Jump to content

Photo

Yeni Max para

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2023 - 04:39 ÖS

O zaman bu miktarı 0 gold ile kasmaya başlayan biri olursa, ekran görüntüsü alıp paylaşsın ve bitirdiği zaman da ekran görüntüsü alarak tekrar paylaşım yapsın ve ne kadar sürede max limite ulaştığına hep beraber şahitlik edelim.

Herkes korkudan o kadar parayı biriktirmeyi cesaret edememişti taaa ki o kişi çıkana kadar;

Yani ben  :D  :P

Ben biriktirmeye başladım ve uzuuuun bir yolculuğa çıktım.  :)  şuan 110 milyon oldu bakalım ALLAH o günleri görmeyi nasip edecek mi?  :D

• ☆ HeroZiro ☆, GREMORY and Yavuz16 like this

#22 ☆ HeroZiro ☆

☆ HeroZiro ☆

🦥Kakauolelo

• Members
  • PipPipPip
  • 611 posts
  • LocationKütahya
  • Karakter:HeroZiro

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2023 - 09:36 ÖS

Herkes korkudan o kadar parayı biriktirmeyi cesaret edememişti taaa ki o kişi çıkana kadar;

Ben biriktirmeye başladım ve uzuuuun bir yolculuğa çıktım.  :)  şuan 110 milyon oldu bakalım ALLAH o günleri görmeyi nasip edecek mi?  :D

Yetenek Puanı Satın Alma Conu "Ben Aslında Yoğummm" :D

Bana kalırsa Allah o günleri torunlarına göstermeyi bile nasip etmeyebilir. :D

Senin cesaret tahminen conda sonlanır. :D
  • GREMORY, creawer33 and 7878KaraBüklü7878 like this

#23 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Karaßüklü78

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2023 - 11:46 ÖS

Büyük ihtimalle o parayı biriktirdiğinde oyun yapımcılarının torunları ile kutlayacaksınız :D

Kendileri bu dünyada olmaz muhtemelen :D

(win) Karaßüklü78 (win) 

• ☆ HeroZiro ☆ likes this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#24 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:41 ÖÖ

Yetenek Puanı Satın Alma Conu "Ben Aslında Yoğummm" :D

Bana kalırsa Allah o günleri torunlarına göstermeyi bile nasip etmeyebilir. :D

Senin cesaret tahminen conda sonlanır. :D

Büyük ihtimalle o parayı biriktirdiğinde oyun yapımcılarının torunları ile kutlayacaksınız :D

Kendileri bu dünyada olmaz muhtemelen :D

(win) Karaßüklü78 (win) 

Bu kadar büyütmeyin bu parayı tamam aşırı çok olabilir ama eğer biriktirmek isterseniz birikir ve ne zaman birikeceğini değil nasıl biriktirebileceğini düşünmeliyiz. 

Yetenek puanı turnuvasında olmayacağım çok doğru bir gerçek ama bi birikirse işte o zaman birçok rekora imza atabilirim.

Stat basma conundan bahsediyorsan eğer o conda ben basmam paramı.

Ve siz bu dediklerime sadece gülün. 

Ama biriktiği zamanda sizin tepkinizi çok ama çok merak ediyorum   :D tabii bu parayı görebilecek kadar yaşıcaksınız bundan hiç ama hiç şüpheniz olmasın ve emin olun oyun yapımcılarının çocukları ve torunları bile doğmadan ben o parayı biriktiririm tahminlerim eğer tutarsa kısa sürede birikicek.

Eğer bir şeyi gözünüzde büyütürseniz o şeyi asla ama asla yapamazsınız buda bir gerçek. 

Edited by Murat_4510, 19 Ağustos 2023 - 11:07 ÖÖ.

• GREMORY likes this

#25 creawer33

creawer33

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 180 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 10:29 ÖÖ

Bu kadar büyütmeyin bu parayı tamam aşırı çok olabilir ama eğer biriktirmek isterseniz birikir ve ne zaman birikeceğini değil nasıl biriktirebileceğini düşünmeliyiz. 

Yetenek puanı conlarında olmayacağım çok doğru bir gerçek ama bi birikirse işte o zaman birçok rekora imza atabilirim.

Ama biriktiği zamanda sizin tepkinizi çok ama çok merak ediyorum   :D tabii bu parayı görebilecek kadar yaşıcaksınız bundan hiç ama hiç şüpheniz olmasın ve emin olun oyun yapımcılarının çocukları ve torunları bile doğmadan ben o parayı biriktiririm tahminlerim eğer tutarsa kısa sürede birikicek.

Eğer bir şeyi gözünüzde büyütürseniz o şeyi asla ama asla yapamazsınız buda bir gerçek. 

9 Kentilyon biriktireceksin. :D 15 20 sene bu oyunu oynayacak kadar ne yaşadın.

#26 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 10:46 ÖÖ

Ben oyun değiştirmeyi pek sevmiyorum o yüzden hep 1 oyuna bağlıyım her zaman oyundan da sıkılacak gibi durmuyorum ayrıca. :)
  • creawer33 likes this

#27 ☆ HeroZiro ☆

☆ HeroZiro ☆

🦥Kakauolelo

• Members
  • PipPipPip
  • 611 posts
  • LocationKütahya
  • Karakter:HeroZiro

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 11:36 ÖÖ

Yetenek puanı conlarında olmayacağım çok doğru bir gerçek ama bi birikirse işte o zaman birçok rekora imza atabilirim.

Ama biriktiği zamanda sizin tepkinizi çok ama çok merak ediyorum :D tabii bu parayı görebilecek kadar yaşıcaksınız bundan hiç ama hiç şüpheniz olmasın ve emin olun oyun yapımcılarının çocukları ve torunları bile doğmadan ben o parayı biriktiririm tahminlerim eğer tutarsa kısa sürede birikicek.

Abi ban atarsınız atın inan takılmıyorum artık da bu adam bizimle dalga geçiyor :D Ya da kafadan kontak :D
  • 7878KaraBüklü7878 likes this

#28 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 12:07 ÖS

Ben bu max para ne kadar birikir dersem diyeyim siz yine birikmez deyip bana istediğinizi diceksiniz.

Cidden inanamıyorum yaa şu koskoca hz oyuncularının düştüğü duruma bak yaa 9 kentilyonu çok görüyorlar sınırlı max para elbet bir gün tamamlanır görende max para sınırı kaldırıldı zannedicek :D bu kadar korkak yada kendinize güveniniz olmadığını bilmiyordum ahahahaha yazık cidden yazık bu max paraya çok diyenden herozero oyuncusu felan olmaz.

Tabii kendiniz sürekli yeni sv ye geçtiğiniz için size imkansız geliyor bu max para zaten asıl en büyük yaptığınız hata yeni sv ye geçmekte ancak böyle hiçbir hedefi olmayanlar yeni sv oynar herkesin aynı anda başladığı sv de 1. Olmak kolay sıkıysa eski ve güçlü oyuncuların olduğu sv de ilk10 a girin de görim sizi :D eminim buna cesaretiniz olmadığı gibi max parayı biriktirmeye de cesaretiniz hiç yoktur o zaman. ;)

Beni banlayabilirsiniz artık moderatörler ama emin olun bunları söylemesem içimde kalırdı insanların başaramadıkları şeyleri başkalarının da başaramayacaklarını düşünmeleri cidden beni çok huzursuz ediyor.

Edited by GREMORY, 04 Şubat 2023 - 01:58 ÖS.

#29 creawer33

creawer33

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 180 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 12:25 ÖS

Ben bu max para ne kadar birikir dersem diyeyim siz yine birikmez deyip bana istediğinizi diceksiniz.

Cidden inanamıyorum yaa şu koskoca hz oyuncularının düştüğü duruma bak yaa 9 kentilyonu çok görüyorlar sınırlı max para elbet bir gün tamamlanır gören max para sınırı kaldırıldı zannedicekler :D bu kadar korkak yada kendinize güveniniz olmadığını bilmiyordum ahahahaha yazık cidden yazık bu max paraya çok diyenden herozero oyuncusu felan olmaz.

Tabii kendiniz sürekli yeni sv ye geçtiğiniz için size imkansız geliyor bu max para zaten asıl en büyük yaptığınız hata yeni sv ye geçmekte ancak böyle hiçbir hedefi olmayanlar yeni sv oynar herkesin aynı anda başladığı sv de 1. Olmak kolay sıkıysa eski ve güçlü oyuncuların olduğu sv de ilk10 a girin de görim sizi :D eminim buna cesaretiniz olmadığı gibi max parayı biriktirmeye de cesaretiniz hiç yoktur o zaman. ;)

Beni banlayabilirsiniz artık moderatörler ama emin olun bunları söylemesem içimde kalırdı başarısız insanların başaramadıkları şeyleri başkalarının da başaramayacaklarını düşünmeleri cidden beni çok huzursuz ediyor.

Ufak bir matematik ile çözebilirdin bu durumu. Günlük 50 milyon para kasarsan yıllık 18,250,000,000 eder (18 milyar) 10 senede 180 milyar, 100 senede 1 trilyonun üstünde paran olmuş oluyor (1,825,000,000,000) bahsedilen para ise 19 basamaklı :) 

• ☆ HeroZiro ☆ and Yavuz16 like this

#30 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 01:25 ÖS

Matematik bu konuda yanılıyor o zaman zaten günde ne kadar para kastığını hesaplayamazsın sadece 1 gününü hesaplarsın oda farklı sonuçlar çıkarır örneğin bana 1 günde tam net olarak (yuvarlanmamış bir şekilde) hesaplayabilir misin? Matematik ancak sığınak üssünün 1 günde ne kadar kazandırdığını hesaplayabilir onun içinde 1 gününün sürekli oyunda geçmesi lazım yoksa hesaplaman yine yanlış olur. :) Yani anlıyacağın her gün değişik para kasarsın günde 50 milyon kasman içinde en yüksek lvl deki bir kişinin bile her gün (çünkü günde diyorsun) sezondan altın alması gerekiyor. Günde 50 milyon kasmak kolay değil günde 10-15 milyon kasıyor ancak 700-800 lvl arası ve bu az kasmada günü uzatıyor ama en azından oyunu bunu başarabilecek birisi çıkmalı bu ben olurum yada başkası olur şimdiden ümidimizi kaybetmeyelim bence. :) Gözümüzde büyütmeyelim bu parayı ve dediğim gibi matematik günlük kastığın parayı hesaplayamıyorrr eğer hesap yapıcaksanız 1 gününüzün oyunda geçmesi gerekiyor yoksa hesap yaptığınız para miktarına ulaşamıyorsunuz.
  • Salih427 likes this

#31 GREMORY

GREMORY

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 355 posts
  • LocationSaturn

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 01:28 ÖS

Arkadaşımız azmetmeye ve bu miktarı biriktirmek için sabretme ve denemeye karar vermiş... Buna saygı gösterilebilinir, biriktirmekten vazgeçerse de vazgeçer bu onun bileceği bir iştir.

Bizlere düşen onun bu hedefini desteklemek olduğunu düşünüyorum. Çıktığı bu yolda umarım başarılı olur ve hedefine ulaşabilir.

Konu saptırılmadan ve saygı çerçevesi içerisinde devam edebilir... Aksi bir durumda konu kilitlenecektir.
  • ☆ HeroZiro ☆ and Murat_4510 like this

o5fjvkf.gif

#32 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 01:31 ÖS

Sonunda beni anlayan birisi çıktı. :) Teşekkürler GREMORY .
  • GREMORY likes this

#33 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:46 ÖS

Sonunda beni anlayan birisi çıktı. :) Teşekkürler GREMORY .

Para toplayalım o zaman sana 3 milyar vereyim ben :D

(win) Karaßüklü78 (win) 

• ☆ HeroZiro ☆ and Murat_4510 like this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#34 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:51 ÖS

(win) Karaßüklü78 (win) 

Olur.  :D

#35 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:53 ÖS

Recep İvedik gibi ufak bir  kerat cetveli hesabıyla günde 100m yapsan 5-6 bin sene sonra oluyo hadi hayırlısı bakalım

https://www.youtube....nel=KısaKomedi

(win) Karaßüklü78 (win) 

Edited by 7878KaraBüklü7878, 04 Şubat 2023 - 04:54 ÖS.

• ☆ HeroZiro ☆ and GREMORY like this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#36 GREMORY

GREMORY

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 355 posts
  • LocationSaturn

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:53 ÖS

(win) Karaßüklü78 (win) 

iban - papara - kripto vs hesap paylaşayım mı... bana gönderin paraları. Sayalım azcık baraları

• ☆ HeroZiro ☆, 7878KaraBüklü7878 and Murat_4510 like this

o5fjvkf.gif

#37 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 04:55 ÖS

iban - papara - kripto vs hesap paylaşayım mı... bana gönderin paraları. Sayalım azcık baraları

ahhaahah videoda koptum ya :D :D

(win) Karaßüklü78 (win) 

• ☆ HeroZiro ☆ and GREMORY like this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#38 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2023 - 05:04 ÖS

AHAHAHAHAHA çok iyi yaaa. :D

Sayalım azcık baraları

Linkleri nasıl böyle yapabiliyorsun GREMORY :S Banada öğretebilir misin? :)

Edited by GREMORY, 04 Şubat 2023 - 06:02 ÖS.
Yorum birleştirilerek, Forum SSS başlığı altında anlatım yapılmıştır.

#39 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 357 posts

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2023 - 04:09 ÖS

Bir dakika bu 9knt bilmem ne şaka mı? Baya gerçekçi olmuş

• Brock and Murat_4510 like this

d

#40 zezzez

zezzez

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 64 posts
  • Takim:Fury
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:yavuz1

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2023 - 04:14 ÖS

Bu arada, 2.100.000.000 dan fazla para basımına verilen ödüller nedir? Bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye