Jump to content

Photo

Kahraman Sığınağı Eğitimi -Bölüm 1-

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2024 - 05:42 ÖS

Kahraman Sığınağına Hoş Geldiniz!!!

Bu bölümde Kahraman Sığınağı'nın farklı dinamiklerini ele alacağız.

2jsqszn.png

Sığınak, oyununuzun alt çubuğunda, eğitim odasının ve özel görevlerin yanında bulunabilir. Sığınak yerine eriştiğinizde size uygun bir sığınak oluşturabileceksiniz, yenilerinin kilidini açtıktan sonra sığınağın sahnelerini ve düzenini değiştirebilirsiniz.

s9fito3.png

Şan; Sığınak dövüşlerinden elde edilir, bu dövüşler sırasında kaynak (süper yapıştırıcı ve zeronit) kazanabilirsiniz.

pb7m16a.png

Süper yapıştırıcı ve zeronit, odaların iyileştirilmesi için önemli bir kaynaktır. onları ne pahasına olursa olsun koruyun çünkü depolarınıza koymadığınız kaynaklar rakibiniz tarafından çalınabilir.

iu4sbg7.png

enwdrb0.png

Ayrıca odalarınızı inşa etmek için robot kiralayabilirsiniz, 1 tanesini ücretsiz, 2.sini ise kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca 7 gün boyunca 3. robotu da satın alabilirsiniz.

ru6wm8e.png

Sağdaki Sayı kaç tane mevcut robotun çalıştırılabileceğini, soldaki sayı ise kaç tane robotun çalışmakta olduğunu gösterir.

Saklanma Sahneleri

Her gün parça almak için 1 sandığı ücretsiz açma fırsatınız var. Bu parçalar saklanma yeriniz için farklı sahnelerin kilidini açmak için kullanılabilir!

42bn0xx.png

9usdusg.png

Sığınaktaki Farklı Sahnelerin kilidi belirli sayıda parça için açılabilir veya sezonları satın alırsanız açılabilir. Kilidi açtıktan sonra bunları istediğiniz gibi, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sahnelerde her biri o bölümde belirli bir sayıyı açmaya yönelik "ödüller" içeren 12 bölüm bulunmaktadır.

pjgon3p.png

j4ma6vn.png

Bir sahnede kilit görürseniz, henüz kilidini açmamışsınız demektir.

nocv97p.png

8ihdtid.png

Kahraman Sığınağı'nı nasıl buluyorsunuz?

- Size göstereyim.

hg7mbp2.png

Şu anda ihtiyacınız olan odalar, Saldırı o bot fabrikaları ve robot deposudur, çünkü bu size, diğer oyuncuları yenmek için ihtiyacınız olan robotları verecektir.

eh8onfs.png

Bu odaları kurduktan sonra ve savaşmaya hazır olduğunuzda, kaç robotunuzun olduğunu ve dövüş simgesinin nerede olduğunu bulmanız gerekecek.

gejcoyj.png

Dövüş simgesi, başarılarınız ile saldırınız veya bot sayınızın arasında bulunur. Gördüğünüz gibi savaşacak 167 ye 644 botum var.

Hazır olduğunuzda simgeye tıklayın ve savaşmaya hazırlanın.

9utszey.png

Gördüğünüz gibi bu kişi benim için iyi bir vuruş değil ve muhtemelen dövüşte başarısız olurum, bu yüzden bir kez özgürce yenilenebilirim. Veya yenilemek için bir botla vurun, ardından başka bir ücretsiz yenileme için 10 dakika bekleyin.

1hl7jfr.png

AHH..Bak bu daha iyi. Bu kişiyle 1 saldır o bot ilgilenecek.

9i8dn40.png

tl4xvs4.png

1. Bölümün sonuna geldik 2. bölüm ise çok yakında yayınlanacaktır. ;)

Not: Bu konu başka bir forumdan alıntıdır. Bu konunun Türkçe çevirisi yapılıp gerekli yazım yanlışları düzeltilip fotoğraflar da yenilenmiştir. Benim gözden kaçırdığım bir hata var ise ''Report'' tuşunu kullanıp bunu bildiriniz.

Herkese İyi Oyunlar ve İyi Forumlar (wave)

• Brock, zezzez, Laz Ziya and 2 others like this

#2 Yasin99

Yasin99

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 88 posts
  • Oyun Dünyasi:TR13
  • Karakter:HastasiyizDede

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2024 - 08:14 ÖS

tam okuyamadım ve anlamadım.. yinede teşekkürler muratım.. night da başarılar :) 

• Kirigaya Kazuto and Lucifer Morningstar like this

İstanbul iki yaka, iki kıta
İstanbul yedi tepe, tepe tepe
İstanbul içi beni, dışı seni
Ulan İstanbul sen mi büyük, ben mi büyük?

İstanbul sahibi yok, sahibi çok
İstanbul yarısı aç, yarısı yok
İstanbul trafiği, grafiği

İstanbul hırlısı var, hırsızı var
İstanbul masumu var, suçlusu var
İstanbul kralı var, kuralı var

#3 Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • LocationHell
  • Takim:CIRCUS MAXIMUS
  • Karakter:Lucifer

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2024 - 11:15 ÖÖ

Eline sağlık murat ben beğenmedim ama başka arkadaşlara yardımı dokunur herhalde.

#4 Murat_4510

Murat_4510

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 501 posts
  • LocationManisa

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2024 - 01:53 ÖS

Kahraman Sığınağı Eğitiminin 2. Bölümünü de Okumak isterseniz linki buraya bırakıyorum;

https://forum.tr.her...ölüm-2/

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye