Jump to content

Photo

Oyundaki Sorunlar/Hatalar

• Please log in to reply
387 replies to this topic

#61 HanZ092

HanZ092

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:HanZ092

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 10:33 ÖÖ

Çerezleri silmeyi ve Flash player güncellemesini denediniz mi?

Flash Player'ı güncelledim fakat yine bir fayda etmedi :. Çerezleri silmeyi pek istemiyorum açıkçası

#62 VizigoT

VizigoT

֍LMS֍

• Members
  • PipPipPip
  • 630 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Last Man Standing
  • Oyun Dünyasi:TR4
  • Karakter:VizigoT

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 10:49 ÖÖ

Flash Player'ı güncelledim fakat yine bir fayda etmedi :. Çerezleri silmeyi pek istemiyorum açıkçası

Çerezleri silmeyi deneyin veya oyun ekranının sağında ve solun da reklamlar açıksa onları kapatın.

But I know.You were just like me with someone disappointed in you

- Linkin Park

Kainatta var olan tüm güzellikleri barındıran sevdiğim, günaydın..

Spoiler

#63 EgoMRX

EgoMRX

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • Locationİstanbul
  • Karakter:Ne farkeder

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 01:41 ÖS

Kardeşim oyun açıkken Görev Yönetici sinden Fiziksel Bellek ve CPU kullanımına bakar mısın ? Eğer %85 üstündeyse PC ile alakalı değil ise başka bir sebebden ...

Geçmişime göre şimdi daha az saçım var
Yalan olmuş yarınlarım biraz da acım var
Birazı senden kalan biraz senden öncekilerden

Ne farkeder?

#64 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.447 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 02:00 ÖS

Donut satın aldın mı ?  Almadıysan en ufak paketi al, bu şekilde oyunu tamamen reklamsız bir şekilde oynayabilirsin ve herhangi bir kasma, takılma olmaz. 

Edit : 4 sunucuda oynuyorum (1-2-4-6) Donut satın alımı yaptığım Tr1 ve Tr4 de herhangi bir kasma yok ama 2 ve 6 sunucularında sabrımın sınırlarını zorluyorum hesabı silmemek adına :D

Edited by KaLipso, 27 Haziran 2017 - 02:01 ÖS.

• Preśage likes this

#65 Nameless

Nameless

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 301 posts
  • Takim:No Mercy
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:Jeo

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 02:53 ÖS

Donut satın aldın mı ?  Almadıysan en ufak paketi al, bu şekilde oyunu tamamen reklamsız bir şekilde oynayabilirsin ve herhangi bir kasma, takılma olmaz. 

Edit : 4 sunucuda oynuyorum (1-2-4-6) Donut satın alımı yaptığım Tr1 ve Tr4 de herhangi bir kasma yok ama 2 ve 6 sunucularında sabrımın sınırlarını zorluyorum hesabı silmemek adına :D

Behzat Abi bunun için donut satın almaya ne gerek var :) Çarpı butonu var kapatabilirsin tüm reklamları.Veya Hiç olmadı git reklam engelleyicisini kur ? Tüm reklamlar kalkar ;)

firmino.gif

#66 KaLipso

KaLipso

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1.447 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 02:55 ÖS

Behzat Abi bunun için donut satın almaya ne gerek var :) Çarpı butonu var kapatabilirsin tüm reklamları.Veya Hiç olmadı git reklam engelleyicisini kur ? Tüm reklamlar kalkar ;)

Fark etmiyor bende kardeş her türlü kasıyor. Çarpıya tıklayıp kapasan da engellesen de.

#67 Preśage

Preśage

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 54 posts
  • Oyun Dünyasi:TR5

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 02:58 ÖS

Haklı bir yere değinmiş :D

Birde şey yapabilirsin kullandığın tarayıcının ayarlarından veya oyuna girdiğinde takıma gir, daha sonrada takım yıldızına tıkla ve sağ tık yap. Orada görüntü kalitesi diye bir yer olucak onu düşük yap. Kasmayı bir tık önler ama donut almayı kesin yap :D

#68 Nameless

Nameless

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 301 posts

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 03:01 ÖS

Haklı bir yere değinmiş :D

Birde şey yapabilirsin kullandığın tarayıcının ayarlarından veya oyuna girdiğinde takıma gir, daha sonrada takım yıldızına tıkla ve sağ tık yap. Orada görüntü kalitesi diye bir yer olucak onu düşük yap. Kasmayı bir tık önler ama donut almayı kesin yap :D

Donutla alakası bile yok...Ya donut al ya çarpı tuşuna bas aynı şey ? Reklam engellemek için para mı yatıracağım oyuna :S

firmino.gif

#69 Preśage

Preśage

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 54 posts
  • Oyun Dünyasi:TR5

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2017 - 10:44 ÖS

Donutla alakası bile yok...Ya donut al ya çarpı tuşuna bas aynı şey ? Reklam engellemek için para mı yatıracağım oyuna :S

O çarpıya basmak sadece reklamı pencerede göstermiyor :) o yüzden aynı şey değil kendinde deneyebilirsin bunu

#70 Nirvana

Nirvana

Member

• Banned
  • PipPip
  • 17 posts
  • Takim:Elite
  • Karakter:Nirvana

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2017 - 06:37 ÖÖ

Ben donut çekmedim ama oyun bende kasmıyor.Gayet hızlı.

Bence sıkıntısı ne,

- Tarayıcın

- Flash Player, yoksa kur varsa güncelle

- İnternet bağlantın

- Çerezleri sil.

- Görüntü kalitesini düşür

- Bilgisayarda da sıkıntı olabilir.

Bunları bir dene.:)

#71 Oyun Manyağı

Oyun Manyağı

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 posts

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2017 - 08:27 ÖÖ

Kesinlikle bilgisayarla alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum :) Ben de bilgisayar yüzünden oynayamıyorum çünkü.

Roman-Gif-roman-reigns-38408208-500-281.                                                                                                                                         

#72 NothingIsImpossible

NothingIsImpossible

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Takim:Nothing
  • Oyun Dünyasi:TR3
  • Karakter:FightForHonor

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 07:43 ÖS

Arkadaşlar başlıkda da belirtdiğim gibi hero zero bilgisayarımda kasıyor.Anlamıyorum niye adobe flash player son sürüm kalite düşürmeyi denedim amma yine kasıyor bilgisayardan iyi anlayan ve ya uzman varsa yardım ederse sevinirim .Bilgisayar özellikleri şu

OLVmE5.png

WQgmYL.png

#73 Nameless

Nameless

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 301 posts

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2017 - 12:42 ÖÖ

Arkadaşlar başlıkda da belirtdiğim gibi hero zero bilgisayarımda kasıyor.Anlamıyorum niye adobe flash player son sürüm kalite düşürmeyi denedim amma yine kasıyor bilgisayardan iyi anlayan ve ya uzman varsa yardım ederse sevinirim .Bilgisayar özellikleri şu

OLVmE5.png

WQgmYL.png

Kardeş bu PC'nin ana hızı yani internetinin hızının bu hız ile alakası yok..

Oyunda kasıyorsa ya internetin yavaştır ya da oyunda bi sorun vardır oyunda olmayacağına göre Adobe Flash Player ve Tarayıcını güncelle,çerezleri sil,Reklam engelleyici bir program-eklenti indir tarayıcıya.

Dipnot:Bunları dene ve sonucu yaz lütfen.

firmino.gif

#74 berkantfc

berkantfc

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 92 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:Shadow Empire
  • Karakter:berkantfc

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2017 - 12:42 ÖS

yukarıda yazılanları güncelledikten sonra da düzelmediyse farklı tarayıcı kullanmayı dene. Özellikle ekran kartını sürekli güncel tutmaya bak. Tarayıcı olarak opera'yı öneririm.

1.6GHz işlemci hızı yeterli gelmeyebilir görev yöneticisinden takip et kullanımı.

Bütün trenleri kaçırdın, acıklı bir roman gibisin şimdi.

#75 NothingIsImpossible

NothingIsImpossible

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2017 - 07:24 ÖÖ

Tüm yöntemleri denedim.Çerezleri sildim hatta google chromeyi silib baştan yazdım .Adobe flash playeri update yaptım.Farklı tarayıcıyla girdim .Opera Mozilla Firefox İnternet explorer işe yaramadı.İşlemcim çift çekirdek ama qaliba sorunun ipucusunuu bildim oyun oynarken görev yöneticisi şu hale geliyor

pW06WN.png

#76 H.O.P.E

H.O.P.E

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 298 posts

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2017 - 08:17 ÖÖ

Tüm yöntemler denendiyse sorun sizin bilgisayarınızdadır. Bence yeni bir bilgisayar almanız gerekiyor.

Saygılarımla / H.O.P.E

#77 NothingIsImpossible

NothingIsImpossible

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2017 - 06:23 ÖS

H.O.P.E bilgisayarı 15 gündü almışım.Ve herozero gibi zayıf temeli oyunun kasması başka bir problemdi.Ayrıca bir kaç tane oyun indirdim ve kasmadan oynadım.Pes 2017 Pes 2013 Assasins creed .Yöneticiler üyeler hiç biriniz bilmiyormusunuz?Sürücüleri yeniledim.Antivirusla teker teker taratdım ama fayda yok.İnternet hızı da 300kb.s yani 1mb tahminen 3 saniyeye indiriliyor bu da herozero gibi oyun için yeterli .Neden ola bilir ki bu?

#78 H.O.P.E

H.O.P.E

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 298 posts

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2017 - 06:31 ÖS

O zaman size tek tavsiyem oyuna nakit çekmenizdir.Aklıma başka bir şey gelmiyor.Onun haricinde destek ekibine başvurun.

Saygılarımla / H.O.P.E

#79 Betül Öztürk :/

Betül Öztürk :/

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 33 posts
  • Karakter:Huahwi

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2017 - 12:28 ÖÖ

Merhaba ;

Hero Zero'da Toplu Özel Grup Açmak İstiyorum Ama Açılmıyor Nasıl Açıldığını Sormak İstedim Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim.

Herhangi Bir İsmi Yazdıktan Sonra Virgül Koyarak Sonraki İsmi Yazıyorum Alacağım Kişilerin İsimlerini Yazdıktan Sonra Oluştur Diyorum Ama Oyundan Atıyor Sonra Oyuna Tekrar Girdiğimde Grup Açılmamış Şekilde Buluyorum 2-3 Defa Denedim Ama Herhangi Biri Olumlu Sonuçlanmadı.

Dediğim Gibi Yardımcı Olursanız Sevinirim.

TEŞEKKÜRLER !

Huahwi - Betül Öztürk

Spoiler

#80 B.A.Y.U.L.K.E.N

B.A.Y.U.L.K.E.N

Görüşürüz :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 519 posts
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2017 - 12:36 ÖÖ

Destek ekibine ulaş veya puffin browser kullan.
İyi Forumlar
  • ImComplete, RockAngel90 and SONsüvaris like this

Spoiler

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye