Jump to content

Photo

Lig Sistemi Hakkında Sorular/Cevaplar

Lig Sistemi

• Please log in to reply
93 replies to this topic

#41 mehmet20021

mehmet20021

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 419 posts
  • LocationTrabzon
  • Oyun Dünyasi:TR5

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2015 - 04:10 ÖS

Bu konuyu niçin açtınız?Bilet atmayı neden tercih etmediniz?

tumblr_nr4vitHZC61uzgi7io2_500.gif

#42 ProFighter

ProFighter

Barış O.

• Members
  • PipPipPip
  • 1.465 posts
  • LocationTürkiye/Balıkesir
  • Oyun Dünyasi:TR4

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2015 - 04:24 ÖS

Bir iki gün önce bunun hakkında bir konu açıldı,destek ekibinin bu konuyla uğraştığı söylenildi.Keşke pat diye konu açmak yerine biraz bakaydın eski konulara    ^_^ Bu arada tekrar hoşgeldin oyuna ve foruma :)

#43 Shady Magic

Shady Magic

PMC!

• Members
  • PipPipPip
  • 906 posts
  • Oyun Dünyasi:TR3

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2015 - 05:31 ÖS

Bana keşke yüksek çıksa. :)

• ProFighter likes this

NqAvBX.jpg

#44 Tr1hasan53

Tr1hasan53

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 328 posts
  • Takim:Wech
  • Karakter:Leanardo

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2015 - 07:07 ÖÖ

Bizdede oluyor hatta bazen 3 kişide bizim takımda oluyor, yapacak bişey yok.i

• Dadaş and Tr3hasan2 like this

Şehitlerimiz için yastayız.Hepimiz Türküz,hepimiz Mehmetiz.

ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ!

#45 Fear

Fear

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Takim:Libertadores
  • Karakter:Fear

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2015 - 07:22 ÖÖ

ya bana ligde kimse dalmadı bronz 1 deydim saldırı geçmişinede baktım dalan yok sonra bi girdim bronz 3 teyim

#46 Tayfa Korsanı

Tayfa Korsanı

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 posts
  • LocationAzerbaycan
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Ceki9

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 09:56 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar.Bu konuda sizlere lig-in ne kadar gereksiz olduğunu anlatacağım.

1)Bakın artık ligin şöhretden bir farkı kalmadı.Sadece ligde şampiyon oluyor.Şampiyonun da kim olacağı zaten belli.İlk 10'dakı oyuncular.Üstelik şöhret gibi cesaret toplanıb saldırılıyor.Yani başka bir şey yok.En azından ben böyle düşünüyorum.

2)Şimdi sizlere şöhret saldırılarındakı bazı yanlışlıkları anlatıyım.İlk önce şöhret saldırılarında kendisinden çok zayıf olan adamlara saldırınca 0 şöhret ve bir miktar para kazanmak aksine şöhretimizden çıkılmalı.Çünki bazıları kendi leveliyle kavga yapınca büyük levelli dostları araya karışıyor ve hedeliyor.Büyük levelli arkadaşlarıyla beraber her gün 3 defa dalıyor.Bu da haksızlık.Eğer benim dediğim gibi olsa büyük levelli şöhretine acır ve saldırmaz.

Benim düşüncelerim böyle.Peki siz bu konularda ne düşünüyorsunuz?Eleştirilerinizi bekleyeceğim ;) ...

#47 VizigoT

VizigoT

֍LMS֍

• Members
  • PipPipPip
  • 630 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Last Man Standing
  • Karakter:VizigoT

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 10:37 ÖÖ

7kbPna.jpg

Aynı saatte üst üste 2 kere aldığım saldırılar ;

Karakter adı : Nightmare1 / Saldırdığı saat 13.23 , 13.23

Karakter adı : burk / Saldırdığı saat 08.50 , 08.51

Karakter adı : hakann / Saldırdığı saat 00.11 , 00.14

Altın ligine çıktığında saldırdığın kişilerden " 0 " veya " 1 " puan kazanabiliyorsun. Bana saldıran kişilerin hepsi altın liginde, Örneğin ; nightmare1 altın liginde bana üst üste 2 defa saldırdığı için saat " 13.23 " de benden 19 puan almıştır. Ama kazandığı puan belki 2 , Peki benden neden 19 puan gidiyor ?

• Bahriyeli likes this

But I know.You were just like me with someone disappointed in you

- Linkin Park

Kainatta var olan tüm güzellikleri barındıran sevdiğim, günaydın..

Spoiler

#48 ImComplete

ImComplete

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.452 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 10:53 ÖÖ

Lig sistemi gereksiz değil lakin yanlış kurgulanmış.Düzenleme gerek..

• Belictioner, RockAngel90, StrongLaz and 3 others like this

#49 Bahri Umman

Bahri Umman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 11:46 ÖÖ

7kbPna.jpg

Aynı saatte üst üste 2 kere aldığım saldırılar ;

Karakter adı : Nightmare1 / Saldırdığı saat 13.23 , 13.23

Karakter adı : burk / Saldırdığı saat 08.50 , 08.51

Karakter adı : hakann / Saldırdığı saat 00.11 , 00.14

Altın ligine çıktığında saldırdığın kişilerden " 0 " veya " 1 " puan kazanabiliyorsun. Bana saldıran kişilerin hepsi altın liginde, Örneğin ; nightmare1 altın liginde bana üst üste 2 defa saldırdığı için saat " 13.23 " de benden 19 puan almıştır. Ama kazandığı puan belki 2 , Peki benden neden 19 puan gidiyor ?

Sizleri hep kandırmışlar.  Senden 19 puan gidiyorsa onada en az 15 puan geliyordur. Bu konuda bana güvenebilirsin.

#50 Kurnaz

Kurnaz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationReşadiye
  • Takim:Forever
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:KurnazAga

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 01:24 ÖS

Lig saçma olurmu yav ? Uluslar arası lig gelince anlarsın ligin önemini :)

KurnazAga    

#51 Shady Magic

Shady Magic

PMC!

• Members
  • PipPipPip
  • 906 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 01:51 ÖS

Alakası yok.200 seviye de şampiyona çıkabilir lakin güçlülerden daha çok vakit alır.Bir de ligdeki temel yetenek puanları olmasa herkesin statüleri misli ile düşer.

NqAvBX.jpg

#52 Bahri Umman

Bahri Umman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 01:55 ÖS

Alakası yok.200 seviye de şampiyona çıkabilir lakin güçlülerden daha çok vakit alır.Bir de ligdeki temel yetenek puanları olmasa herkesin statüleri misli ile düşer.

Haklı. Yüksek level olmakla şampiyon olmanın alakası yok. Statların yüksek olması lazım ki lig saldırılarında galip gelebilelim.

Ligin verdiği statlara gelirsek şu an TR sunucularında en güçlü kimdir bilmiyorum. Fakat tahminim kendisinin ligden aldığı stat 7 binden aşağı değildir.

#53 J3yJeTLaq53

J3yJeTLaq53

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 69 posts
  • LocationRize
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:J3yJeTLaq53

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 02:00 ÖS

Lig sistemine düzenleme gerek ve bir adama günlük 3 saldırı biraz daha yükseltilmeli.

#54 Shadow

Shadow

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • Locationİstanbul
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:shadow37

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 02:07 ÖS

Lig sistemine düzenleme gerek ve bir adama günlük 3 saldırı biraz daha yükseltilmeli.

Ligde günlük 3 saldırı değil bir oyuncuya ben 5 kerede saldırmıştım şansına çıkarsa istediğin kadar saldırabiliyorsun.

• J3yJeTLaq53 and ImComplete like this

#55 Z5MaX

Z5MaX

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 03:51 ÖS

BENCE LİG GÜZEL KALMALI DAHADA SAYISI ARTMALI BİR GÜNDE 10 DÜELLO 3 LİG MAÇI OLURSA DAHA İYİ OLUR

#56 Bahri Umman

Bahri Umman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 04:19 ÖS

Bildiğim kadarıyla böyle bir kısıtlama yok. Karşıma daha önce bir günde birkaç kez çıkan rakipler oldu fakat sayısı 3-4 emin değilim.

#57 herobatı.

herobatı.

BvB Is My Lıve :))

• Banned
  • PipPipPip
  • 1.088 posts
  • LocationIn The House
  • Karakter:Strangereister

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 04:25 ÖS

1)Bakın artık ligin şöhretden bir farkı kalmadı.Sadece ligde şampiyon oluyor.Şampiyonun da kim olacağı zaten belli.İlk 10'dakı oyuncular.Üstelik şöhret gibi cesaret toplanıb saldırılıyor.Yani başka bir şey yok.En azından ben böyle düşünüyorum.

Ligdeki şampiyonlar ligine sadece  ilk10 daki oyuncular katılmıyor. Temel yetenekleri ve yetenekleri açısından güçlü olan bir kahraman şampiyonlar ligine geçer. Lig kişinin kendi iradesine kalmış. İster  katılır, ister katılmaz. Eskiden forumda  lig çok uzun sürüyor diye konular açtınız  ve şimdi cesaret toplanıp saldırılıyor diye yakınıyorsunuz. Cesaret gibi olması  ve onunla gelen yenilik bana göre çok iyi oldu. 20  saatlik bir süre en erken 7,5 saate indi. Artık lige 4 donut  verme sıkıntım kalmadı.

2)Şimdi sizlere şöhret saldırılarındakı bazı yanlışlıkları anlatıyım.İlk önce şöhret saldırılarında kendisinden çok zayıf olan adamlara saldırınca 0 şöhret ve bir miktar para kazanmak aksine şöhretimizden çıkılmalı.Çünki bazıları kendi leveliyle kavga yapınca büyük levelli dostları araya karışıyor ve hedeliyor.Büyük levelli arkadaşlarıyla beraber her gün 3 defa dalıyor.Bu da haksızlık.Eğer benim dediğim gibi olsa büyük levelli şöhretine acır ve saldırmaz.

Benim düşüncelerim böyle.Peki siz bu konularda ne düşünüyorsunuz?Eleştirilerinizi bekleyeceğim  ;) ...

Buradaki cümlenizi pek anlamışım değilim.  Benim ligde şuana kadar aldığım en az lig puanı 3. Hiç 0-1-2 aldığımı görmedim.  Bazı kişiler kendi levelleriyle karşı karşıya geldiği zaman ve  saldırdığında büyük levelli dostları araya  nasıl karışıyor ? ne demek istediniz ? ligde  karşımıza 3  adam  çıkıyor  ve  en yüksek lig puanı verene saldırıyoruz. 

Ayrıca ligde aynı rakibe  4-5-6... kere  saldırabilirsiniz. Benim günde 7 kere aynı rakibe saldırmışlığım olmuştu. Ve bir kişi sizden 7 lig puanı aldıysa, sizden 7 lig puanı düşürülür, ona  7 lig puanı eklenir.

"Yeniden denemek yenileceğini bilerek

Kazanmak, sevinmek, yönetmek ve delirmek.

Hayatın ellerinden alınacağını bilerek..."

#MicrophoneShow !

#58 Bahri Umman

Bahri Umman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2015 - 04:34 ÖS

Ligdeki şampiyonlar ligine sadece  ilk10 daki oyuncular katılmıyor. Temel yetenekleri ve yetenekleri açısından güçlü olan bir kahraman şampiyonlar ligine geçer. Lig kişinin kendi iradesine kalmış. İster  katılır, ister katılmaz. Eskiden forumda  lig çok uzun sürüyor diye konular açtınız  ve şimdi cesaret toplanıp saldırılıyor diye yakınıyorsunuz. Cesaret gibi olması  ve onunla gelen yenilik bana göre çok iyi oldu. 20  saatlik bir süre en erken 7,5 saate indi. Artık lige 4 donut  verme sıkıntım kalmadı.

Benim düşüncelerim böyle.Peki siz bu konularda ne düşünüyorsunuz?Eleştirilerinizi bekleyeceğim  ;) ...

Buradaki cümlenizi pek anlamışım değilim.  Benim ligde şuana kadar aldığım en az lig puanı 3. Hiç 0-1-2 aldığımı görmedim.  Bazı kişiler kendi levelleriyle karşı karşıya geldiği zaman ve  saldırdığında büyük levelli dostları araya  nasıl karışıyor ? ne demek istediniz ? ligde  karşımıza 3  adam  çıkıyor  ve  en yüksek lig puanı verene saldırıyoruz. 

Ayrıca ligde aynı rakibe  4-5-6... kere  saldırabilirsiniz. Benim günde 7 kere aynı rakibe saldırmışlığım olmuştu. Ve bir kişi sizden 7 lig puanı aldıysa, sizden 7 lig puanı düşürülür, ona  7 lig puanı eklenir.

Son bölüm çok aydınlatıcı olmuş.   Bu arada 0-1-2 lig puanı da kazanılıyor. Buna bizzat şahit oldum.

#59 Yasin CCK

Yasin CCK

#adacck

• Members
  • PipPipPip
  • 728 posts
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:YasinCCK

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2015 - 06:51 ÖÖ

...

Benim düşüncelerim böyle.Peki siz bu konularda ne düşünüyorsunuz?Eleştirilerinizi bekleyeceğim ;) ...

Eleştirim ; üslubunuz kötü.

Herkes fikrini beyan edebilir fakat belirli kurallar ve söylemler çerçevesinde. Ligin saçma olmadığını arkadaşlar gerekçeleriyle birlikte belirtmiş. Umarım anlamışsınızdır.

Bu arada son gelen güncelleme sonrasında ligde 0 puan veren rakip ile pek karşılaşmıyorsunuz. 

• Nakruf likes this

yiiOtv.png

#60 h4riboo

h4riboo

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts
  • Takim:EndTeam
  • Karakter:h4riboo

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2015 - 12:56 ÖS

Bana göre lig saçma değil lig saçma diyen arkadaşlarımın sözüne saygı duyarım.

• Tayfa Korsanı likes this
Hero zero kullanıcı adım "h4riboo".TR6'de beni bulabilirsiniz.Haa, bu arada forum kurallarına uymayı sakın  unutmayın. Benden bu kadar. İyi eğlenceler, iyi forumlar.    <_< 
A2A51r.png

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye