Jump to content

Photo

TR9 - İbrahimPaşa ile yaptığımız röportaj / TR9- Migos

forum röportajı profighter migos ibrahimpaşa interview

5 replies to this topic

#1 ProFighter

ProFighter

Barış O.

• Members
  • PipPipPip
  • 1.465 posts
  • LocationTürkiye/Balıkesir
  • Oyun Dünyasi:TR4

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2020 - 10:14 ÖS

Öncelikle merhaba,

Bugün yeni bir röportaj ile karşınızdayım.KonuğumuzTR9 sunucusundan İbrahimPaşa.

Başlayabiliriz

vqEMvX.png

ProFighterÖncelikle merhaba,röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.Bize kendinizi biraz tanıtabilir misiniz?

İbrahimPaşa Merhaba.Adım İbrahim 20 yaşındayım.2.sınıf Makine mühendisliği öğrencisiyim.Kalıpçılık üzerine bir iş yerinde çalışmaktayım

ProFighter: Hero Zero’ya ne zaman ve nasıl başladınız?

İbrahimPaşa:  2013 yılında,bir reklam sayesinde oyuna başladım

ProFighterYeni açılan sunucular hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

İbrahimPaşa Her oyun gibi Hero Zero da maddi kazanç sağlamak amacıyla yeni serverler açmakta.Ne kadar server açılmalarına karşı da olsam hak vermiyor değilim.

ProFighter: Hero Zero oyunu size neler kazandırdı/kaybettirdi ?

İbrahimPaşa  Oyun sayesinde güzel arkadaşlıklar edindim.Oyunu oynamamdaki en önemli etkenlerden biri belki de.Kaybettirdikleri ise para ve zaman oldu benim için.

ProFighter: Hero Zero’da bir gününüz nasıl geçiyor,oyuna girdiğiniz andan itibaren neler yapıyorsunuz?

İbrahimPaşa Çoklu görev sayesinde görevlerle eğitimleri bitiriyorum.Kalan vakitlerde kahramanlık adımlarındaki eğitimleri yapmaya çalışıyorum.

ProFighterPeki oyunda ilham aldığınız birisi var mı?

İbrahimPaşa:  Madves69.TR1'De oynadığım zamanlarda hem oynayışıyla olsun,hem karakteriyle olsun benim için örnek bir oyuncudur.

ProFighterOyunun eksileri veya artıları neler? Oyuna gelmesini istediğiniz bir öneriniz var mı?

İbrahimPaşa :  Yüksek levelli arkadaşlarda bir süre sonra yedek parça sadece birikiyor,kullanılmıyor.Sığınakta bunların değerlendirilebileceği bir düzenleme gelebilir.Donut fiyatları konusu da oyunun eksiklerinden biri.Donut fiyatlarının uygun hale getirilmesi hem oyunun hem de oyuncuların lehine olacağını düşünüyorum.Aynı zamanda yeni başlayan serverlerde haksız rekabeti ortadan kaldırabilir.

Profighter Yurtdışından sunucularımıza katılan oyuncuların oyunda haksız rekabet oluşturduğunu düşünüyor musunuz?

İbrahimPaşa:  Kesinlikle haksız rekabet var.Donut fiyatları kura endeksli olduğu için,diğer ülkelerdeki oyuncular Türk oyuncularına göre daha avantajlı oluyor.Oyunun ana hattı donut olduğundan,çok rahat bize karşı üstünlük kurabiliyorlar.

ProFighterBiliyorsunuz ki her zaman sorulardan biri olan ‘’Eğitim mi yoksa Deneyim mi?’’ konusundaki sizin düşünceniz nelerdir? Sizce bir oyuncu oyunda eğitimmi yapmalı yoksa deneyim kazanıp seviyemi geliştirmeli?

İbrahimPaşa Deneyim kasanlar her zaman bir adım önde.Enerji kasmayıp eğitim yapılsa bile,enerji kasan oyunculara karşı geri kalacağı aşikar.Görevlerden gelen 1 antrenman birimiyle 3-4 hatta 5 temel yetenek puanı kasılması bu durumun açık göstergesi.Kesinlikle deneyim kasılmalı.

ProFighterRöportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için tekrardan teşekkür ederiz.Son kez söylemek istediğiniz birşeyler var mı?

İbrahimPaşa Ben teşekkür ederim.Herkese iyi oyunlar.Saygılarımla...

Bugünkü röportajımızda konuğumuz TR9’dan İbrahimPaşa idi. Başka röportajlarda tekrar görüşmek dileği ile.

• X326, İbrahimPaşa, Kirigaya Kazuto and 10 others like this

#2 gokhansfarm

gokhansfarm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR12
  • Karakter:Raven

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2020 - 03:29 ÖS

Güzel röportaj olmuş. İbrahim ile fazla sohbetimiz olmasa da karakteri düzgün güzel bir insan. Elinize sağlık :)
  • ProFighter and İbrahimPaşa like this

#3 GetRight

GetRight

F A T İ H

• Members
  • PipPipPip
  • 238 posts
  • LocationTürkiye
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:Getright

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2020 - 03:05 ÖS

Röportajı beğendim. Bir tık farklı sorular gelirse daha da hoş olabilirdi ama.

#4 Guest_Bir dost_*

Guest_Bir dost_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2020 - 08:26 ÖS

Güzel

#5 Gorkem.

Gorkem.

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 posts
  • Takim:Furγ σf Dαrkηєss
  • Oyun Dünyasi:TR8
  • Karakter:YesiL43

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2020 - 10:14 ÖÖ

Güzel röportaj :)

wADD7n.gif

#6 **madves69**

**madves69**

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Takim:Fire Of Youth
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Madves69

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2020 - 02:53 ÖS

Keyifli ve güzel bir röportaj olmuş

Kendisi için örnek oyuncu olmam ayrıca daha da bir hoşuma gitti kendisine teşekkür ederim bu güzel düşünceleri için.

ProFighterPeki oyunda ilham aldığınız birisi var mı?

İbrahimPaşa:  Madves69.TR1'De oynadığım zamanlarda hem oynayışıyla olsun,hem karakteriyle olsun benim için örnek bir oyuncudur.

O372PQ.jpg

Yanıt ekle

Also tagged with one or more of these keywords: forum, röportajı, profighter, migos, ibrahimpaşa, interview

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye