Jump to content


HeroCon Tavsiyeleri


 • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Guest_Murat_4510_*

Guest_Murat_4510_*
 • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2022 - 06:05 ÖS

Öncelikle Herkese Merhaba

 

 

Herkesin de bildiği üzere takımda akıl hocalarının üstlendiği bazı görevler var ve bunlardan bir tanesi de takım üyelerinin de heroconlar gelmeden önce ne yapmalarını söylemek işte tamda böyle bir konu forumda da bulunsun istedim. (Yanlış anlamayın bunu akıl hocalığı görevinden bıktığım için değil sadece böyle bir konu forumda da bulunsun istedim.) Şimdi hepsini yazıyorum;

 

 

1) Eğitim Conu: • Elde edilen her yeni eğitim bölümü için 1 puan.

 

Bu con gelmeden önce sezondaki, kahramanlık adımlarındaki, dikiş makinesindeki, kahraman yardım çağrısındaki ve kuponlardaki (Kuponlardaki eğitimler con gelmeden 4 gün önce geçerli oluyor.) eğitimlerinizi harcamayınız eğer saydığım yerlerde eğitiminiz yok ise hemen biriktirmeye başlayın. Eğitim Conu geldiği gün ise günlük eğitimlerinizi harcamadan cona girmelisiniz tabii artık saat 21.05 den saat 00.00 a kadar artık kaç eğitim harcarsınız orayı kendiniz belirlemelisiniz ve eğitimleri yaparken ise az motivasyon birimli eğitimleri ama yüksek enerjili eğitimleri yapmalısınız, eğer bunları yaparsanız herocon solo sıralamasında faydasını görüceksiniz.

 

2) Özel Görev Conu: • Kazanılan her özel Özel Görev dövüşü için 1 puan.

 

Bu conu yapabilmek için öncelikle güç temelinizin düşük olması gerekiyor, çıplak olmanız gerekiyor, mermi takmanız gerekiyor, bide petinizde mutlaka 1. özellik için havai fişek, tozlu gözler, büyüleyen efsanevi yaratık, tertemiz - 3. özellik için papağanlandın2, papağanlandın, bamgüm, alerjik reasyon özellikleri olması gerekiyor (çoğu sezon petinin özelliği de olabilir.) 2. özelliğe herhangi bir pet özelliği koyabilirsiniz tüm bunlar varsa eğer özel görev conunda çok rahat con kasarsınız. Bu taktiği yapabilmek için özel görevlerin hepsinin yeni olması lazım. Not: Eğer beyinsizlik veya sezgisizlik taktiğindeyseniz çıplak olmak yerine sadece dayanıklılık veren eşyalar giymeniz gerekiyor güç temeli hariç diğer saydıklarım da olcak tabii ki. 

 

 

3) Düello Conu: • Kaybedilen her düello için 1 puan.

 

                          • Kazanılan her düello için 3 puan.

 

Bu con geleceği zaman saat 21.00'e full düello enerjinizle bekleyiniz.

 

 

4) Pet Level Atlatma Conu: • Her yeni Yardımcı seviyesi için 1 puan.

 

Bu con başlamadan önce 1 lvl lik petinizi 2. lvl e atlatmak için petinizi lvl atlamaya 1 xp kalıcak şekilde ayarlıyoruz ve con başlayınca tüm petlerimizi hızlı ve seri şekilde lvl atlattırıyoruz. 

 

 

5) Eşya Satma Conu: • Her genel eşya için 1 puan.

                                   • Her nadir eşya için 3 puan.

                                   • Her destansı eşya için 9 puan.

                                   • Altın çerçeveli her eşya için +3 puan.

 

Bu con gelmeden önce saklama gözüne ve envantere biriktirebildiğiniz kadar epik ve altın çerçeveli eşya biriktirin con gelince hepsini satmamız gerekiyor con kasmak için. 

 

 

6) Kötü Adam Conu: • Bir kötü adama yapılan her saldırı için 1 puan.

 

                                  • Her mağlup kötü adam için 5 puan

 

Bu condaki kötü adamların belirlendiği saate yetişmek istiyorsanız telefonunuza kötü adamın saatinin alarmını kurun bu şekilde kötü adamı unutmazsınız ve tam vaktinde kötü adama yetişmiş olursunuz. 

 

 

7) Dövüş Görevi Conu: • Kazanılan her dövüş görevi için 3 puan.

 

                                      • Kaybedilen her dövüş görevi için 1 puan.

 

Bu con gelmeden önce sezondaki, kahramanlık adımlarındaki, dikiş makinesindeki, kahraman yardım çağrısındaki ve kuponlardaki (Kuponlardaki enerjiler con gelmeden 4 gün önce geçerli oluyor.) enerjilerinizi harcamayınız eğer saydığım yerlerde enerjiniz yok ise hemen biriktirmeye başlayın. Dövüş Görevi Conu geldiği gün ise günlük enerjilerinizi harcamadan cona girmelisiniz tabii artık saat 21.05 den saat 00.00 a kadar artık kaç enerji harcarsınız orayı kendiniz belirlemelisiniz. Dövüş görevlerini yaparken bu görevlerin üzerindeki boks eldiveni olan görevleri yapıcaksanız eğer kolay olan boks eldivenini yaparsanız condan 3 puan alma şansınız daha yüksek olur, eğer bunları yaparsanız herocon solo sıralamasında faydasını görüceksiniz.

 

8) Eğitim Conu:  • Tamamlanan her fitness egzersizi için 1 puan.

 

Bu con gelmeden önce sezondaki, kahramanlık adımlarındaki, dikiş makinesindeki, kahraman yardım çağrısındaki ve kuponlardaki (Kuponlardaki eğitimler con gelmeden 4 gün önce geçerli oluyor.) eğitimlerinizi harcamayınız eğer saydığım yerlerde eğitiminiz yok ise hemen biriktirmeye başlayın. Eğitim Conu geldiği gün ise günlük eğitimlerinizi harcamadan cona girmelisiniz tabii artık saat 21.05 den saat 00.00 a kadar artık kaç eğitim harcarsınız orayı kendiniz belirlemelisiniz ve eğitimleri yaparken ise çok motivasyon birimli eğitimleri ama az enerjili eğitimleri yapmalısınız, eğer bunları yaparsanız herocon solo sıralamasında faydasını görüceksiniz. 

 

9) Enerji Conu: • Harcanan her bir enerji için 1 puan

 

Bu Con'un geleceği gün, 21.00'e kadar enerjiniz full bir şekilde ve pilleriniz de hazır bir şekilde bekleyin. Hatta görev destekleyiciniz %10'luk olsun veya görev destekleyicisiz oynayın bu conda. Daha yüksek enerjili görevler gelecektir ve daha hızlı, kolay Con kasarsınız.

 

 

10) Görkem Conu: • Kahraman Sığınağınızda toplanan her Zafer puanı için 1 puan.

 

Bu con başlamadan önce sığınağınıza savunma nöbeti, savun o bot fabrikası, savaşan bot geliştirme birimi, 2. saldır o bot fabrikası, robot deposu kurarak hem rakibinize daha az con kastırmış oluyorsunuz hem de kendiniz daha fazla con kastırmış olursunuz.                                                                                 

 

1) 2. Saldır O Bot Fabrikası: Bu odayı kurarak robot sayılarını artırıp daha fazla con kasabilirsiniz.           

 

2) Savaşan Bot Geliştirme Birimi: Bu odayı kurarak hem saldır o botlarınızın hemde savun o botlarınızın güç ve dayanıklılığını arttırırsınız ve 6 ve 7 lvl lik savunma nöbetlerine sadece 1 saldır o bot harcarsınız hem daha kolay con kasarsınız.                                                                                                                 

 

3) Robot Deposu: Bu odayı kurarak sığınağınıza daha fazla saldır o bot ve savun o bot depolarsınız buda daha fazla con kasmanıza sağlar.                                                                                                       

 

4) Savun O Bot Fabrikası: Bu odayı kurarak rakibinize daha fazla saldır o bot harcattırırsınız.                   

 

5) Savunma Nöbeti: Savun o bot fabrikası hakkında söylediğim bu oda için de geçerli. 

 

 

11) Modifikasyon Toplama Conu: • Her ortak modifikasyon için 3 puan.

 

                                                     • Her nadir modifikasyon için 10 puan.
 

                                                     • Her epik modifikasyon için 20 puan.

 

Con gelene kadar bir tane epik modifikasyon üretimi tamamlanmış halde bırakın. Con gelince alırsınız.

 

 

12) Görev Tamamlama Conu: • Tamamlanan her görev için 1 puan.

 

En az enerji isteyen görevleri yapınız.

 

 

13) Görevlerden Eşya Bulma Conu: • Bulunan her Şinitzel için 2 puan

 

Eminim ki birçoğunuz bu conu bilmiyorsunuzdur.  :D  Neyse ne yapmanız gerektiğine gelirsek. Bu con gelmeden önce sezondaki, kahramanlık adımlarındaki, dikiş makinesindeki, kahraman yardım çağrısındaki ve kuponlardaki (Kuponlardaki enerjiler con gelmeden 4 gün önce geçerli oluyor.) enerjilerinizi harcamayınız eğer saydığım yerlerde enerjiniz yok ise hemen biriktirmeye başlayın. Con geldiğinde de bu bölge seçme yerlerindeki görevlerde Şinitzeller var sarı bir peynir e benziyor heh işte onları toplucanız tek yapmanız  gereken bu tabii biraz da şansınıza bağlı bu con.  :) 

 

14) Stat Basma Conu: • Satın alınan her beceri puanı için 1 puan.

 

Bu con gelmeyeli nerdeyse 2 sene oldu.  :(  Ama bu conu da buraya yazıyorum ki burda bulunsun. Bu conda sadece yapabileceğiniz tek birşey var oda altın biriktirmek altının gittiği yere kadar altını biriktirmeye çalışın con geldiğinde de tüm altınınızı statlara basarsınız.

 

 

15) Zaman Görevi Conu: • Zaman görevleri sırasında tüketilen Enerji noktası başına 1 puan.

 

Bu conda gelmeyeli 1.5 sene olmuş.  :(  Bu conda yapmanız gerekenler ise, Bu con gelmeden önce sezondaki, kahramanlık adımlarındaki, dikiş makinesindeki, kahraman yardım çağrısındaki ve kuponlardaki (Kuponlardaki enerjiler con gelmeden 4 gün önce geçerli oluyor.) enerjilerinizi harcamayınız eğer saydığım yerlerde enerjiniz yok ise hemen biriktirmeye başlayın. Zaman Görevi Conu geldiği gün ise günlük enerjilerinizi harcamadan cona girmelisiniz tabii artık saat 21.05 den saat 00.00 a kadar artık kaç enerji harcarsınız orayı kendiniz belirlemelisiniz. Bu conu yaparken sadece ama sadece zaman görevi yapmalısınız, eğer bunları yaparsanız herocon solo sıralamasında faydasını görüceksiniz. 

 

 

Tüm conlar ve neler yapıcaklarınız bu kadardı başka bir konuda görüşmek üzere.  (wave)  Kendinize iyi bakın, Sağlıcaklı kalın ve İyi forumlar.   (smug)


 • X326, muhammed22, Adonis and 4 others like this

#2 Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 313 posts
 • Oyun Dünyasi:TR1Yayınlanma tarihi 21 Ekim 2022 - 09:27 ÖS

Öneriniz için teşekkür ederiz :)

#3 Guest_Murat_4510_*

Guest_Murat_4510_*
 • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2022 - 04:22 ÖS

İyi ki foruma böyle bir konu açmışım takım postası atarken kopyala yapıştır yapınca çok işe yarıyor. Takım üyeleri ne yapacaklarını rahatça anlayabiliyorlar ve bende o kadar yazıyı yazmakla uğraşmıyorum.


 • Adonis likes this

#4 FFors

FFors

  Newbie

 • Members
 • Pip
 • 2 posts
 • Takim:Nightmare
 • Oyun Dünyasi:TR1
 • Karakter:FFors

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2023 - 01:25 ÖS

İyimiş kanka <3#5 Ottoman1184

Ottoman1184

  Member

 • Members
 • PipPip
 • 22 posts
 • Oyun Dünyasi:TR6
 • Karakter:ArmetisaYayınlanma tarihi 18 Kasım 2023 - 06:24 ÖS

Bu konu oyuna tekrar başladığımız süreçte bize çok yardımcı oldu. Çok Teşekkür Ederiz.

 

(Eşya Satma Con'unu Sabırsızlıkla Bekliyoruz...  (angry)  :P


a_75bdfc40d04504983afa345631b9b9b6.gif?s

#6 Yasin99

Yasin99

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 120 posts
 • Oyun Dünyasi:TR13
 • Karakter:HastasiyizDede


Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2023 - 07:31 ÖS

bu conlardan bazıları artık gelmeli 


Da dumla dumla da, da dumla dumla da

Daga dumla dumla da, made in Romania
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania
Chiar dacă ești moldovean, ardelean sau țigan
Suntem made in Romanie (iali, iali, iali)
Chiar dacă ești moldovean, ardelean sau oltean
Suntem made in Romanie (iali, iali, iali)
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania

#7 Yasin99

Yasin99

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 120 posts
 • Oyun Dünyasi:TR13
 • Karakter:HastasiyizDede


Yayınlanma tarihi 29 Mart 2024 - 06:56 ÖS

İyi ki foruma böyle bir konu açmışım takım postası atarken kopyala yapıştır yapınca çok işe yarıyor. Takım üyeleri ne yapacaklarını rahatça anlayabiliyorlar ve bende o kadar yazıyı yazmakla uğraşmıyorum.

bilgilendirici olmuş sağol murat bey


Da dumla dumla da, da dumla dumla da

Daga dumla dumla da, made in Romania
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania
Chiar dacă ești moldovean, ardelean sau țigan
Suntem made in Romanie (iali, iali, iali)
Chiar dacă ești moldovean, ardelean sau oltean
Suntem made in Romanie (iali, iali, iali)
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania
Da dumla dumla da, da dumla dumla da
Daga dumla dumla da, made in Romania
0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye