Jump to content


Photo

Yama notları 25-06-2024


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Regnor

Regnor

    Advanced Member

  • Team Hero Zero
  • 170 posts

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2024 - 05:59 ÖÖ

Bugün (25-06-2024) aşağıdaki değişiklikler yapıldı:
-----------------------------------------------------------------------------
Bakım
Genel
• Birden fazla küçük hata düzeltildi.

 

Önizleme
Sevgili kahramanlar, neredeyse zamanı geldi: Bir sonraki Jumpstart sunucusu yakında hazır olacak! Bu sefer, "Çifte deneyim puanı, yarı görev süresi, iki kat eğlence!" mottosuna sadık kalarak değiştirilmiş ve basitleştirilmiş kurallarla 1 Temmuz 2024'te başlıyor.

 

Ay süresince devam eden Jumpstart aşamasında liderlik tablolarında yükselin ve destansı Jumpstart ödülleri kazanın! Karakterlerinizi ve kazandığınız her şeyi sonrasında da saklayabilirsiniz, çünkü Jumpstart aşaması biter bitmez sunucu normal sunucu kurallarıyla çalışmaya devam edecek.

 

Ama hepsi bu kadar değil, çünkü oyun tasarımcılarımız şu anda sizin için bir sonraki büyük özellik üzerinde çalışıyorlar: **Davul sesi** Süper Kötülerin İni!

 

Bu gizli inler, özel durumlarda etkinleştirilir ve sizi heyecan verici, zaman sınırlı bir roguelike oyun deneyimine götürür.

 

Bir süper kötünün saklanma yeri etkinleştirildiğinde, kendinizi doğrudan içine atabilir ve en tepedeki süper bossa kadar kötü yardımcılarla ve yarı zamanlı kötü karakterlerle savaşarak yolunuzu açabilirsiniz. İster destansı savaşlara katılmayı, ister ilerlemek için akıllı alternatifler kullanmayı siz seçersiniz.

 

Sinir bozucu maceralara, acımasız düşmanlara ve destansı ödüllere hazırlanın!

 

Saygılarımızla,
Hero Zero Ekibiniz


  • WaysToDie, X326, Kirigaya Kazuto and 2 others like this
0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye