Jump to content

Photo

Kahramanlık Adımlarındaki Sığınak Yerleri

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2023 - 10:24 ÖÖ

Oyunun kahraman sığınağını daha fazla genişletip yeni odalar eklemesi gerekiyor yoksa hiçbir zaman bu kahramanlık adımlarındaki ödülleri alamayacağız.  :(

ert3noo.png

Oyunun artık ne tür odalar getireceğini artık oyunun kendisine bırakıyorum zaten benim aklımda da öyle çok büyük bir oda yok sadece şu kahramanlık adımlarını tamamlayalım yeter.

• Toxic, Emir22 and 15seyhmus like this

#2 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2023 - 04:19 ÖS

Evet sonunda biri buna değindi bunu çok önceden fark etmiştim bu konuyu foruma yazmayı düşünmemiştim ama sonunda birileri bunu fark etti yıllardır sığınağa oda gelmiyor normalde mevcut 60 tane oda olması gerekiyor ama 40 tane var 20

Oda yıllardır eksik hiç bir sığınak odası gelmedi bu kahramanlık adımları niye yıllardır duruyor onu anlamış değilim oda gelecekse gelmesi lazım yoksa öylece boş bir şekilde kahramanlık adımlarında duruyor.

Mesela pil odası gelse çok şahane olur

• tdagasan11, X326, Brock and 4 others like this

pink-panther-fish.gif

#3 tdagasan11

tdagasan11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 368 posts
  • Takim:Minas Tirith
  • Oyun Dünyasi:TR11
  • Karakter:Cazzie

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2023 - 06:00 ÖS

Evet sonunda biri buna değindi bunu çok önceden fark etmiştim bu konuyu foruma yazmayı düşünmemiştim ama sonunda birileri bunu fark etti yıllardır sığınağa oda gelmiyor normalde mevcut 60 tane oda olması gerekiyor ama 40 tane var 20

Oda yıllardır eksik hiç bir sığınak odası gelmedi bu kahramanlık adımları niye yıllardır duruyor onu anlamış değilim oda gelecekse gelmesi lazım yoksa öylece boş bir şekilde kahramanlık adımlarında duruyor.

Pil odası gerçekten mantıklı. Ben şu anda TR11'de oynuyorum, günlük pil haklarımın hepsini kullanabildiğim bir gün hatırlamıyorum. Bu tarz eklentilerin etkin bir şekilde kullanılabilmesi için bazı adımların atılması gerekiyor. Ben de isterim oyun çok oynansın, rekabet olsun. Ama yok. O halde hem ilgili konudaki eksikliği tamamlayacak hem de bahsettiğimiz konu gibi alternatif sorunlara da çözüm olacak geniş kapsamlı yenilikler getirilebilir. Kazan-kazan.

• X326, Brock, Toxic and 4 others like this

giphy.gif

#4 Toxic

Toxic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Oyun Dünyasi:TR2

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2023 - 08:24 ÖS

Pil odası gerçekten mantıklı. Ben şu anda TR11'de oynuyorum, günlük pil haklarımın hepsini kullanabildiğim bir gün hatırlamıyorum. Bu tarz eklentilerin etkin bir şekilde kullanılabilmesi için bazı adımların atılması gerekiyor. Ben de isterim oyun çok oynansın, rekabet olsun. Ama yok. O halde hem ilgili konudaki eksikliği tamamlayacak hem de bahsettiğimiz konu gibi alternatif sorunlara da çözüm olacak geniş kapsamlı yenilikler getirilebilir. Kazan-kazan.

Kesinlikle katılıyorum TR11 gibi eski aktifliği az sunucularda bende TR2'de oynuyorum aynı sorunu bizde yaşıyoruz.

Her şey özetlenmiş Kazan-kazan 

• zezzez, Emir22, Murat_4510 and 1 other like this

pink-panther-fish.gif

#5 Emir22

Emir22

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 posts
  • Takim:TİTANS
  • Karakter:Emir24

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2023 - 04:53 ÖÖ

TR4 ve TR5 de bende bu durumdan muzdaribim. Kimseye ihtiyaç duymadan pil kasabileceğimiz bir şey ölü sunuculardaki insanlar için çok iyi olur.  :) 

Edited by Emir22, 04 Ekim 2023 - 04:54 ÖÖ.

• Toxic, zezzez, Murat_4510 and 1 other like this

hero-zero.gif

#6 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2023 - 04:38 ÖS

Merhaba  (wave)

Not: Yeni konu açmak yerine bu konuda fikrimi belirtiyorum. Konu kirliliği oluşmaması açısından.

Mesela pil odası gelse çok şahane olur.

Mesela sığınaktaki odaların istedikleri zeronit ve süper yapıştırıcıları azaltan bir oda da gelebilir.  ;)

Mesela o odanın 1. seviyesi sığınaktaki diğer odaların istediği zeronit ve süper yapıştırıcı miktarını yüzde 5 azaltıcak ve en fazla 10 seviye yükseltilip 10. seviye de de yüzde 50 azalıcak diğer odaların istedikleri zeronit ve süper yapıştırıcı miktarı.

Örnek: 1.000.000 süper yapıştırıcı   / yüzde 50 azaltılarak /    500.000 süper yapıştırıcı

2.000.000 zeronit    / yüzde 50 azaltılarak  /    1.000.000 zeronit

Evet 10. seviyede diğer odanın istenilen maden miktarını bayağa düşürdü ve buda bizim sığınaktaki odaları yükseltmemizi bayağa bi kolaylaştıracak. Özellikle sığınak büyümesi yüksek olan oyunculara bu oda çok aşırı işe yarar.  :)  Malum sığınakta yenemediğimiz yabancılar var artık. Böyle bir odanın gelmesi de oyunun sığınağını bayağa bi dengeli yapacağını düşünüyorum.

Herkese İyi Oyunlar ve İyi Forumlar  (wave)

• tdagasan11 likes this

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye