Jump to content

Photo

TR1 - Murat İle Yaptığımız Röportaj / Zerovision

İnterwiev röportaj tr1

20 replies to this topic

Poll: TR1 - Murat İle Yaptığımız Röportaj / Zerovision (15 kişi oy verdi)

Röportaj Kalitesi

1. Voted Beğendim :) (13 oy [86.67%])

Percentage of vote: 86.67%

2. İdare eder ! (0 oy [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. Beğenmedim :( (2 oy [13.33%])

Percentage of vote: 13.33%

Vote Guests cannot vote

#1 Zerovision

Zerovision

Advanced Member

• Coordinators
  • 153 posts
  • Location🇹🇷
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:Zerovision

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2023 - 09:07 ÖS

Merhaba,

2023 yılının ilk ropörtajı ile karşınızdayız. Bu hafta TR1 sunucusundan Murat’ı konuk ediyoruz.
We are here with the first interview of 2023. This week we are hosting Murat from TR1 server.

o9m8wki.png

Zerovision : Öncelikle nasılsınız ve bizlere kendinizden kısaca bahseder misiniz?
First of all, how are you and can you tell us a little about yourself?

Murat_4510 : Ben teşekkür ederim bu röportajı uzun zamandır istiyordum. Adım Murat 18 yaşındayım. Aslen Balıkesir'liyim, fakat şu anda Manisa'da özel sektörde (fabrikada) bir süreliğine geçici olarak çalışıyorum. Bu süre içerisinde devlet memurluğuna atanmayı bekliyorum. Asıl amacım devlet memuru olmak ve olabileceğimi de düşünüyorum, çünkü E-KPSS'den 86 puan aldım o yüzden atanma şansım yüksek. :) Bunun haricinde 1 tane erkek kardeşim var. Ailemle beraber yaşıyorum ve zamanımın büyük bir bölümü iş yerinde geçiyor. Hafta içi çalıştığım için, oyunda sadece takımla ilgileniyorum. Hafta sonu da fırsat buldukça oyunda eğitimleri ve enerjileri bitirmeye çalışıyorum. Son olarak fanatik olmasam da Galatasaraylıyım. Ayrıca yüzde 40 engelim var.
Thank you, I've been wanting this interview for a long time. My name is Murat and I am 18 years old. I am originally from Balıkesir, but I am currently working in the private sector (factory) in Manisa temporarily for a while. During this period, I expect to be appointed to the civil service. My main goal is to be a civil servant and I think I can be, because I got 86 points from the E-KPSS, so I have a high chance of being appointed. :) Apart from that, I have 1 brother. I live with my family and most of my time is spent at work. Since I work during the week, I only take care of my team in the game. I try to finish the trainings and energies in the game whenever I have the opportunity on the weekend. Finally, although I am not a fanatic, I am from Galatasaray. I also have a 40% disability.

Zerovision : O zaman klasik bir soru ile devam edelim Murat Bey, oyuna ne zaman ve nasıl başladınız?
Then let's continue with a classic question, Mr. Murat, when and how did you start the game?

Murat_4510 : Oyuna ilk olarak 2013 yılında TR2'de başladım ama o zamanki oyun grafiklerini pek beğenmemiştim. 2019 yılında yeni oyunlar aramaya çalışırken aklıma herozero geldi. En son ve en yeni sunucu olan TR7'de hesap açmıştım, tabii o zamandan bu zamana kadar oyun çok değişmişti. Oyuna gün geçtikçe, yavaş yavaş tekrardan alışıyordum. Bu sunucuda, kötü insanlar hep beni buldu ne yazık ki. Hesabımı çaldılar, küfürler ettiler, vs... Kısacası bu sunucuda hep kötü anılarım oldu (bende biraz saftım o zamanlar tabii). :(Sonra TR7'deki hesabım gidince, TR1'e başladım ve 3 yıldır düzenli olarak bu sunucuda oynuyorum. Zamanla TR3 - TR6 ve TR9'da oynadığım oldu.
I first started the game in TR2 in 2013, but I didn't like the game graphics at that time. While trying to search for new games in 2019, herozero came to my mind. I opened an account on TR7, the last and newest server, of course, the game has changed a lot since then. Day by day, I was getting used to the game a little bit again. Unfortunately, bad people always found me on this server. they stole my account, they cursed, etc... In short, I always had bad memories on this server (I was a bit naive back then, of course). :( Then, when my account in TR7 was gone, I started TR1 and I have been playing regularly on this server for 3 years. I've played in TR3 - TR6 and TR9 over time..

Zerovision : Oyunla ilgili en çok neleri seviyorsunuz?
What do you like most about the game?

Murat_4510 : Görkem kasma conunu, sığınak savaşı yapmayı ve takımda arkadaşlarla sohbet etmeyi seviyorum. :)
Glorious herocon, I love to fight for bunkers and chat with friends on the team. :)

Zerovision : Hero Zero oyunu size neler kazandırdı yada kaybettirdi?
What did Hero Zero game give you or lose?

Murat_4510 : Herozero oyunu bana güzel dostluklar kazandırdı, kaybettirdiği tek şey zaman. Hayat kısa ne de olsa, ya herozero oyunuyla ya da başka bir oyunla bir şekilde zaman geçecekti.
Herozero game gave me good friendships, the only thing it lost is time. After all, life is short, either with the herozero game or with another game, time would pass somehow.

Zerovision : Hero Zero’da bir gününüz nasıl geçiyor, oyuna girdiğiniz andan itibaren neler yapıyorsunuz?
How is your day in Hero Zero, what do you do from the moment you enter the game?

Murat_4510 : Hafta içi takımımla ilgileniyorum, hafta sonu da eğitimlerimi ve enerjilerimi bitiriyorum.
I take care of my team during the week and finish my training and energies at the weekend.

Zerovision : Oyunda özellikle başarmak istediğiniz bir şey var mı?
Is there anything in the game that you want to achieve in particular?

Murat_4510 : Sığınak üssü odasını 40 seviyeye getirip tüm odaları kurmayı başarmak istiyorum, birde şuan para biriktirmeye başladım max para biriktiren ilk kişi olmayı başarmak istiyorum. :)
I want to get the bunker base room to level 40 and succeed in building all the rooms, now I've started saving money, I want to be the first person to save max money. :)

Zerovision : Peki oyundan ilham aldığınız biri var mı?
So, is there anyone you take inspiration from the game?

Murat_4510 : Evet var. O da TR1 sunucusundan HerZamanTıtans (Onur Abim). Bana oyunla ilgili her şeyin yüzde 90'nını o öğretti ve ondan öğreneceğim daha çok şey var.
Yes there is. He is HerZamanTıtans (Brother Onur) from TR1 server. He taught me 90 percent of everything about the game and I have a lot more to learn from him.

Zerovision : Oyun içinde yapılması gereken değişiklikler veya yenilikler var mı sizce?
Do you think there are any changes and innovations that need to be made in the game?

Murat_4510 : Oyun çıktığından bu yana kendini çok değiştirdi level ve eğitim sistemi değişti onun dışında kahraman yardım çağrısı, zor mod özel görevler vs. şeyler geldi ama bana soracak olursan oyuna %100 destekleyicinin gelmesini istiyorum, forumda da önermiştim zaten bunu.
The game has changed itself a lot since its release, the level and the training system have changed, apart from that, the hero call for help, hard mode special missions, etc. things came, but if you ask me, I want 100% support to come to the game, I already suggested this in the forum.

Zerovision : Forum yönetimine katılmayı hiç düşündünüz mü?
Have you ever thought of joining the forum management?

Murat_4510 : Bir ara düşünmüştüm, çünkü işe girmeden önce boş vaktim çoktu. İstesem bile şuan çalıştığım için ne yazık ki yeterli vaktim olmuyor. Oyunun gelişiminde katkıda bulunabilir miyim bilmiyorum. Kararsızım da diyebilirim. :(
I thought about it for a while, because before I got a job, I had a lot of free time. Even if I wanted to, unfortunately I don't have enough time because I'm working right now. I don't know if I can contribute to the development of the game. I can say that I am indecisive. :(

Zerovision : Son olarak oyuna yeni başlayanlara tavsiyeleriniz nelerdir?
Finally, what advice do you have for newcomers to the game?

Murat_4510 : Sakın ama sakın oyunu bırakmasınlar. Eğer hiçbir zaman oyunu bırakmazsanız ve oyundaki her şeyinizi bitirirseniz sadece Türkiye sıralaması değil, belki Dünya sıralamasına bile girersiniz. Devamlılık işte bu yüzden önemli.
Don't let them leave the game. If you never quit the game and finish everything in the game, you will not only enter the Turkey ranking, but maybe even the world ranking. This is why continuity is important.

Kendisine bu röportaj için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
We thank him very much for this interview and wish him continued success.

Saygılarımızla,

Hero Zero Takımı.

• X326, Kirigaya Kazuto, ceyo and 13 others like this

#2 Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • LocationHell
  • Takim:CIRCUS MAXIMUS
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Lucifer

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2023 - 11:37 ÖS

Elinize sağlık güzel bir çalışma
  • ceyo, Yavuz16, Murat_4510 and 1 other like this

#3 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 03:52 ÖÖ

Sonunda forum röportajım yayınladığı için çok ama çok mutluyum. :)
  • X326, ceyo, GREMORY and 4 others like this

#4 X326

X326

Advanced Member

• Team Hero Zero
  • 228 posts
  • Locationİstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 07:25 ÖÖ

Çok keyifli bi röportaj olmuş elinize sağlık  (grin)

• GREMORY, Murat_4510 and Zerovision like this

#5 ☆ HeroZiro ☆

☆ HeroZiro ☆

🦥Kakauolelo

• Members
  • PipPipPip
  • 611 posts
  • LocationKütahya
  • Karakter:HeroZiro

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 07:53 ÖÖ

Görsel açıdan yapılan en iyi forum röportajı olmuş diyebilirim. Yazı tipi ve renk seçimleri renk geçişleri çok güzel olmuş. İngilizce çevirisi olan forum röportajı gördüğümü hatırlamıyorum o yüzden gayet güzel düşünülmüş. Sayın modum eline sağlık güzel ve başarılı bir ilk deneyim olmuş. :)

Arkadaşta birşeyler olduğu belliydi zaten umarım hedefinde başarılı olur amma 1 sene amma 10 sene amma 100 sene olur hedefine ulaştığında bana mesaj atsın dönemin son model arabasını ya da uçan araba ya da ışınlanma aracı alıcam. :)

• X326, GREMORY, Yavuz16 and 2 others like this

#6 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 355 posts

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 05:47 ÖS

Güzel röportaj, murata ve mod arkadaşa teşekkürler eğlenceli olmuş. Çeviri işi güzel olmuş.

Önerebileceğim bir-iki şey var; 

• Çeviride translate kullanmasanız en azından özel isimlerde daha güzel olur yabancılar için. (ÖRN: Onur abi (Honor Brother))
  • Soru çeşitliliği bakımından farklılaştırılmış sorular sorulabilir. 

Daha sık röportaj okumak isterim ekibe teşekkürler! 

• X326, Yavuz16, Murat_4510 and 2 others like this

d

#7 Brock

Brock

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Takim:FullTilt
  • Oyun Dünyasi:TR12
  • Karakter:Brock

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 08:07 ÖS

Elinize sağlık güzel bir röportaj olmuş.  (y)

• Murat_4510 and Zerovision like this

#8 Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • LocationHell
  • Takim:CIRCUS MAXIMUS
  • Karakter:Lucifer

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2023 - 08:36 ÖS

Daha sık röportaj okumak isterim

Biz de seni daha sık görmek isteriz..

Röportaj şimdi sakin kafayla okuma fırsatım oldu gerçekten iyi iş çıkarmışsınız. Okurken gerçekten keyif aldım. Murat arkadaşımızın üslubundan dolayı da kendisini tebrik ediyorum.
  • X326, Kirigaya Kazuto, Murat_4510 and 1 other like this

#9 Marjinal

Marjinal

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 posts
  • Takim:Unstoppable Fury
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:AKIN

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2023 - 10:04 ÖÖ

Nevermind kurmayı ve dostum Murat'ın harika bir röportajı olmuş! ♥

• X326 and Murat_4510 like this

Sahtelerin düştü maskesi

Sahnelerin bende sahibi

(smug) Only TR6

Taklitlerimden sakınınız.

#10 sungur01

sungur01

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR11
  • Karakter:SuNGuR01

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2023 - 03:09 ÖS

Başarılarının devamını dilerim Murat kardeşş

• Murat_4510 likes this

#11 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2023 - 03:03 ÖS

Elinize sağlık güzel bir çalışma

Çok keyifli bi röportaj olmuş elinize sağlık  (grin)

Görsel açıdan yapılan en iyi forum röportajı olmuş diyebilirim. Yazı tipi ve renk seçimleri renk geçişleri çok güzel olmuş. İngilizce çevirisi olan forum röportajı gördüğümü hatırlamıyorum o yüzden gayet güzel düşünülmüş. Sayın modum eline sağlık güzel ve başarılı bir ilk deneyim olmuş.: :)

Arkadaşta birşeyler olduğu belliydi zaten umarım hedefinde başarılı olur amma 1 sene amma 10 sene amma 100 sene olur hedefine ulaştığında bana mesaj atsın dönemin son model arabasını ya da uçan ara ba ya da ışınlanma aracı alıcam. :)

Güzel röportaj, murata ve mod arkadaşa teşekkürler eğlenceli olmuş. Çeviri işi güzel olmuş.

Önerebileceğim bir-iki şey var; 

• Çeviride translate kullanmasanız en azından özel isimlerde daha güzel olur yabancılar için. (ÖRN: Onur abi (Honor Brother))
  • Soru çeşitliliği bakımından farklılaştırılmış sorular sorulabilir. 

Daha sık röportaj okumak isterim ekibe teşekkürler! 

Elinize sağlık güzel bir röportaj olmuş.  (y)

Biz de seni daha sık görmek isteriz..

Röportaj şimdi sakin kafayla okuma fırsatım oldu gerçekten iyi iş çıkarmışsınız. Okurken gerçekten keyif aldım. Murat arkadaşımızın üslubundan dolayı da kendisini tebrik ediyorum.

Nevermind kurmayı ve dostum Murat'ın harika bir röportajı olmuş! ♥

Başarılarının devamını dilerim Murat kardeşş

Tebrik eden herkese çok teşekkür ederim iyi ki varsınız seviliyorsunuz.  (heart)  (heart)  (heart)

• X326 likes this

#12 ScarletWitch

ScarletWitch

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR9
  • Karakter:Sandy

Yayınlanma tarihi 21 Şubat 2023 - 10:21 ÖS

başarıların ın devamını dilerim. Güzel ve keyifli bir röportaj olmuş

• X326 and Murat_4510 like this

#13 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 22 Şubat 2023 - 04:40 ÖS

başarıların ın devamını dilerim. Güzel ve keyifli bir röportaj olmuş

Teşekkürler.  :)

#14 Power In The Shadows

Power In The Shadows

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • LocationMalatya

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2023 - 04:50 ÖÖ

Çok iyi bir röportaj olmuş, yolunuz açık olsun.

• Murat_4510 likes this

#15 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2023 - 03:43 ÖS

Çok iyi bir röportaj olmuş, yolunuz açık olsun.

Teşekkür ederim.  :)

#16 Burhan44

Burhan44

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Takim:Fury of Darkness
  • Karakter:BigBoy

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2023 - 10:22 ÖS

Adamsın be abi (sun)

• Murat_4510 likes this

#17 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2023 - 08:02 ÖÖ

Adamsın be abi (sun)

(smug)  :)  ^_^

#18 Guest_AhmetCan_*

Guest_AhmetCan_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2023 - 08:27 ÖÖ

Kutlarım seni murat. iyi bir röportaj olmuş <3

#19 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2023 - 08:29 ÖÖ

Kutlarım seni murat. iyi bir röportaj olmuş <3

Teşekkür ederim.  :)

#20 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 88 posts
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2024 - 08:08 ÖS

Başarılar.. güzel tanıtım..

Edited by Yasin99, 05 Ocak 2024 - 08:08 ÖS.

• Murat_4510 likes this

İstanbul iki yaka, iki kıta
İstanbul yedi tepe, tepe tepe
İstanbul içi beni, dışı seni
Ulan İstanbul sen mi büyük, ben mi büyük?

İstanbul sahibi yok, sahibi çok
İstanbul yarısı aç, yarısı yok
İstanbul trafiği, grafiği

İstanbul hırlısı var, hırsızı var
İstanbul masumu var, suçlusu var
İstanbul kralı var, kuralı var

Yanıt ekle

Also tagged with one or more of these keywords: İnterwiev, röportaj, tr1

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye