Günde 100 Level Olan Kişinin Farkı Ne 10 Günde 100 Level Olan Daha Elverişli Takımlarda Gelişirken 20 Günde 100 Level Olan Da Bu İmkanlar Yok Milleti Çok Ayırt Ediyorsunuz Yapmayın İlerde O Kişilerle Karşılaşıçaksınız

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye