Jump to content

Photo

GizliMabet takım tanıtımı

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 B.A.Y.U.L.K.E.N

B.A.Y.U.L.K.E.N

Görüşürüz :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 600 posts
  • LocationISTANBUL
  • Oyun Dünyasi:TR6

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2017 - 07:47 ÖS

Geçen yıl bu takımdaydım ve takıma güzel şeyler katmaya çalışarak herkesi bir arada tutmaya çabaladım, takım içinde yeri geldi sessiz kaldım, yeri geldi benden daha büyük olanlara bile ablalık yaptım, takım içindeki anlaşmazlıkları hep düzeltmeye çalıştım ve bir süre sonrada takımdan çıkmayı tercih ettim, çünkü takım için iyi şeyler görmedim ve takımın bir geleceğide yoktu, bunu bir tek ben görebildim, bu düşüncelerimide bir kaç kişiyle paylaştım, ben bu takımdan ayrıldığım dönemde o zamanki takım üyeleri bana çok tepki gösterdiler ancak şimdi gelinen nokta ve zaman beni haklı çıkardı.. Ben bu takımdan ayrıldıktan sonra takımın hemen hemen tamamı F.O.Y'ye geçtiler ve Gizli Mabet'i açıkçası sahipsiz bıraktılar.. Ben bu takımın içinde kalmış olsaydım bu takım sahipsiz kalmazdı.. Çok yanlış işler yaptılar ve topluca F.O.Y takımına geçerek Gizli Mabet'i sahipsiz bıraktılar ve aynı kişiler şimdi başka yerlerde Gizli Mabet çalındı şeklinde konuşmalar yapıyorlar ki bu anlamsız bir durum, çünkü siz bu takımı bırakıp terketmişken elbette başkaları gelip sahip çıkacaktır, burada takımı topluca terkederek F.O.Y takımına geçenler hatayı kendilerinde aramaları gerekir..
Ben burada şunu dile getirmek istiyorum, Gizli Mabet sevdiğim takımlardan biridir her zaman ve şu an el değiştirmiş olması hayırlı oldu, ve umarım bu takım yeni üyeleri ile çok daha güzel yerlere gelirler tüm kalbimle bunu diliyorum...
Bu arada bu takımı yeni devralan kişiler güzel bir güncelleme yapsınlar bu sayfaya, çünkü forumdaki konumunuzda çok önemli ben böyle düşünüyorum.. Başarılar diliyorum...
Herkese Sevgilerimle....

(heart) (heart) (heart) (heart)DİLARA FERHUNDE ÖZNİL (heart) (heart) (heart) (heart)

Anladığım Kadarıyla Takımdan İlk Çıkan Sizsiniz Ve Üstüne Üstük Takım Çalındıktan Sonra Üyeler Yine Gizli Mabette mi Kalıcaklardı ? Ona Buna Laf Atmayı Bırakmalısınız. Sizde Dursaydınız Takımınız İçin Savaşsaydınız. Belli ki Takım Çalınmadan Bile Takıma İhanet Edip Üstüne Madur Kalan İnsanlarla Alay Konusu Etmenizi Hiç Hoş Bulmadım. Haklı Falan da Değilsiniz. Basbayağı "Takımıma İhanet Eden Biriyim" Demişsiniz. Ve Şu Altına Yorum Attığınız Konu Bir Tanıtım. Saçma Postlarla Forumu Suistimal Etmeyin ki Bende Size Böyle Kaba Bi Tabirle Azarlamayım. Umarım Açıklıyıcı Olmuşumdur. Şimdi Olduğunuz Takımda Güzelce Oyununuzu Oynayın ;)

Edited by B.A.Y.U.L.K.E.N, 12 Mart 2017 - 07:49 ÖS.

Spoiler

#62 LoLiTaDiLaRa

LoLiTaDiLaRa

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 47 posts
  • LocationUzaylı Sarışın Kız Moscow and İstanbul
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:LoLiTaDiLaRa DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2017 - 08:43 ÖS

Anladığım Kadarıyla Takımdan İlk Çıkan Sizsiniz Ve Üstüne Üstük Takım Çalındıktan Sonra Üyeler Yine Gizli Mabette mi Kalıcaklardı ? Ona Buna Laf Atmayı Bırakmalısınız. Sizde Dursaydınız Takımınız İçin Savaşsaydınız. Belli ki Takım Çalınmadan Bile Takıma İhanet Edip Üstüne Madur Kalan İnsanlarla Alay Konusu Etmenizi Hiç Hoş Bulmadım. Haklı Falan da Değilsiniz. Basbayağı "Takımıma İhanet Eden Biriyim" Demişsiniz. Ve Şu Altına Yorum Attığınız Konu Bir Tanıtım. Saçma Postlarla Forumu Suistimal Etmeyin ki Bende Size Böyle Kaba Bi Tabirle Azarlamayım. Umarım Açıklıyıcı Olmuşumdur. Şimdi Olduğunuz Takımda Güzelce Oyununuzu Oynayın ;)

Benim söylediklerimi tamamiyle yanlış algılamışsın ve çok çok yanlış bir yorum yapmışsın.. Takım ile ilgili fikirlerimizi geriye dönük yada ileriye yönelik düşünce ve değerlendirmelerimizi tabiki takım sayfasında yapacağız, bunu bile eleştirmiş olman tuhaf gerçekten.. Benim sözlerim ve senin yaptığın yorum birbirinden çok farklı bu da gösteriyorki sözlerimi anlayamamışsın bile.. Ve bildiğim kadarıyla sen TR1 sunucusunda bile değilsin, o yüzden konuyuda bilmiyor olman normal..

Bu konuyu TR1 sunucusundakiler az çok biliyorlar ve benim sözleriminde haklılığını biliyorlar.. Bak ben TR1 sunucusunda bulunuyorum ama kalkıp TR3 sunucusundaki bir konu için yorum yapmam hiç etik olmaz anlatabiliyormuyum..

Üstelik anlamadığın bişiy daha varki takım üyelerinin tamamı başka takıma geçtiklerinde Gizli Mabet daha çalınmamıştı ve zaten çalınmak diye bişiy söz konusu değil, el değiştirmek söz konusu...

Ve hatta benim bu takımdan ayrılış sebebimde çok çok farklıydı sen bunuda çok yanlış algılamışsın ve dolayısıylada çok yanlış sözler sarf etmişsin.. Bu kadar saldırgan bir tutum içinde olman gereksiz gerçekten.. Ben bu takım içinde bulunduğum dönemde çok güzel bir şekilde tüm iyi niyetimle katkı verdim, ama takım içerisindeki tartışmalar beni çok üzmeye başladı bende çıktım.. Ama takımda bulunduğum zaman içerisinde takıma ve arkadaşlarıma her zaman değer verdim ve her zaman bir arada tutmaya çalıştım hepsini.. O yüzden lütfen saldırgan ve gereksiz kırıcı yorumlar yapma olurmu.. Ben Titans takımını ne kadar çok seviyorsam aynı şekilde Gizli Mabet takımınıda çok seviyorum ve bu sevgimden dolayı geçmişe geçmişte yapılan şeyleri dile getirdim ve ilerisi için bu takımın daha güzel bir konuma gelmesi gerektiğini ifade ettim, bunuda haklı olarak takım sayfasında dile getirdim, bunu bile eleştirmen tuhaf gerçekten..

Birde şu var ki bu platformda, oyun içerisinde ve forumda kimse kimseyi azarlayamaz, burada hepimiz kardeşiz ve hepimiz burada birbirimize saygı duyarak değer vermeliyiz, benim takım ile ilgili sözlerimde olumsuz olan hiç birşey yok ama malesef sen okuduğun şeyi tamamiyle yanlış algılamışsın, daha doğrusu anlyamamışsın bile.

O yüzden tam manası ile anlamadan yorum yapmayalım lütfen, unutmayalımki burada saygı ve kardeşlik ön plandadır en azından ben böyle düşünüyorum ve böyle davranıyorum, o yüzden sanada bunu tavsiye ediyorum...

Forumdaki bütün arkadaşlarımıza iyilikler ve güzellikler dilerim... Saygılarımla...! 

KALBİMİN IŞIĞI MERHAMET VE HOŞGÖRÜ

16710.jpg

8E002E1A05164194B73C1BA9911A62AC.png

#63 B.A.Y.U.L.K.E.N

B.A.Y.U.L.K.E.N

Görüşürüz :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 600 posts
  • LocationISTANBUL
  • Oyun Dünyasi:TR6

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2017 - 08:55 ÖS

Benim söylediklerimi tamamiyle yanlış algılamışsın ve çok çok yanlış bir yorum yapmışsın.. Takım ile ilgili fikirlerimizi geriye dönük yada ileriye yönelik düşünce ve değerlendirmelerimizi tabiki takım sayfasında yapacağız, bunu bile eleştirmiş olman tuhaf gerçekten.. Benim sözlerim ve senin yaptığın yorum birbirinden çok farklı bu da gösteriyorki sözlerimi anlayamamışsın bile.. Ve bildiğim kadarıyla sen TR1 sunucusunda bile değilsin, o yüzden konuyuda bilmiyor olman normal..
Bu konuyu TR1 sunucusundakiler az çok biliyorlar ve benim sözleriminde haklılığını biliyorlar.. Bak ben TR1 sunucusunda bulunuyorum ama kalkıp TR3 sunucusundaki bir konu için yorum yapmam hiç etik olmaz anlatabiliyormuyum..
Üstelik anlamadığın bişiy daha varki takım üyelerinin tamamı başka takıma geçtiklerinde Gizli Mabet daha çalınmamıştı ve zaten çalınmak diye bişiy söz konusu değil, el değiştirmek söz konusu...
Ve hatta benim bu takımdan ayrılış sebebimde çok çok farklıydı sen bunuda çok yanlış algılamışsın ve dolayısıylada çok yanlış sözler sarf etmişsin.. Bu kadar saldırgan bir tutum içinde olman gereksiz gerçekten.. Ben bu takım içinde bulunduğum dönemde çok güzel bir şekilde tüm iyi niyetimle katkı verdim, ama takım içerisindeki tartışmalar beni çok üzmeye başladı bende çıktım.. Ama takımda bulunduğum zaman içerisinde takıma ve arkadaşlarıma her zaman değer verdim ve her zaman bir arada tutmaya çalıştım hepsini.. O yüzden lütfen saldırgan ve gereksiz kırıcı yorumlar yapma olurmu.. Ben Titans takımını ne kadar çok seviyorsam aynı şekilde Gizli Mabet takımınıda çok seviyorum ve bu sevgimden dolayı geçmişe geçmişte yapılan şeyleri dile getirdim ve ilerisi için bu takımın daha güzel bir konuma gelmesi gerektiğini ifade ettim, bunuda haklı olarak takım sayfasında dile getirdim, bunu bile eleştirmen tuhaf gerçekten..
Birde şu var ki bu platformda, oyun içerisinde ve forumda kimse kimseyi azarlayamaz, burada hepimiz kardeşiz ve hepimiz burada birbirimize saygı duyarak değer vermeliyiz, benim takım ile ilgili sözlerimde olumsuz olan hiç birşey yok ama malesef sen okuduğun şeyi tamamiyle yanlış algılamışsın, daha doğrusu anlyamamışsın bile.
O yüzden tam manası ile anlamadan yorum yapmayalım lütfen, unutmayalımki burada saygı ve kardeşlik ön plandadır en azından ben böyle düşünüyorum ve böyle davranıyorum, o yüzden sanada bunu tavsiye ediyorum...
Forumdaki bütün arkadaşlarımıza iyilikler ve güzellikler dilerim... Saygılarımla...! 

Ya He He Ninemin de Bıyığı Olsa Dedem Olurdu.
Kim Bilebilir ki Benim Tr1de de Oynamadığımı ?
Anlamak Veya Anlamamak Gibi Birşey Söz Konusu Değil. Okuduğum Okullar Gördüğüm Eğitimler Sayesinde Herşeyin Ne Olduğunu Gayet Az Çok Kavrayabiliyorum. Sen kendini yanlış ifade etmişsindir. Orasını Bilmem.
Çıkan Çıkmıştır. Ve Takımını Satmıştır. Satmamış olsan Çıktığında Tepki Görmezdin.
Ama Sen Hem Sattığın İnsanların Üstüne Laf Atarsan Ona buna. Böyle Tepki Yersin. bilmişlik yapıp da uzun uzun yazma senin belki boş zamanın yani boş birisin ama benim zamanım değerli bundan dolayı kısa kesersen daha makbule geçer.
Pardon da Ben Sizin Takımınızda Yararınızın Geçtiğini Düşünmüyorum.

Spoiler

#64 VizigoT

VizigoT

֍LMS֍

• Moderators
  • 696 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Last Man Standing
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:VizigoT

Yayınlanma tarihi 13 Mart 2017 - 02:24 ÖS

Merhaba, (wave)

Öncelikle birbirimize karşı üsluplarımıza lütfen dikkat edelim. Kişisel fikir ayrılıklarınız için Özel Mesaj (PM) kullanabilir veya bunu oyun içerisinde kendi karakterleriniz ile tartışabilirsiniz. Lütfen bunu forum içerisinde takım tanıtımı altında yapmayalım. Tartışmanın devamı halinde gerekli işlemler yapılacaktır.

• B.A.Y.U.L.K.E.N likes this

But I know.You were just like me with someone disappointed in you

Linkin Park

Kainatta var olan tüm güzellikleri barındıran sevdiğim, günaydın..

Spoiler

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye