Jump to content

Photo

TR5 - BΛDBOY / TR4 - BehzatÇ

21 replies to this topic

#1 QueenB

QueenB

• Members
  • PipPipPip
  • 435 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 09:04 ÖS

j5kvb9.jpg

0qM4oR.jpg

Selam  :)İlk röprtajımla karşınızdayım .Bir tarafta oyundaki en iyi dostum canım BΛDBOY , diğer tarafta oyunun enlerinden BehzatÇ. Umarım beğenirsiniz . Hadii başlayalım !

Röportaj için teşekkürler :) Kendinizi kısaca tanıtır mısınız ?

BΛDBOY : Rica ederim. Ben Onur , 19 yaşındayım. Ankara'da oturuyorum.

BehzatÇ : Adım Behzat. 19 yaşındayım , öğrenciyim

Memnun oldum tanıştığıma.Oyunu ne zamandır oynuyorsunuz ?

BΛDBOY : Oyunu TR2 serverından beri biliyorum, oynuyorum. Halen devam etmekteyim. TR5 te neredeyse 1 yıl olmak üzere , 20 Mayıs'ta bir yıl olacak inşallah 

BehzatÇ : 2 seneye yakın. Bağımlısı oldum diyebilirim :)

Statüleriniz levellerinize göre oldukça iyi - ortak özelliğiniz - , bunun sırrı nedir ? 

BΛDBOY : Evet statlarım levelime göre iyi , zaten çoğu oyuncu bunun farkında günlük bir dünya mesaj almaktayım.İkimizin ortak özelliği ikimiz de levelimizin en iyisi olmaya çalışıyoruz ve düşük level olmamıza rağmen yüksek levelleri yenebileceğimizi herkese gösteriyoruz. Bu bir başarı bence. Bunun sırrı ikimiz de eğitimin ne kadar önemli bir şey olduğunu bilmemiz ve farkında olmamız - bu da geçmiş serverlarda gördüğümüz , bildiğimiz tecrübeyle alakalı-

BehzatÇ : Pek bir sırrı yok aslında . Herkes gibi eğitimleri aksatmadan yapmaya çalışıyoruz. Ben kendi adıma söyleyeyim , deneyim kasmıyorum. Sadece kötü adam , günlük bonus , çete savaşlarından deneyim puanı geliyor, bu sayede level atlamıyorum. Level düşük kalınca statlar levelin çok üstünde görünüyor 

Eğitim şart diyenlerdensiniz anlayacağım.Peki bir oyun gününüz sadece eğitimle mi geçer / nasıl geçer ?

BΛDBOY : Oyundayken günüm çoğunlukla eğitimlerle geçmekte. Eğitimleri yaparken takım arkadaşlarımla sohbet ederim , güzel vakit geçiririm. Eğitimler bitince son kez kahramanımı çalışmaya bırakır kapatırım. Çok yoğun olduğumdan görev yapmaya vakit bulamıyorum , eğitimleri bile bazen zar zor bitirdiğim oluyor. Ama fırsatım olsaydı görev ve eğitimleri eşit şekilde yapmaya çalışırdım.

BehzatÇ : Evet eğitim şart .Bir günüm... Eğitimi bitiririm , varsa kötü adama saldırırım ve çalışmaya bırakırım .Geri kalan vaktimi düellolara harcıyorum.

Takımınız hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bu kadar iyi bir takım olabilmenin sırrı nedir ?

BΛDBOY Bu kadar iyi bir takım olabilmemizin sırrı herkes birbirine güveniyor , her şey sevgi saygı çerçevesinde gerçekleşiyor. Bu zaten bizi iyi bir takım haline getiriyor. Takımımız zaten kemik kadrodan olmuşmakta bu durumumuz da zaten güçlü ve iyi bir takım olduğumuzu gösteriyor.

BehzatÇ : Takımım... Takımımı seviyorum herkes birbirine saygı duyuyor seviyor. Turnuvalarda herkes birbirine elinden geldiğince yardım ediyor. Sohbet muhabbet güzel .Ne diyeyim ki .Tü tü tü Maşallah ;)

Kendinize rakip olarak gördüğünüz / örnek aldığınız bir kişi var mı ? Varsa kim ? Hangi yönüyle örnek alıyorsunuz / rakip görüyorsunuz ?

BΛDBOY Kendime rakip olarak gördüğüm kişiler eğitimle alakalı arada sırada eğitimleri ne zaman tamamlamış etmiş her şeye bakarım. Bu kişiler Efsaneler takımında bukunan Balbazar ve Aristokrat. Örnek aldığım bir kişi bulunmamakta zaten beni feyz alsınlar :D

BehzatÇ : Örnek aldığım TR1 serverından zükermen var .Onun sayesinde bu hale geldim diyebilirim.Kimseyi rakip görmüyorum. Kendi yağımda kavrulup gidiyorum işte :)

Röportaj arkadaşınız ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?

BΛDBOY Gerçekten kendisi de benim gibi eğitimin ne denli önemli olduğunun farkında .İkimizde levelimizin en iyisi olmaya çalışıyoruz.

BehzatÇ : Gücü biraz yükseltirse fena olmaz .Umarım istediği mevkiye ulaşır...

Oyunda tanışıp da vazgeçilmeziniz olan insanlar var mı ? Bu kişilerle oyun dışında görüşür müsünüz ?

BΛDBOY : Oyunda vazgeçilmezim diyebileceğim kişiler sen , Selin ve Vural abi. İmkanım olsa , aynı şehirde olsak Vural abiyle ve senle buluşmak isterdim. Selinle zaten aynı şehirde bulunmaktayım. Bir gün görüşür müyüz bilmiyorum. Ama umarım ki görüşebiliriz.

BehzatÇ : Uuu. Güzel soru .Böyle birkaç arkadaşım oldu. Bir çoğuyla oyun içinden muhabbetimiz devam etmekte. Ama biri varkii , gerçek hayatta da görüşüyoruz.

Teşekkürler Onur :P Oyunda yaşayıp da unutamadığınız - sizi mutlu eden ya da üzen - bir olay var mı ? Özel değise anlatabilir misiniz ?

BΛDBOY : TR2 serverında oynarken Feel The Pain adlı takımımızın bir sinir uğruna silinmesi ve en yakın arkadaşlarımın oyunu bırakması. Hala onlarla arada konuşur görüşürüm. Detroit'in ban yemesi ve ObivanKenobi'nin ailev sebeplerden dolayı oyunu bırakması beni çok üzmüştü.

BehzatÇ : Beni mutlu eden birçok olay var. En güzeli de ismini vermek istemediğim arkadaşla tanışmamız :) Kimsenin beni üzmesine izin vermem. Üzüldüğüm bir durum yok .

Oyuna iyiki gelmiş dediğiniz yenilik hangisi / hangi yenilik gelsin istersiniz ?

BΛDBOY : Oyuna iyiki gelmiş dediğim yenilik lig sistemi , gerçekten beni tekrar rekabete sürükleyen bir yenilik oldu.Ve böylece oyunda rekabetin daha çok arttığını düşünüyorum. Tabi bekleme süresi biraz fazla eee gülü seven dikenine katlanır :) Gelmesini istediğim bir yenilik yok şu anda her şey güzel seyrinde ilerlemekte ama takımda bulunan Kadir abimin isteğine katılıyorum. Oyundaki aktivasyonlar azaltılabilir ya da ortak hesap aktivasyonu yapılabilir.

BehzatÇ : Şu lig sistemi iyiki gelmiş . Herkes gücüne göre bonus statüler kazanıyor .Gelmesini istediğm bir yenilik - yenilik denir mi bilemeyeceğim ama - levelimizi sabitlemek. Örneğin 160 levelim ve kendimi 160 levelde sabitledim. Bundan sonra kazanılan deneyim puanlarının bizim levelimizi yükseltmemesi benim için güzel olurdu.

Uzun zamandır bu oyun ortamındasınız .Yönetim ekibine katılmayı düşündünüz mü / düşünür müsünüz ? 

BΛDBOY : Düşünmedim değil bi aralar heves edip başvurmuştum. Ama sonradan vazgeçtim , geçici hevesti benimkisi. Şu sıralar foruma bile zar zor girebiliyorum o yüzden şu anlık düşünmüyorum.

BehzatÇ Forumda yönetici olmayı düşünmüştüm bir zamanlar. Fakat birçok ceza puanım olduğu için gerçekleşmedi bu düşüncem . Şimdilerde ise böyle bir düşüncem yok. Pek vaktim olmuyor. Olan vakti de eğitime harcıyoruz 

Son olarak söyleyeceklerinizi ve tavsiyelerinizi rica edeyim 

BΛDBOY : Son olarak söyleyeceklerim bu oyunda önemli olan dostluk , sevgi ve bir takım olabilmektir. Tavsiyem ise eğitim şart diyebilirim .

BehzatÇ Röportaj için teşekkürler. Gençlere tavsiyem , eğitimi aksatmayın :)

Röportajım burada sonlanıyor. Umarım beğenmişsinizdir. Okuyanlara ve okumayanlara teşekkürler şimdiden ...

İyi forumlar , şans sizinle olsun !

• Archives, Belictioner, herobatı. and 17 others like this

7302b9a827ea6a5fe2493b645592639c06d4f6c5

#2 ProFighter

ProFighter

Barış O.

• Members
  • PipPipPip
  • 1.465 posts
  • LocationTürkiye/Balıkesir
  • Oyun Dünyasi:TR4

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 09:11 ÖS

Güzel röportaj olmuş , eline sağlık :) TR4 dünyasının gururu,eğitim kralı BehzatÇ'ye selam olsun ;)

• ImComplete, QueenB, Bahriyeli and 1 other like this

#3 ImComplete

ImComplete

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.452 posts
  • Oyun Dünyasi:TR3

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 09:16 ÖS

Güzel bir röportaj ortaya çıkmış, teşekkürler.

• Belictioner, ProFighter, RockAngel90 and 3 others like this

#4 fevzidream

fevzidream

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 64 posts
  • LocationBursa
  • Takim:Team Spirit
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:fevzidream

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 09:48 ÖS

Güzel ropartaj olmuş.Bu statları kaç günde yapmışlar merak ediyorum.Baya uğraşmışlar çünkü.

• QueenB likes this

Sen küçükken kaç yaşındaydın  :S

#5 Manuel

Manuel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 340 posts
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:UdinezeZaza

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 10:19 ÖS

Eline sağlık,Büşra.Çok güzel bir röportaj olmuş.

• QueenB likes this

...!

#6 C3SuR

C3SuR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 216 posts
  • Takim:Alsancak
  • Karakter:C3SuR

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2015 - 11:10 ÖS

Yapılması gereken röportajlardandı,

Elinize saglık

• QueenB and KaLipso like this

#7 Guest_Darkwalkr_*

Guest_Darkwalkr_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 07:16 ÖÖ

Güzel röportaj başarılarınızın devamını dilerim:)Onur abi gururumuzsun ;)

#8 Razor20

Razor20

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 127 posts
  • Takim:Elite
  • Karakter:EmreReis

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 07:27 ÖÖ

Beğenerek Okuduğum Bir Röpartaj Olmuş İkiside Örnek Aldığım Kişiler Tr4 De Behzatı Gördüğümde Eğitimin Kıymetini Anladım Diyebilirim. :)

• ImComplete, QueenB and KaLipso like this

#9 Garfield

Garfield

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 148 posts
  • LocationIstanbul
  • Takim:Last Man Standing
  • Karakter:Garfield

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 07:30 ÖÖ

Çok güzel bir röportaj olmuş. TR4'te hayranlıkla izlediğim nadir insanlardan birisidir BehzatÇ. Durmak yok, eğitime devam (y) :)

• QueenB and KaLipso like this

Posted Image

Dostların Başına :)

#10 hero2934

hero2934

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 192 posts
  • Takim:Forever
  • Karakter:hero2934

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 07:36 ÖÖ

Aslanlar be röportaj şahane :)
  • BΛDBOY and QueenB like this

#11 huyymarik

huyymarik

Sarı Lacivert Duvar

• Members
  • PipPipPip
  • 1.248 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:huyymarik

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 11:38 ÖÖ

İki farklı serverdan takım arkadaşlarım... Başarılarınızın devamını dilerim,sayın moderatörün de eline sağlık keyifli bir röportaj.

• mehmet20021, BΛDBOY, QueenB and 2 others like this
#EvdeKal

#12 hitwomen

hitwomen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 216 posts
  • Locationİstanbul
  • Karakter:hitwomen

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2015 - 08:31 ÖS

cok keyifli bir roportaj olmus:) iki takim arkadasim ve moderatorumuz emeginize saglik basarilarinizin devamini dilerim
  • QueenB, Bahriyeli, KaLipso and 1 other like this

<br>
Ruhum kimsesiz bir çocuk <br>
Nasipsizdi sevgiden<br>
Bazen ağlamaklı bazen<br>
Şikayetçi kendinden..

#13 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.447 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2015 - 01:12 ÖS

Güzel röportaj olmuş , eline sağlık :) TR4 dünyasının gururu,eğitim kralı BehzatÇ'ye selam olsun ;)

Aleykum selam :)

Çok güzel bir röportaj olmuş. TR4'te hayranlıkla izlediğim nadir insanlardan birisidir BehzatÇ. Durmak yok, eğitime devam (y) :)

Eyvallah.

• herobatı., ProFighter, QueenB and 1 other like this

#14 KomploKonu

KomploKonu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 192 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:FLASHGORDON
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Zerobeyy

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2015 - 04:23 ÖS

badboy iyi oldu :)

25yjYO.gif

3qQQa9.png

#15 CrawIing

CrawIing

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Karakter:CrawIing

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2015 - 07:21 ÖS

Güzel bir Röportaj olmuş ve BADBOY'un şu soruya verdiği cevap çok güzel ORTAK HESAP AKTİVASYONU OLABİLİR BUNUN DÜŞÜNÜLMESİ VE GÜNDEME GELMESİ LAZIM. 

Oyuna iyiki gelmiş dediğiniz yenilik hangisi / hangi yenilik gelsin istersiniz ?

BΛDBOY : Oyuna iyiki gelmiş dediğim yenilik lig sistemi , gerçekten beni tekrar rekabete sürükleyen bir yenilik oldu.Ve böylece oyunda rekabetin daha çok arttığını düşünüyorum. Tabi bekleme süresi biraz fazla eee gülü seven dikenine katlanır :) Gelmesini istediğim bir yenilik yok şu anda her şey güzel seyrinde ilerlemekte ama takımda bulunan Kadir abimin isteğine katılıyorum. Oyundaki aktivasyonlar azaltılabilir ya da ortak hesap aktivasyonu yapılabilir.

• BΛDBOY likes this

#16 iFakeNight

iFakeNight

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Takim:The Mafia
  • Karakter:iFakeNight

Yayınlanma tarihi 19 Ekim 2015 - 09:44 ÖÖ

Güzel Bir Röpörtaj.Olmuş Ellerinize Sağlıl  :)

• KaLipso likes this

#17 Kaan2005

Kaan2005

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2016 - 05:13 ÖS

Harika olmuş.

• KaLipso likes this

#18 Guest_nuhter_*

Guest_nuhter_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2016 - 10:27 ÖÖ

çok güzel olmuş elinize sağlık başarılar

#19 Tr5byqral

Tr5byqral

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 76 posts
  • Takim:SarayBahçe Jk
  • Karakter:byqral21

Yayınlanma tarihi 15 Mayıs 2016 - 09:01 ÖS

Güzel bir röportaj olmuş :) elinize emeğinize sağlık :)
  • KaLipso likes this
1gay2A.png

#20 atacan (dövücü1)

atacan (dövücü1)

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationDenizli
  • Karakter:dövücü1

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2016 - 10:51 ÖÖ

Güzel bir röportaj olmuş ellerinize sağlık tr5'dede tek rakip gördüğüm kişidir zaten badboy :)

Yanıt ekle

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye