Jump to content

Photo

Oyundaki Sorunlar/Hatalar

• Please log in to reply
387 replies to this topic

#21 Kitana

Kitana

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts
  • Takim:SarayBahçe
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Kitana

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2016 - 11:27 ÖS

1 hafta oldu konuyu ben açalı hala çözülmüş değil yetkililer ne yapıyorsunuz siz çok merak ediyorum siteyle ilgilenirmisiniz biraz 

lEVNVX.jpg

#22 BlueJack

BlueJack

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 124 posts
  • Locationİstanbul
  • Oyun Dünyasi:TR6

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2016 - 12:27 ÖÖ

Sorunu buradan sıkça ve sert bir dille ifade etmeniz sorunun çözülmesini hızlandırmayacaktır, öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Playata ekibi bu sorun üzerinde çalışmaktadır. Mümkün olan en kısa sürede sorun çözülecektir, şüpheniz olmasın.

<p style="text-align:center;">Posted Image

#23 Kitana

Kitana

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts
  • Takim:SarayBahçe
  • Karakter:Kitana

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2016 - 12:56 ÖÖ

okumyacaklarını biliyorum sadece benimki bir sitemdi müşteri olarak bu durumdan memnuniyetim 0 ve haklıyım bu konu hakkında

Edited by Kitana, 26 Ekim 2016 - 12:57 ÖÖ.

lEVNVX.jpg

#24 Amiral

Amiral

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2016 - 04:29 ÖS

Hani ne oldu bir düzelme yok destege attığımız biletlerde fayda etmiyor sanırım duzelmeyecek

#25 florida

florida

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 340 posts
  • LocationOsmanlı
  • Takim:Hükümran Senfoni
  • Karakter:***

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2016 - 03:05 ÖS

1 ayı geçti düzelmedi güncellemeyle ugraşıyorlar sanırım,bence onun yerine ilk başta bu sorunu yapsalar daha iyi olur yeni

güncelleme getircez diye oyuncu kaybediyorlar.para kazandırmayan oyuncular olmadıktan sonra yeniliğin ne anlamı var :)

#  Allah'a İnanmak Ayrıcalıktır.  #

Aşkı En Temizinden Yaşıyalım Dememi Yanlış Anladın.

O Günden Sonra Hiç Üstünü Giymedin... (flower) 

Bu Hayatta Çok Düşeceksin...

TÜRKÜN KANI YENİDEN DİRİLECEK,OSMANLI'NIN TORUNLARI !!

#26 PORGO

PORGO

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Takim:Walking Dead
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:RRESSS

Yayınlanma tarihi 04 Aralık 2016 - 01:27 ÖS

Merhaba arkadaşlar 2-3 gündür kart ile donut almaya çalışıyorum olmuyor sizdede aynı sorun var mı ? 

Kart seçiyorum satın al dıyorum vısa mastercard gelıyor secıyorum hata verıyor

#27 SGW

SGW

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Takim:yok
  • Karakter:SGW

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 10:04 ÖÖ

Öncelikle merhaba sayın forum üyeleri

Oyuna 2 3 gün oldu başlayalı ilk mobil cihazıma yükleyerek başladım oyuna fakat daha önce oynamıştım mobilde donut fiyatları daha pahalı diye hesabı e posta şifre alarak pcdende girilebilecek hale getirdim. Bu sabah ise erinmeden gittim karta para yükledim fakat şimdi pcden girip donut almaya çalıştığımda ise kart seçme yerine gelince (mastercard, mastercard debit. visa, american express) kartı seçince direk ödeme başarısız diyor fakat mobilden ise rahatlıkla alabiliyorum donutumu ama pcden almak istediğimde ise ödeme başarısız ekranıyla karşılaşıyorum..

22 ARALIK 2016 SORUN HALA DEVAM EDİYOR ....

#28 BlueJack

BlueJack

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 124 posts
  • Locationİstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 12:45 ÖS

Öncelikle merhaba sayın forum üyeleri

Oyuna 2 3 gün oldu başlayalı ilk mobil cihazıma yükleyerek başladım oyuna fakat daha önce oynamıştım mobilde donut fiyatları daha pahalı diye hesabı e posta şifre alarak pcdende girilebilecek hale getirdim. Bu sabah ise erinmeden gittim karta para yükledim fakat şimdi pcden girip donut almaya çalıştığımda ise kart seçme yerine gelince (mastercard, mastercard debit. visa, american express) kartı seçince direk ödeme başarısız diyor fakat mobilden ise rahatlıkla alabiliyorum donutumu ama pcden almak istediğimde ise ödeme başarısız ekranıyla karşılaşıyorum..

22 ARALIK 2016 SORUN HALA DEVAM EDİYOR ....

Merhaba, konuyu görüp post atmış olmanıza rağmen sıfırdan bir konu açmışsınız, buradan devam etmek daha uygun olacağından, konunuzu buraya taşıdım. Sorununuza gelecek olursak, aldığınız hata oyun genelinde olan bir sorun şu anda. Fakat şüpheniz olmasın ki, Playata ekibi bu sorunu giderebilmek için çalışmaktadır. Şimdilik oyuncular tarafından yapılabilecek bir şey yok. Daha farklı bir ödeme hata alırsanız yada yine de net bilgiler edinmek isterseniz destek ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

<p style="text-align:center;">Posted Image

#29 florida

florida

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 340 posts
  • LocationOsmanlı

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2017 - 04:17 ÖS

Herhangi bir kartla hala donut satın alınmıyor 2 ayı geçti sorunu düzeltecekleri yok sanırım güncelleme gelsede rahat etsek artık

#30 B.A.Y.U.L.K.E.N

B.A.Y.U.L.K.E.N

Görüşürüz :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 519 posts
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2017 - 05:12 ÖS

Herhangi bir kartla hala donut satın alınmıyor 2 ayı geçti sorunu düzeltecekleri yok sanırım güncelleme gelsede rahat etsek artık

Bu oyunun elinde olan bişey değil finsansların sorunu onlar ne zaman düzeltirse o zaman düzelecek.

Spoiler

#31 florida

florida

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 340 posts
  • LocationOsmanlı

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2017 - 11:04 ÖS

Bu oyunun elinde olan bişey değil finsansların sorunu onlar ne zaman düzeltirse o zaman düzelecek.

Dostum onla alakası yok mobil ödeme  ve PaySafe yapılıyor,öyle birşey olsay hiçbir şekilde olmazdı yani aslında ufak bir hata var ama geliştiriciler bu konu üzerinde durmuyor yani elektronik siber diye birşey var benim tahminim güncellemeyle birlikte düzeltecekler ama ben diyorumki daha erken yapsalar daha iyi olur :)

#32 B.A.Y.U.L.K.E.N

B.A.Y.U.L.K.E.N

Görüşürüz :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 519 posts
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2017 - 11:14 ÖS

Dostum onla alakası yok mobil ödeme ve PaySafe yapılıyor,öyle birşey olsay hiçbir şekilde olmazdı yani aslında ufak bir hata var ama geliştiriciler bu konu üzerinde durmuyor yani elektronik siber diye birşey var benim tahminim güncellemeyle birlikte düzeltecekler ama ben diyorumki daha erken yapsalar daha iyi olur :)

Başka bi oyunda daha kart ile alımda hata veriyor da ordan mantık bağladım :D

Spoiler

#33 huyymarik

huyymarik

Sarı Lacivert Duvar

• Members
  • PipPipPip
  • 1.248 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Karakter:huyymarik

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2017 - 12:51 ÖÖ

Başka bi oyunda daha kart ile alımda hata veriyor da ordan mantık bağladım :D

Doğru mantık. Visa ve mastercard ın spam girişler,fraud alımlar gibi konular nedeniyle ülkemize kısıtlama yaptığı biliniyor.Bu konuda finans ekibi görüşmeleri sürdürüyor kısa sürede düzelmesi bekleniyor.

Paysafe de bir sorun vardı başka ülkedeki alımlar nedeniyle stok sorunu yaşanmıştı,son kontrollerime göre bir kaç ay önce bu sorun ortadan kalktı,o yüzden şuanda en makul seçenek paysafe. Resmi satıcılara paysafecardın sitesinden ulaşabilirsiniz,benim güvenip yıllardır kullandığım bir site var fakat reklam yassah :) Kıbrıs menşeili satıcıların çoğundan memnun kalırsınız tecrübelerime göre.

• B.A.Y.U.L.K.E.N likes this
#EvdeKal

#34 WaysToDie

WaysToDie

~~WTD~~

• Members
  • PipPipPip
  • 525 posts
  • Takim:~~GizliMaßed~~
  • Karakter:WaysToDie

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2017 - 10:52 ÖÖ

ödeme sorunu hala devam ediyor bir an önce çözülmesi gerekir 3 ay olmuş daha çözülmedi  (angry)  (angry)  (angry)

• KaLipso likes this

uU_h34IURjSA2M79J3pCoA.png

#35 Yasin CCK

Yasin CCK

#adacck

• Members
  • PipPipPip
  • 728 posts
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:YasinCCK

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2017 - 07:56 ÖÖ

Evet kredi kartı ile donut almada sorun devam ediyor fakat paysafecard ile satın alabiliyorsunuz.

Kredi kartımla paysafecard satın alıp donut yüklemesi yaptım. Beyin bedava ya  :S

• huyymarik, Dadaylı, BynBen and 1 other like this

yiiOtv.png

#36 xDarking1982x

xDarking1982x

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:MTGAMERS
  • Karakter:KaraKral

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2017 - 06:18 ÖÖ

Merhabalar.Hero Zeroya bilgisayar üzerinden giriş yaptığımda Flash player eklentimin olmadığını söylüyor.Dün gece 12 civarında ise bu olay yok idi.Ne Yapmalıyım ?

#37 VizigoT

VizigoT

֍LMS֍

• Members
  • PipPipPip
  • 630 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Last Man Standing
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:VizigoT

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2017 - 07:27 ÖÖ

Merhaba, (wave)

Hero Zero adobe flash player eklentisi ile çalışan bir oyundur. Bilgisayarınızda flash player eklentisini güncellemeyi deneyebilirsiniz. Güncel olduğu halde veya güncellediğiniz halde çalışmıyor ise, tarayıcınızdaki geçmişi ve çerezleri temizlemeyi deneyin.

But I know.You were just like me with someone disappointed in you

- Linkin Park

Kainatta var olan tüm güzellikleri barındıran sevdiğim, günaydın..

Spoiler

#38 DenghesỈz

DenghesỈz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Takim:tr ınseparables
  • Karakter:Denghesiz

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2017 - 10:39 ÖS

Oyunu opera internet tarayıcısı ile açmayı dene.Ve reklam engelleyici bir program kur.

#39 metti93

metti93

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Karakter:xAngeL

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2017 - 04:52 ÖS

Kredi kartı ile ödeme seçenegini tıkladıgım zaman hata veriyor. bu hata ne zamana kadar sürücek yada düzelecek mi bilgi verirmisiniz 

#40 Yasin CCK

Yasin CCK

#adacck

• Members
  • PipPipPip
  • 728 posts
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:YasinCCK

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2017 - 07:33 ÖS

Yapımcılara bu sorunu ilettik, çözümlenmesini bekliyoruz.

Bu süre zarfında bir üstteki mesajda belirttiğim yöntemi kullanabilirsiniz.

yiiOtv.png

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye