Jump to content

Photo

Eski Sunucular

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 GetRight

GetRight

F A T İ H

• Members
  • PipPipPip
  • 238 posts
  • LocationTürkiye
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:Getright

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 08:31 ÖS

Açıkçası keşke serverler birleşse , daha güzel olurdu her şey..  lakin çok zor gelmesi böyle bir şeyin.

Serverlar birleşse 1v1 de şöhret kaybetsen bana güzel şeyler :)

• Silc00n, Basir07 and 7878KaraBüklü7878 like this

#22 Maximus

Maximus

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • LocationIsparta
  • Takim:Unstoppable Fury
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Maximus178

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2020 - 12:30 ÖÖ

Ben de çok uzun zamandır bunu savunuyorum TR1-2-3-4 birleşşe ek olarak TR6-7-8 birleşse hem rekabet bazında hem de oyun zevki açısından daha üst seviyelere gelebiliriz.

#23 huyymarik

huyymarik

Sarı Lacivert Duvar

• Members
  • PipPipPip
  • 1.248 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:huyymarik

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2020 - 08:09 ÖÖ

Ben de çok uzun zamandır bunu savunuyorum TR1-2-3-4 birleşşe ek olarak TR6-7-8 birleşse hem rekabet bazında hem de oyun zevki açısından daha üst seviyelere gelebiliriz.

5 nerede :)

• Basir07 and 7878KaraBüklü7878 like this
#EvdeKal

#24 zezzez

zezzez

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • Takim:Fury
  • Karakter:yavuz1

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2020 - 08:31 ÖÖ

Hepiniz birleşin gelin Tr6 da FOREVER olarak bekleriz, Tr5 de dahil   ;)

#25 Maximus

Maximus

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts
  • LocationIsparta
  • Karakter:Maximus178

Yayınlanma tarihi 16 Haziran 2020 - 12:38 ÖÖ

5 nerede :)

5'i unuttuğumu şimdi fark ettim :D 5-6-7-8 olarak birleşiriz :D

• huyymarik likes this

#26 gokhansfarm

gokhansfarm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • LocationAnkara
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR12
  • Karakter:Raven

Yayınlanma tarihi 16 Haziran 2020 - 12:49 ÖÖ

Böyle bir durumda stat ve level farkları olacak, örneğin tr8 serverin da şöhret sıralamasında 10.sırada olan bir kişi serverler birleşip 200 - 300 sıralarına düşse hem adil olmaz hemde oyundan zevk alamaz. Bunun sonucunda oyunu bırakan kişisi çok olur.
Bu oyunun yeni oyuncu kitlelerine ihtiyacı var bu sebeble Server birleştirme olayının gerçekleşeceğini düşünmüyorum ama geleceği göremiyoruz sonuçta ne olacağı belli değil. :)
  • Basir07 likes this

#27 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 16 Haziran 2020 - 11:15 ÖÖ

Eski sunucularda'ki sığınaklara dengeleme gelirse güzel olur.Görkem ve kaynaklar yetersiz yeni sunucuda oynayan oyuncular çok rahat

bir şekilde geçiyorlar görkem ve büyümede." Sunucu birleşimi olmaz (şimdilik) sığınak konusunda güncelleme ile kaynaklar daha fazla olabilir her sunucu için.Bir nebze sığınak daha iyi olacaktır  ;) 

• Basir07, creawer33 and Murat_4510 like this

pink-panther-fish.gif

#28 tintabatnuru

tintabatnuru

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Takim:ETERNAL
  • Oyun Dünyasi:TR8
  • Karakter:teosdorakiss

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2020 - 05:04 ÖS

oyun gün geçtikçe kendine has güzelliğini kaybediyor. sürekli gelen yeni sunucular! yeni oyuncu çekecek yenilikler yerine sürekli gelen paralı etkinlikler! yapılan hilelere yumulan gözler! hileye engel olmadığı gibi aynı ip den hesap varsa banlarım diye ortaya çıkan bir saçmalık server birleşmesinide engelliyor. bu kadar para kazanmak istiyorsanız bakkal açıp cips satın kardeşim neden oyun yapıyorsunuz?

#29 Haşhaşin

Haşhaşin

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 posts
  • Location➳ ▽
  • Takim:Bir zamanlar tr6 forever
  • Karakter:* Strangereıster *

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2020 - 06:14 ÖS

TR6-7-8 mi ? Diğer sunucuları oynamadığımdan bilmem, ama anladığım kadarıyla gerekli bir şey çünkü fazla oyuncuları yok.

Ama 6-7-8 sunucuları bana göre aktifler ve bu aktif sunucuları birleştirmek kötü bir güncelleme olur. Tr8 sunucusu yeni açılan bir sunucu ve hala oturmamış bir sunucu, diğer sunucular ile birleşmesi sonu olur. Tr7 için de aynı şeyi söylebilirim.

• Kirigaya Kazuto likes this

''İnsan çok sevdiği halde neden her defasında terkedilir?

Ve beklenenler,neden hep vazgeçildikten sonra gelir?''.

#30 zezzez

zezzez

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 posts

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2020 - 11:45 ÖÖ

Server birleşmesi, hayal ürünüdür bana göre.

Oyun oynama ve oyundan zevk almayı isteyenleri Tr6 ya bekleriz FOREVER AİLESİ olarak. 

#31 ВugѕВuηηγ

ВugѕВuηηγ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationKensington and Chelsea , England
  • Takim:Furγ σf Dαrkηєss
  • Karakter:L3g0L4s

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2020 - 11:50 ÖÖ

Server birleşmesi, hayal ürünüdür bana göre.

Oyun oynama ve oyundan zevk almayı isteyenleri Tr6 ya bekleriz FOREVER AİLESİ olarak. 

Ya yavuz abi tr6 zevk mi kaldı 10 kişi oynuyorsunuz  :D  Asıl ben seni Tr8 e beklerim asıl rekabetin olduğu yere  :)

#32 zezzez

zezzez

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 posts

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2020 - 06:48 ÖS

Ya yavuz abi tr6 zevk mi kaldı 10 kişi oynuyorsunuz  :D  Asıl ben seni Tr8 e beklerim asıl rekabetin olduğu yere  :)

Yakalayamıyorum ki sizi, kuşkonmaz gibisiniz.  Sabit bi server de durursanız olur.  B)

#33 ВugѕВuηηγ

ВugѕВuηηγ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationKensington and Chelsea , England
  • Takim:Furγ σf Dαrkηєss
  • Karakter:L3g0L4s

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2020 - 05:53 ÖÖ

Yakalayamıyorum ki sizi, kuşkonmaz gibisiniz.  Sabit bi server de durursanız olur.  B)

TR8 de sabitiz abi çok para harcadım o servere sunucuya o sunucuda direk global 1. liğini falan deniyoruz. Şöhrette :D

• zezzez likes this

#34 Furkan Başkaya

Furkan Başkaya

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 45 posts
  • Takim:Renascence
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:Furkanbsky

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2020 - 12:13 ÖS

Merhabalar!
Oyunda aktiflik olarak tr1,tr2,tr3,tr4,tr5,tr6 ve tr7 sunucuları çok düsük aktiflikte bu yüzden oyunu oynayanlar gittikçe oyunu bırakıyorlar cünkü hiç rekabet yok,ölü sunucuları birleştirme ve daha iyi rekabet olması için bu 7 sunucuları birleştirin derim ben böyle daha iyi olur diye düşünüyorum
Sevgiler :)

Edited by Furkan Başkaya, 10 Ekim 2020 - 12:16 ÖS.

#35 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2022 - 01:37 ÖS

Öncelikle Herkese Merhaba

Sayın oyun yetkilileri sizden çok zor ama bi o kadar da çoğu kişinin istediği birşeyi istiyorum. Yukarıdaki başlıklarda görülmüş olduğu gibi tüm TR serverlarının birleşmesi gerektiğini düşünüyorum peki bu nasıl olacak diye sorarsanız. Öncelikle tüm TR oyuncularının yüzde 80 i birden fazla TR lerde oynuyor benim görüşüm tüm TR ler birleştikten sonra herkesin hesapları arasında seçim yapmasını öneriyom. Örneğin ben Tr1 Murat ve Tr6 Mrx hesaplarını oynuyorum ve o 2 hesabın arasında seçim yapıcam en çok hangisini oynadıysam onu seçerdim ben mantıklı düşünürek. Bu seçim olayı olmayıp tüm TR serverları birleşirse bu ban yeme olaylarının artıcağını düşünüyorum. Ama bi bizim TR lerin birleşmesi demek bütün dünya serverların kendi ülkelerine göre birleşmesi demek bizde aktiflik kötü olduğu için tüm TR serverlarının birleşmesi isteniyor ancak bu konu hakkında hiç kimse öneri de bulunmamış anlaşılan. (Benzer öneri yapmışlar) Bu arada eğer tüm Tr ler birleşirse oyunu bırakan çoğu oyuncunun oyuna yeniden geri başlıcağını düşünüyorum.

Herkese İyi Günler ve İyi Oyunlar :)

#36 Marjinal

Marjinal

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 posts
  • Karakter:AKIN

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2022 - 02:09 ÖS

Evet Murat, Tr6'nın köklü oyuncularından birisi olarak sana katılıyorum. Eskiden çok aktif bir sunucuydu TR6 ve rekabet ortamı çok güzeldi. Yeni sunucuların açılmasıyla eski sunuculardaki aktiflikler düştü. Tüm sunucular birleşirse ve dediğin gibi çoklu hesap kullanmayı engellemek için farklı sunuculardaki hesaplar arasından seçim yaptırılabilir. Ama uzun süredir oyunun gelişimi için bir hamle görmediğim için oyun görevlilerinden/yöneticilerinden, böyle bir hamle beklemiyorum ne yazık ki.

• Murat_4510 likes this

Sahtelerin düştü maskesi

Sahnelerin bende sahibi

(smug) Only TR6

Taklitlerimden sakınınız.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye