Jump to content

Photo

Eski Sunucular

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 Silc00n

Silc00n

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 195 posts
  • Takim:Forever
  • Oyun Dünyasi:TR2
  • Karakter:Tr2,Tr4,Tr6 Silc00n

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 11:10 ÖÖ

Artık eski sunuculardaki oyuncuları düşünme zamanı gelmedi mi? Oyuncular sunucularında yarışacak kimseler olmadığı için birer birer uçup gidiyorlar. Gün geçtikçe oyuncu sayıları azalırken hala eski sunucular ısrarla birleştirilmiyor. Gerçekten anlamıyorum bu hamle için daha kaç kişinin daha oyunu bırakması gerekiyor.

• Nakruf, ENTERESAN, Haşhaşin and 8 others like this

#2 Yasin CCK

Yasin CCK

#adacck

• Members
  • PipPipPip
  • 728 posts
  • Oyun Dünyasi:TR7
  • Karakter:YasinCCK

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 11:40 ÖÖ

Selam dostum, umarım görüşmeyeli iyisindir.

Ben de benzer şekilde bir hamle bekliyorum ama serverların açılış zamanları farkından kaynaklanan level ve stat farkları ne olacak sorusuna cevap bulamıyorum.

• Silc00n likes this

yiiOtv.png

#3 GetRight

GetRight

F A T İ H

• Members
  • PipPipPip
  • 238 posts
  • LocationTürkiye
  • Karakter:Getright

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 12:27 ÖS

TR1 - TR2 - TR3 - TR4 Sunucularının birleşmesini destekliyorum sonuç olarak ölü sunucular ve aralarında çok fazla bir zaman dilimi farkı yok.

• Silc00n, ENTERESAN, Waltz and 7 others like this

#4 oFurkanBey

oFurkanBey

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 109 posts
  • LocationKütahya
  • Takim:MortalKombat
  • Oyun Dünyasi:TR12
  • Karakter:Hax

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 03:37 ÖS

Daha önce çok kez denildi bu uygulansa ne güzel olur.
Şirketin yeni sunucu gelirlerinden çok eski oyuncuların isteklerini düşünmesi birazda vefalı hareket etmesi yararlı olacaktır.
  • Silc00n and ENTERESAN like this

#BirZamanlarMabetVardı

#5 * EismaN *

* EismaN *

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 173 posts
  • LocationUmuT
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:EismaN1

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 08:29 ÖS

Farkli TR lerde kasan arkadaslar var. Trler birlestirilirse 2 hesapta ayni trde olacak buda multi sayilacak ve adamin emegi gidecek gelmez diye dusunuyorum :)

#6 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 08:37 ÖS

Sunucuların birleşmesini istiyorsak belli "fedarkarlıklar" yapmamız lazım 2 hesab multi olucaksa 1'den vazgeçmesi gerekir. (angel)   

Edited by Toxic, 27 Mart 2020 - 08:39 ÖS.

• Silc00n, Saggio and Marjinal like this

pink-panther-fish.gif

#7 GetRight

GetRight

F A T İ H

• Members
  • PipPipPip
  • 238 posts
  • LocationTürkiye

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 08:56 ÖS

Farkli TR lerde kasan arkadaslar var. Trler birlestirilirse 2 hesapta ayni trde olacak buda multi sayilacak ve adamin emegi gidecek gelmez diye dusunuyorum :)

Bu konu için düşüncem şu dur;Her sunucu için bir hesabı olan kişiler örnek olarak;Silc00n,Ali11 Veya ben.Şahsen ben hesaplarım arasında seçim yapıp 3 ünden 1 ini seçer oynarım diğer hesaplarımda emeklerim boşa gider belki ama.Serverlar birleştiğinde oyun daha oynanabilir hale geleceği kanaatindeyim.

• Silc00n and Saggio like this

#8 TheBlood

TheBlood

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 posts
  • Karakter:HarbiFissek

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 10:18 ÖS

Bu konu için düşüncem şu dur;Her sunucu için bir hesabı olan kişiler örnek olarak;Silc00n,Ali11 Veya ben.Şahsen ben hesaplarım arasında seçim yapıp 3 ünden 1 ini seçer oynarım diğer hesaplarımda emeklerim boşa gider belki ama.Serverlar birleştiğinde oyun daha oynanabilir hale geleceği kanaatindeyim.

peki serverler birleşiçek tamam iyi fikir dediğinde iyi ama satın alınan donutlar ne oluçak sığnağında 2 işçisi olan lar var hero zero tr leri birleştirmeden önçe hesap sorarsa eğer geri para iadesi de yapmak durumunda kalıçaklar :)

#9 GetRight

GetRight

F A T İ H

• Members
  • PipPipPip
  • 238 posts
  • LocationTürkiye

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2020 - 11:05 ÖS

peki serverler birleşiçek tamam iyi fikir dediğinde iyi ama satın alınan donutlar ne oluçak sığnağında 2 işçisi olan lar var hero zero tr leri birleştirmeden önçe hesap sorarsa eğer geri para iadesi de yapmak durumunda kalıçaklar :)

Dediğine katılmıyorum.Bugün bu oyun kapansa sana para iadesi yapmak zorunda kalıcak mı?.Bu açıdan bakıcaksın. Donutlar özgür ve hür iradeyle alındı ve o kullanıcı sözleşmesini biraz okumanı tavsiye ediyorum.

• Silc00n, Saggio and aslann281 like this

#10 Silc00n

Silc00n

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 195 posts

Yayınlanma tarihi 28 Mart 2020 - 08:30 ÖÖ

Selam dostum, umarım görüşmeyeli iyisindir.

Ben de benzer şekilde bir hamle bekliyorum ama serverların açılış zamanları farkından kaynaklanan level ve stat farkları ne olacak sorusuna cevap bulamıyorum.

Süre farkını son açılan serverların aktifliği kapattı. Mesala TR6 da şöhretler uçtu gitti. Tüm serverlar şöhret sıralaması çok karışık aşağı indikçe her server var. Seviye sıralaması baksan TR2,6,6,1,1,3,5,5,6,4,6,4 karışık gidiyor. Stat dersen ben TR2 de ilk açılan TR1 in hepsinden çoğum TR6 birincisi benden çok bazılarıyla eşit gibi oda seviye sıralaması gibi karışık gidiyor. Kısacası açılış zamanındaki ufak farkların bir önemi kalmadı.

Sunucuların birleşmesini istiyorsak belli "fedarkarlıklar" yapmamız lazım 2 hesab multi olucaksa 1'den vazgeçmesi gerekir. (angel)   

Benim gibi 2 veya üzeri hesabı olan arkadaşların fedakarlık yapacağına eminim. İstediğimiz hesapla devam ederiz. Çoğu oyuncu bırakırken 3 5 hesabım var nolacak demiyor bırakıyor. Belki o bırakanlar bile istediği hesabını geri açtırıp tekrar oyuna başlayabilir.

Dediğine katılmıyorum.Bugün bu oyun kapansa sana para iadesi yapmak zorunda kalıcak mı?.Bu açıdan bakıcaksın. Donutlar özgür ve hür iradeyle alındı ve o kullanıcı sözleşmesini biraz okumanı tavsiye ediyorum.

Buna benzer bir oyun kapandı ve hiç kimseye bir kuruş geri iade etmediler. Onlar çaresizdi tek sunucu vardı ve oyuncu sayısı çok azalmıştı. Sonra ne dediler. Aldığınız oyun içi şeyleri harcayın oyunun son aylarının keyfini çıkarın 6 ay sonra kapatıyoruz.

• KaLipso, TheBlood, Toxic and 2 others like this

#11 * EismaN *

* EismaN *

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 173 posts
  • LocationUmuT
  • Karakter:EismaN1

Yayınlanma tarihi 28 Mart 2020 - 12:33 ÖS

Simdi oyun yetkilileri nerden anlicak kimin birden fazla hesabi oldugunu belki biri 2 hesabiylada oynar kimse farketmez:)

#12 Silc00n

Silc00n

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 195 posts

Yayınlanma tarihi 28 Mart 2020 - 01:52 ÖS

Simdi oyun yetkilileri nerden anlicak kimin birden fazla hesabi oldugunu belki biri 2 hesabiylada oynar kimse farketmez:)

Zaten normalde de var o dediklerin adamın iki interneti var iki farklı cihazdan iki hesap oynuyor. HZ ekibinin anlaması imkansız çünkü adamın ne interneti aynı ne cihaz aynı o yüzden nereden bilecekler aynı adam olduğunu ban atamıyorlar. Bunlar bazen yanlışlıkla aynı cihazdan falan giriyor ban yiyorlar oradan duyuyoruz hikayelerini. Ban yedim diyerek forumda bile ağlayan oldu. Hatta yedek hesabım ban yedi diyerek şikayet eden yüzsüzler bile oldu.

• * EismaN * likes this

#13 Haşhaşin

Haşhaşin

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 posts
  • Location➳ ▽
  • Takim:Bir zamanlar tr6 forever
  • Karakter:* Strangereıster *

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2020 - 02:58 ÖS

Sunucular birleşse bile, oyuncular yine aynı oyuncular olacaktır. Sadece sunucu da ki aktiflik artacaktır. Dolayısıyla arada ki güç farkı da baya çoğalacaktır. Ben daha çok oyunun alt yapısının değişmesini gerektiğini düşünüyorum, sıralamalar aylık zaman dilimlerine bölünmeli, bu saye de  oyunda ki eğlence ve rekabet ortamı daha çok olur diye düşünüyorum. 

• RockAngel90 likes this

''İnsan çok sevdiği halde neden her defasında terkedilir?

Ve beklenenler,neden hep vazgeçildikten sonra gelir?''.

#14 Yasin CCK

Yasin CCK

#adacck

• Members
  • PipPipPip
  • 728 posts
  • Karakter:YasinCCK

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2020 - 07:49 ÖÖ

Sunucular birleşse bile, oyuncular yine aynı oyuncular olacaktır. Sadece sunucu da ki aktiflik artacaktır. Dolayısıyla arada ki güç farkı da baya çoğalacaktır. Ben daha çok oyunun alt yapısının değişmesini gerektiğini düşünüyorum, sıralamalar aylık zaman dilimlerine bölünmeli, bu saye de  oyunda ki eğlence ve rekabet ortamı daha çok olur diye düşünüyorum. 

Bu kadar çabuk gerçekleşen bir dilek görmedim :)

Sezon özelliği geldi. Hayırlı olsun ;)

yiiOtv.png

#15 TR5IHEROCLAssHZ

TR5IHEROCLAssHZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Takim:clashofclass
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:HEROCLAssHZ

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 07:32 ÖÖ

Bir aralar en büyük en iyi rekabetin olduğu bu serverde şuan totalde 2-50 seviye hesapları saymazsak 120 kişi var Bence tr6 daki hesaplardan kat ve kat düşük seviye hesaplar var.Bir iki istisna dışında.Bence ölen serverler birleşmeli heleki tr 5 artık bir serverle birleşmeli.Bu serverin durumuna çok üzüldüm.Seviye olarak düşük kalmış biriyim ama inanınki en yaşlı hesaplardan biri benim hesabım.Tekrar başlamayı düşündüm kaç kere ama çok zor geliyor yeni bir hesap açmak.Umarım bu yazdıklarımı değerlendirirsiniz :(

• Silc00n likes this

#16 Silc00n

Silc00n

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 195 posts

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 10:18 ÖÖ

Evet arkadaşlar karşınızda sunuculardaki seviyelere göre oyuncu sayıları bulunmaktadır. Tablodaki kriterler şöyledir.

250+ : Oyunda ilk büyük seviye yükseltme zorlaşması olan 249 barajını geçen 250 seviye üzeri oyuncular

100+ : 3 hane psikolojik barajı geçen 100 seviye üzeri oyuncular

30+ : Davet eden arkadaşa donut verildiğinden dolayı HZ ekibine göre oyunu beğenme beğenmeme sınırı olan 30 seviye üzeri oyuncular

1+ : Sunucuya kaydolan tüm oyuncular

Tabloda görüldüğü üzere ilk TR sunucularında neredeyse oyuncu kalmamıştır. Bu serverlerin birleştirilmesi elzemdir. Saygılarımla.

250+	100+	30+	1+
TR1	59	123	200	451
TR2	48	73	94	184
TR3	36	86	137	238
TR4	36	75	103	186
TR5	30	52	78	178
TR6	114	199	258	407
TR7	128	287	393	570
TR8	162	555	1128	3121

• Rampage15, 7878KaraBüklü7878, Toxic and 2 others like this

#17 TR5IHEROCLAssHZ

TR5IHEROCLAssHZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Takim:clashofclass
  • Karakter:HEROCLAssHZ

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 11:16 ÖÖ

Evet arkadaşlar karşınızda sunuculardaki seviyelere göre oyuncu sayıları bulunmaktadır. Tablodaki kriterler şöyledir.

250+ : Oyunda ilk büyük seviye yükseltme zorlaşması olan 249 barajını geçen 250 seviye üzeri oyuncular

100+ : 3 hane psikolojik barajı geçen 100 seviye üzeri oyuncular

30+ : Davet eden arkadaşa donut verildiğinden dolayı HZ ekibine göre oyunu beğenme beğenmeme sınırı olan 30 seviye üzeri oyuncular

1+ : Sunucuya kaydolan tüm oyuncular

Tabloda görüldüğü üzere ilk TR sunucularında neredeyse oyuncu kalmamıştır. Bu serverlerin birleştirilmesi elzemdir. Saygılarımla.

250+	100+	30+	1+
TR1	59	123	200	451
TR2	48	73	94	184
TR3	36	86	137	238
TR4	36	75	103	186
TR5	30	52	78	178
TR6	114	199	258	407
TR7	128	287	393	570
TR8	162	555	1128	3121

Eskiden yine bu kadar değildi ama cidden artık lazım şart gibi birşey oldu Bu serverler birleşmeli Mükemmel bir rekabet olacağına eminim tr 1 2 3 4 5 6 da bütün seviyeler birbirlerine yakın tek WaysToDie'nin seviyesi yüksek oda pek etkilyeceğini düşünmüyorum.Tr 8 de kısa bir zamanda son bulacak.Fransa serverinde oynarken bir kaç arkadaş söyledi tr9 için yabancılar hazırlanıyormuş.Malasef dolar kuru yüzünden ucuza geliyor onlara.Türkler yine bırakacak donutun oluşturduğu farkı görecekler ve bırakacaklar trde oyuncu kalmayacak iyi düşünmeleri gerek 

#18 WaysToDie

WaysToDie

~~WTD~~

• Members
  • PipPipPip
  • 525 posts
  • Takim:~~GizliMaßed~~
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:WaysToDie

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 01:23 ÖS

Sunucu birleşimi zor, HZ böyle bir şeyi oyuna getirmez, oyuna başlangıç tarihleri , aktiflik  , takım şöhretleri , şöhretler, lig puanları farklı , stat ve level farkından dolayı oyunu bırakanlar çoğalır. bunun yerine yeni server açarak yeni oyuncu elde etmeye çalışıyorlar.

Birleştirmiş olsalar bile , oynayanlar yine aynı oyuncular, yeni oyuncu gelmeyecek ,

• Basir07 and 7878KaraBüklü7878 like this

uU_h34IURjSA2M79J3pCoA.png

#19 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Karakter:Karaßüklü78

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 03:40 ÖS

Aslında gelse harika olur bu öneri ve gelen yorumların hepsi gayet mantıklı. Fakat bende WaysToDie ye katılıyorum gelmesi şu anlık mümkün değil gibi çünkü bize kadar bir sürü ölü server var Polonya serverleri Yunanistan , Almanya vesaire oyundan kaynaklı sorunlar. Serverler gün geçtikçe ölmeye mahkum...

• Basir07 and ☆ HeroZiro ☆ like this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#20 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 355 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2020 - 08:21 ÖS

Açıkçası keşke serverler birleşse , daha güzel olurdu her şey..  lakin çok zor gelmesi böyle bir şeyin.

• Basir07 likes this

d

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye