Jump to content

Photo

TR13 Takım Arıyorum Bölümü

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2023 - 04:14 ÖS

Merhaba  

TR13 sunucunda takım arayan kullanıcılar, bu sayfada Karakter Adı ve Seviyelerini yazarak takım aradıklarını belirtebilirler. Ek bilgileri de belirtmek isterlerse eklemelerinde sakınca bulunmamaktadır. (Karakter fotoğrafı vb.)

• X326, Emir22 and Yasin99 like this

#2 Murphy2Ktr13

Murphy2Ktr13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Takim:Forever
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:Murphy2K

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2024 - 10:37 ÖÖ

Herkese merhaba, bu sunucudaki nickim Murphy2K ve 2. günüm. Henüz 42 levelim ve bir taraftan heroconlar için kaynak biriktirirken bir taraftan da hızla gelişiyorum. Takım davetlerine açığım. Eğitim kupalı takımlar önceliğimdir. Oyunda tecrübeli sayılırım, yıllar evvel TR1'de Murphy2K nickiyle 350 seviyeye kadar oynamışlığım var( bu hesap sınavlarıma çalıştığım zaman aralığında inaktiflikten silinmiş, uyarı emaillerini hesap verileri silindikten sonra gördüm maalesef). Oradan hatırlayanlar olacaktır. Özetlemek gerekirse bu hesapta da eskisi gibi düşük güç taktiğini yapıyorum, parayla yetenek basmadan mümkün olduğu kadar hızlı gelişiyorum (başka bir deyişle yeteneklerin her biri +1 için 5 para istiyor), herocon odaklı oynuyorum, saygılı olmaya özen gösteriyorum, herkese iyi oyunlar diliyorum.

Edited by Murphy2Ktr13, 02 Ocak 2024 - 10:40 ÖÖ.

• Murat_4510 likes this

#3 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2024 - 11:11 ÖÖ

Herkese merhaba, bu sunucudaki nickim Murphy2K ve 2. günüm. Henüz 42 levelim ve bir taraftan heroconlar için kaynak biriktirirken bir taraftan da hızla gelişiyorum. Takım davetlerine açığım. Eğitim kupalı takımlar önceliğimdir. Oyunda tecrübeli sayılırım, yıllar evvel TR1'de Murphy2K nickiyle 350 seviyeye kadar oynamışlığım var( bu hesap sınavlarıma çalıştığım zaman aralığında inaktiflikten silinmiş, uyarı emaillerini hesap verileri silindikten sonra gördüm maalesef). Oradan hatırlayanlar olacaktır. Özetlemek gerekirse bu hesapta da eskisi gibi düşük güç taktiğini yapıyorum, parayla yetenek basmadan mümkün olduğu kadar hızlı gelişiyorum (başka bir deyişle yeteneklerin her biri +1 için 5 para istiyor), herocon odaklı oynuyorum, saygılı olmaya özen gösteriyorum, herkese iyi oyunlar diliyorum.

Tr1 e de başla knk, hesabın kurtarılabilinir. Gerekli bilgileri hatırlıyorsan eğer Tr1 deki hesabında açılır.

https://support.hero...tLanguage=tr_TR

Bu linke tıklayarak bilet oluşturacaksın ve gerekli bilgileri verdiğinde de Tr1 deki hesabın açılacaktır.  :)

Özledik seni.  (inlove)

Tabii 2 sv ağır gelir dersen kararına saygı duyarım.  :)

• Murphy2Ktr13 likes this

#4 Murphy2Ktr13

Murphy2Ktr13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Takim:Forever
  • Karakter:Murphy2K

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2024 - 11:35 ÖÖ

Tr1 e de başla knk, hesabın kurtarılabilinir. Gerekli bilgileri hatırlıyorsan eğer Tr1 deki hesabında açılır.

https://support.hero...tLanguage=tr_TR

Bu linke tıklayarak bilet oluşturacaksın ve gerekli bilgileri verdiğinde de Tr1 deki hesabın açılacaktır.  :)

Özledik seni.  (inlove)

Tabii 2 sv ağır gelir dersen kararına saygı duyarım.  :)

Selam Murat :), hesabımın kalıcı olarak silindiğini söylemişlerdi ama yine de şimdi bilet oluşturdum. Geri dönüşe göre gerekli bilgiler bende varsa hesabı geri almaya çalışacağım. 1 sv'de oynayan 2 sv'de de oynar :). Ben de sizleri özledim. Yıllar sonra tr1'e neler oldu merak etmedim değil :).

• Murat_4510 likes this

#5 Ardaxrqn

Ardaxrqn

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Karakter:Ardaxrqn

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2024 - 05:09 ÖS

Merhabalar ben Arda, oyuna tr3 serverında başladım ve oranın demir başlarındandım fakat bir süre oyuna girmeyince doğal olarak hesabım kapandı ve bende oyuna küstüm, yıllarca buraya hiç uğramadım  (lol)

Uzun yıllar sonra tr11 de şansımı denemek istedim fakat hem oyundaki aktifliğin azlığı ve bazı takımların tutum ve davranışları daha da oyundan soğutarak o hesabıda bırakmama yol açtı. Şimdi oyuna tekrar başlama hevesindeyim ve çok fazla aktif olamasamda rekabet duygusunu hissedebileceğim bir takımda görev almak istiyorum. (Seviyem ve şöhretim az daha bugün başladım yargılamayın  (phew)

(Başlama tarihi: 19.01.2024)

Herkese iyi oyunlar dilerim, rekabetiniz eksik olmasın :))

#6 xXArdaKingXx

xXArdaKingXx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2024 - 05:29 ÖS

Merhabalar ben Arda, oyuna tr3 serverında başladım ve oranın demir başlarındandım fakat bir süre oyuna girmeyince doğal olarak hesabım kapandı ve bende oyuna küstüm, yıllarca buraya hiç uğramadım  (lol)

Uzun yıllar sonra tr11 de şansımı denemek istedim fakat hem oyundaki aktifliğin azlığı ve bazı takımların tutum ve davranışları daha da oyundan soğutarak o hesabıda bırakmama yol açtı. Şimdi oyuna tekrar başlama hevesindeyim ve çok fazla aktif olamasamda rekabet duygusunu hissedebileceğim bir takımda görev almak istiyorum. (Seviyem ve şöhretim az daha bugün başladım yargılamayın  (phew)

"2017 yılında kurmuş olduğum forum hesabımı da bulmuş oldum ararken  (grin) Moderatör arkadaşlarımız merak etmesin sadece birini kullanacağım karışıklılığa sebep vermemek için saygılarımla.."

Edited by xXArdaKingXx, 19 Ocak 2024 - 05:32 ÖS.

#7 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2024 - 07:31 ÖS

İsterseniz No Mercy Two takımına alabiliriz.. iyi forumlar

• Ardaxrqn likes this

only tr13

#8 Ardaxrqn

Ardaxrqn

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2024 - 08:42 ÖS