Jump to content

Photo

Oyunda ne yaparsam daha hızlı gelişebilirim?

• Please log in to reply
228 replies to this topic

#1 Paradokef

Paradokef

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationAdana
  • Takim:Brofist
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Premaneta

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2013 - 02:44 ÖS

Öhöm öhöm, evet dikkatinizi çekmeyi başardım galiba. Arkadaşlar forumda son günlerde hızlı xp ve altın kasma gibi konular açılmaya başladı ve artık forum cidden kirleniyor. Bir insan süreli görevlerden nasıl hızlı kasabilir ki? O süreyi beklemek zorundasınız.

Bir çok browser tecrübem olduğu için ben de bir kaç taktik vereyim bari size.

Öncelikle bu oyunda level her şey değildir, o yüzden direk deneyimi çok olan görevlere abanmayınız. Altını çok veren görevler daha uzun olacak ama onları tercih edin çünkü bazen markete pahalı altın ama güzel eşyalar düşüyor, kazandığınız altın ile önce statlarınızı arttırın ve dengeli eşyalar alın. Dengeli eşyalardan kastım ise şu şekilde; silahınız +20 beyin verip gücünüzü -10 düşürüyorsa başka bir eşya -10 beyin düşürüp +20 güç arttırsın ki statlarınızın biri geride biri ileride olmasın.

Enerjiniz tamamen bittimi şimdi sabır testi başlıyor, direk çalışmaya göndermeyin ve eğitime girin. Bilenler bilir eğitim tamamlanınca 1 kutucuk artıyor ve işkence haline geliyor ama boş vaktiniz varsa kesinlikle es geçmeyin ki statlarınız artık 1-2k altın istemeye başlayınca +5 stat puanı gerçekten işinize çok yarayacak. Eğitim ünitenizi tamamen bitirip daha sonra çalışmaya gönderin.

Düello enerjiniz varsa direk kendinizle eşit bir rakiple savaşın ki bazen gerçekten iyi eşyalar düşüyor veya donut kazanabiliyorsunuz.

Donut kullanırken kesinlikle dikkatli olun, bazı günler oluyorki dükkana çok güzel epik eşyalar gelebiliyor ve 9-10 donut fiyatından satılıyor. Donutlarınızı çook sıkışmadıkça harcamayın, genellikle düello da ya da sizin gelişmenize katkıda bulunabilecek şeylerde harcayın.

Benden bu kadar, eğer elinde bilgi olan varsa seve seve bilgi alışverişi yapabilirim :)

• TataReis, HeroZeros, SwieRa and 5 others like this
#Brofist

• Işık son ümitle birlikte yok olduğunda, karanlığa boyun eğmek dışında başka şansın kalmaz.

#2 Thejkbs

Thejkbs

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 74 posts
  • Takim:EPHIALTES

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2013 - 03:55 ÖS

Bilgilerin için çok teşekkürler çok iyi konu olmuş :)
İyi Forumlar! :=)
  • HeroZeros likes this
Posted Image

#3 SÜPerADaM16

SÜPerADaM16

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 75 posts
  • LocationTürkiye
  • Takim:HeroHerZamanZero
  • Karakter:SÜPerADaM16

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2013 - 05:10 ÖS

Level herşey değildir dedin ama üzgünüm yanılıyorsun levelin ne kadar yüksekse çalışmanda okadar para gelir buda yeni eşyalar için para demek ve level atladığında mağazadaki eşyaların gücü , özellikleri yükselir..
Teşekkürler..
  • ELMANDER3, EreN and Kenan35 like this
Her zaman Güneş'e doğru yürüyen hedefine ulaşamaz..Bazen yolda kalanlara yardım etmen gerekir..Bir gün seninde ayağın bir taşa takılabilir.
SÜPerADaM16

HeroHerZamanZero takımına alım vardır +20 lwl...

Posted Image Alımlarımızda Donut bağışlayanlara öncelik verilecektir!

#4 Paradokef

Paradokef

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationAdana

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2013 - 06:03 ÖS

Level herşey değildir dedin ama üzgünüm yanılıyorsun levelin ne kadar yüksekse çalışmanda okadar para gelir buda yeni eşyalar için para demek ve level atladığında mağazadaki eşyaların gücü , özellikleri yükselir..
Teşekkürler..

Zaten bir çok görev hem 3-4k xp hem 1,5k altın veriyor
#Brofist

• Işık son ümitle birlikte yok olduğunda, karanlığa boyun eğmek dışında başka şansın kalmaz.

#5 NamlesHero

NamlesHero

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Yayınlanma tarihi 15 Ocak 2013 - 07:48 ÖÖ

Yararlı bir konu eline sağlık.
  • atacan (dövücü1) likes this

#6 CREATİVE09

CREATİVE09

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationTürkiye
  • Takim:Bir Zamanlar Osmanlı
  • Karakter:CREATİVE09

Yayınlanma tarihi 15 Ocak 2013 - 02:01 ÖS

benim level 83 ve her gün eğitim yapma sayısı bitene kadar yapıyorum bu sayede sıralamada ilk 100 deyim
Spoiler

#7 Paradokef

Paradokef

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationAdana

Yayınlanma tarihi 15 Ocak 2013 - 04:40 ÖS

benim level 83 ve her gün eğitim yapma sayısı bitene kadar yapıyorum bu sayede sıralamada ilk 100 deyim

Tek kötü yanı tamamladığın eğitim için 1 kutucuk daha artması oluyor :) Gerçi enerjim bittikten sonra gelişmem için önemli olduğundan katlanıyorum

Ben onları yaparken forumda geziniyom yada video izliyom
  • Kaan2005 likes this
#Brofist

#8 Gunner

Gunner

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 72 posts
  • Takim:FrobiddenZone
  • Karakter:Gunner

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 07:37 ÖÖ

Tam tersi zaten en yüksek deneyim puanıveren görevde en yüksek altın oranı bulunuyor örneğin 4k deneyim 2k altın 9dk, deneyim kastıkça takım sayesinde zaten bi günde 50 k para çıkar

Spoiler

#9 Paradokef

Paradokef

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationAdana

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 10:08 ÖÖ

Tam tersi zaten en yüksek deneyim puanıveren görevde en yüksek altın oranı bulunuyor örneğin 4k deneyim 2k altın 9dk, deneyim kastıkça takım sayesinde zaten bi günde 50 k para çıkar

Bazen 2k deneyim verip 200 altın veren görevlerde oluyor
#Brofist

#10 Gunner

Gunner

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 72 posts
  • Takim:FrobiddenZone
  • Karakter:Gunner

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 10:10 ÖÖ

Bazen 2k deneyim verip 200 altın veren görevlerde oluyor

şans işi gibi ama genellikle öyle bende

Spoiler

#11 albatros2k2

albatros2k2

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 88 posts
  • Takim:Game Ower
  • Karakter:Kahramaniye1

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2013 - 07:16 ÖS

Teşekkürler..

bence de lwl çok önemli mağazadaki itemler değişiyor 2 stat puanı veriyor iş ödemeleri artıyor

#12 taymur

taymur

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 posts
  • Takim:EFSANE
  • Karakter:Taymur

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2013 - 06:05 ÖS

cok güzel ve yararlı bir bilgi vermişşin kardeşim

#13 Joker2

Joker2

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 posts

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2013 - 11:45 ÖÖ

yararlı paylaşım olmuşta, bnm artık +1güç vermem için 4.00altın birikmesi gerekio :O

#14 xKpLeaR

xKpLeaR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 684 posts
  • LocationTekirdağ
  • Karakter:xKpLeaR

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2013 - 11:57 ÖÖ

Arkadaşlar forumda son günlerde hızlı xp ve altın kasma gibi konular açılmaya başladı ve artık forum cidden kirleniyor. Sen bu sözü diyorsun ve sende aynısını yapıyorsun ne iş ?

• ceza, single and Kaan2005 like this

KZo003.png

Spoiler

#15 G4L4XY

G4L4XY

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • Karakter:G4L4XY

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2013 - 08:17 ÖS

Aynen Ya bi Doğru Düzgün Bişey yook 

[post='']k5z10.jpg[/post]

#16 ELMANDER3

ELMANDER3

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts
  • Takim:AvorTer
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:Ayranoman

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2013 - 10:58 ÖS

Tavsiyen Çok Güzel Ve Zaten Çok Altın Veren Görev Çok Deneyim Verir

İYİ FORUMLAR

AÇLIK OYUNLARI!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ceza

ceza

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 451 posts
  • LocationESKİŞEHİR
  • Takim:Rock Mafia
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:SucukluYumurta

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2013 - 10:59 ÖS

kasmak derken ona önem vermek demek vakitle alakası yok yararlı olayım derken saçmalamışsız.

Forumdan Atıldı (JackkerL)

#18 gamezheri

gamezheri

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2013 - 11:25 ÖÖ

İyi bilgi vermişsin kardeşim. Uğraşına değmiş. Arkadaşlar çok xp veren çok da para verir diyorsunuzda hep öyle olmuyor. Xp  çok verip para az verio,para yı çok verio xp yi az veriyor. Yineden  tavsiye için sağol :D

#19 SüperKral

SüperKral

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.294 posts
  • Takim:Turkuaz
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2013 - 05:30 ÖS

Öhöm öhöm, evet dikkatinizi çekmeyi başardım galiba. Arkadaşlar forumda son günlerde hızlı xp ve altın kasma gibi konular açılmaya başladı ve artık forum cidden kirleniyor. Bir insan süreli görevlerden nasıl hızlı kasabilir ki? O süreyi beklemek zorundasınız.

Bir çok browser tecrübem olduğu için ben de bir kaç taktik vereyim bari size.

Öncelikle bu oyunda level her şey değildir, o yüzden direk deneyimi çok olan görevlere abanmayınız. Altını çok veren görevler daha uzun olacak ama onları tercih edin çünkü bazen markete pahalı altın ama güzel eşyalar düşüyor, kazandığınız altın ile önce statlarınızı arttırın ve dengeli eşyalar alın. Dengeli eşyalardan kastım ise şu şekilde; silahınız +20 beyin verip gücünüzü -10 düşürüyorsa başka bir eşya -10 beyin düşürüp +20 güç arttırsın ki statlarınızın biri geride biri ileride olmasın.

Enerjiniz tamamen bittimi şimdi sabır testi başlıyor, direk çalışmaya göndermeyin ve eğitime girin. Bilenler bilir eğitim tamamlanınca 1 kutucuk artıyor ve işkence haline geliyor ama boş vaktiniz varsa kesinlikle es geçmeyin ki statlarınız artık 1-2k altın istemeye başlayınca +5 stat puanı gerçekten işinize çok yarayacak. Eğitim ünitenizi tamamen bitirip daha sonra çalışmaya gönderin.

Düello enerjiniz varsa direk kendinizle eşit bir rakiple savaşın ki bazen gerçekten iyi eşyalar düşüyor veya donut kazanabiliyorsunuz.

Donut kullanırken kesinlikle dikkatli olun, bazı günler oluyorki dükkana çok güzel epik eşyalar gelebiliyor ve 9-10 donut fiyatından satılıyor. Donutlarınızı çook sıkışmadıkça harcamayın, genellikle düello da ya da sizin gelişmenize katkıda bulunabilecek şeylerde harcayın.

Benden bu kadar, eğer elinde bilgi olan varsa seve seve bilgi alışverişi yapabilirim :)

kardeşim ne düellosunda donut kullanması sçmalama oraya vericeğim 2 donutu ben biriktirip %50 görev kısaltıcı veya %50 etenek artırıcı alırım bazı şeyler doğru bak benim bi yetenek için 21 bin para istiyor ve eğitim kupalı bi takkımda olduğum için günde 20 eğitim   ünitem var böylece günde 10 yetenek puanı bedavadan almış oluyorum çok iyi altın ws exp geldiğinden rahatım şuanda tek eksiğim %50 destekleyicilir saygılar ;)

Posted Image

#20 SwieRa

SwieRa

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationDublin
  • Takim:HeadHanter
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:JurgenKlopp

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2013 - 05:23 ÖS