Jump to content


Photo

ORANSAL ORANTISIZLIK


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

    Advanced Member

  • Moderators
  • 399 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2024 - 09:10 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar, 

 

Sezonlar oyunumuza eklenen çok güzel özelliklerden biri. 

 

Çok keyifli bi hale getiriyor ancak bütün sezon özelliklerinde Dayanıklılık yüzde 5 artıyor, ilerliyor yüzde 10 temel veriyor ilerliyorsun çok makul bi düzeyden, abartısı olmayacak bir düzeye çıkıyor. Oyun daha eğlenceli hale geliyor. 

 

Örn: yüzde 10 beyin sezonu -- sezon ortası 30 oluyor ve 1'er adet artınca insan kasmak istiyor hevesleniyor ah yüzde 1 i almam lazım vs. 

 

Ancak, 

 

kok3v7e.png

 

Şu görselde gördüğünüz 285 oranının oyunun eğlenceli bi halde daha sıkıcı bi hale gelmesine sebebiyet veriyor. Oranının 285 olması inanılmaz saçmalık. 

 

Düellolar tek vuruşta bitiyor. Takım savaşlarında taktiklerin hiçbir önemi kalmıyor. Kısacası 1 aylık sezonda 5.günden sonra oyun çok sıkıcı bi hale geliyor. 

 

Bunun yerine oranı MAX 140 olsa 285 yerine ona göre ayarlansa daha adil, sistemli ve bunca taktiğin işe yarayacağı savaşların daha eğlenceli olacağı bir sezon olur.  

 

 

jy8orat.png

 

neredeyse 400k statlara sahip olmanın hiçbir avantajı yok. Tek vuruşta ölüyorsun. Tamam bana saldıran kişi oyunun en iyi statlara sahip kişisi olabilir ancak bu oran makul olsaydı daha eğlenceli olabilirdi. 


  • Thejkbs, X326, Lastromance and 4 others like this

d

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye