Jump to content

Photo

Görüş , öneri ve eleştiri

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:05 ÖÖ

Merhaba Forum sakinleri..

Görüşüm ve önerilerim. Sayın TR1 moderatorlerin veya oyunda hesabi olmayan moderatorlerimizin.. Forumda bazı paylaşımlarda bulunması. Forum uyeleri olarak az da olsa forumu aktif gormek isteriz.. bu paylaşımlar neler olabilir buraya belki bir sürü sey yazarim ama ilgilenmek istemiyorum. Ama 1 öneri verebilirim. Ornek olarak; tum tr serverlerinde kasılan takımlar arasi herocon listesi olabilir ( top3 )  veya en cok kasilan Deneyim turnuvasi. En azindan bir paslasim olsun. Umarım eleştiriye açıksınızdır.kimseyi kizdiracak veya hakaret edecek bir sey yazmadim. Son olarak TR1 modlari demem de en buyuk etken genelde degil %97 oraninda modlar tr1 den seçiliyor. Veya oncelik oradan yana. Sanirim tum modlar tr1 den oldugu icin boyle bir yazi yazdim.. bunlara alinmayip ana dusunceye odaklanabiliriz..

• Toxic, zezzez, shankss and 1 other like this

#2 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:07 ÖÖ

Güzel paylaşımlarda forum ziyaretinin +70 i gececegini duusnuyorum çok rahat bir şekilde. ( +50 kişi benim ekipden gelir ) burada ki amaç ilgilenmiyorsaniz istifa da bir hizmet ! Umarim elestiriye acigizdir.

Edited by Yasin99, 11 Temmuz 2024 - 08:12 ÖÖ.

• Brock, shankss and Hakan99 like this

#3 Hakan99

Hakan99

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • Takim:Exercitus
  • Karakter:Madves69

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:38 ÖÖ

Güzel öneri ama deneyim turnuvasinda levele göre gelen etkinlik xpleri sıkıntı olabilir. Benim önerim her 100 veya 200 seviyede 1 olucak şekilde örneğin 300-400 arasi levelde olan hesapların kendi arasinda rekabet etmesi ( turnuvalarda ) her hafta aynı sekilde yenilenmesi ve ödüllerin artırılması rekabeti attırır

Mod konusunda ise Yasin gibi kendi oynadığı serverlarda sevilen birini mod olarak görebiliriz aynı şey diğer sunucular için ve orda oynuyan oyuncular için de geçerli .

Edited by Hakan99, 11 Temmuz 2024 - 08:50 ÖÖ.

• Yasin99 likes this

#4 Zerovision

Zerovision

Advanced Member

• Coordinators
  • 194 posts
  • Location🇹🇷
  • Karakter:Zerovision

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:39 ÖÖ

Benim şahsi yorumum şu şekilde,  yıllardır üzerinde düşünüp planladığım bir uygulamadan bahsetmişsin. Günlük, haftalık ve aylık olarak tüm veriler forumda gösterilse aktiflik ciddi oran da artabilir. Lakin bu uygulama forum üzerinden otomatik olarak güncel aktarım sadece biz forum kullanıcıları tarafından gerçekleşebilir. Bunun içinde ciddi bir emek gerekir. Yüzlerce aktif oyuncunun hergün yaptığı gelişim not alınıp bunlar foruma uygun olarak paylaşılmalı. Sağlam bir kadro ve çalışma ile olur. Ama hergün devamlılık isteyen bir konu olduğundan stabil tutulması zor. 

Moderatör seçimleri içinse sadece TR1 den seçildiği konusunu şu şekilde düzeltme sağlayım. Moderatör ekibimiz benim gibi her sunucuda aktiflik göstermiş oyunculardır. Ama zamanla TR1 de sabit kaldıkları için akılda böyle bir düşünce oluşturuyor. Zamanında TR5 oyuncuları içinde öyle denmişti. Ama bu bilgi yanlıştır. 

Önerin için teşekkürler mantıklı ve aynı zamanda biraz eleştiriye açık bir konu olmuş. Umarım bu uygulamayı yapabilecek bir ekip olur. Alt yapısı için iletişime geçebilirsiniz benimle. İyi forumlar. 

• X326, Toxic, zezzez and 1 other like this

#5 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:47 ÖÖ

Yorumlarınız icin tesekkur ederim.. TR1 diye belirtmem ki ana husus şuan 4 tane forum modu var. 4ü de tr1 oyuncusu ( aktif veya eskiden oynamış ) bu dört , sayın forum moderatorlerine elestiride bulunmak istedim. Tr4 den biri olsa tr4 diye de eklerdim.. bu oyunu oynuyoruz , azıcık da olsa forumunda aktif olmasini isteriz. konuyu acmamda ki ana husus Forumu aktiflestirmek.kisiler ile hic bir sorunum yoktur.. ( Sude ve Kaanı çok severim )

Edited by Yasin99, 11 Temmuz 2024 - 09:09 ÖÖ.

• Zerovision, shankss and Hakan99 like this

#6 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 08:53 ÖÖ

Güzel öneri ama deneyim turnuvasinda levele göre gelen etkinlik xpleri sıkıntı olabilir. Benim önerim her 100 veya 200 seviyede 1 olucak şekilde örneğin 300-400 arasi levelde olan hesapların kendi arasinda rekabet etmesi ( turnuvalarda ) her hafta aynı sekilde yenilenmesi ve ödüllerin artırılması rekabeti attırır

Mod konusunda ise Yasin gibi kendi oynadığı serverlarda sevilen birini mod olarak görebiliriz aynı şey diğer sunucular için ve orda oynuyan oyuncular için de geçerli .

O konu kapandi benim icin zaman ayiramam, zaman ayiramadigin icin de malasef. Sagol dusuncelerin icin

• shankss and Hakan99 like this

#7 Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 313 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 11:06 ÖÖ

GetRight tr7'de furkann tr5 ve tr7'de ben tr8'de oynuyordum bizzat beni ekibe tr1'de oynamakta olan kaan arkadaşımız dahil etmişti. Zamanla sunucular ölünce en kalıcı olan tr1'e başlama taraftarı olmuştuk. Bence asıl olay buradaki sunucu ömrü. Çünkü ben ekibe başvurunca baş yönetici kaandı ve kendisini gerçekten tanımıyordum. Başvurum olumlu değerlendirilmişti. Sana da hak veriyorum şu anki yönetim tablosundaki kişilerin çoğunun tr1'de olduğunu kim görse seninle aynı şeyi düşünürdü. 

Edited by Lucifer Morningstar, 11 Temmuz 2024 - 11:15 ÖÖ.

• Yasin99 likes this

#8 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 06:37 ÖS

Yakında yürürlüğe girecek bazı paylaşımlardan biri : Tr serverler arasi en cok herocon puani kasan ilk5 takim.

Ikinci : haftalik en cok kasilan deneyim..

Bunun için ufak çaplı sistemi olan bir ekip olusturacagim ve forum okurlarına sunacagim. Ugrasmasi zor olacak belki ama en azindan elimizde bir gorsel olacak.en iyi kasan takimlari ve oyunculari gormus olacagiz. Sorun yok biz yapariz.Gerekli izinleri ust kurul modlardan alip.

• Brock and shankss like this

#9 Heroyakupp

Heroyakupp

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:Heroyakup

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2024 - 09:13 ÖS

Yakında yürürlüğe girecek bazı paylaşımlardan biri : Tr serverler arasi en cok herocon puani kasan ilk5 takim.

Ikinci : haftalik en cok kasilan deneyim..

Bunun için ufak çaplı sistemi olan bir ekip olusturacagim ve forum okurlarına sunacagim. Ugrasmasi zor olacak belki ama en azindan elimizde bir gorsel olacak.en iyi kasan takimlari ve oyunculari gormus olacagiz. Sorun yok biz yapariz.Gerekli izinleri ust kurul modlardan alip.

Hz sirketi senin kadar uğraşmıyor orkestra şefi..

Edited by Heroyakupp, 11 Temmuz 2024 - 09:14 ÖS.

• Yasin99 likes this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye