Jump to content

Photo

TR5 - Lyosef ile yaptığımız röportaj / TR5 - Karaßüklü78

röportaj Lyosef

5 replies to this topic

#1 7878KaraBüklü7878

7878KaraBüklü7878

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • Takim:Shadow Empire
  • Oyun Dünyasi:TR5
  • Karakter:Karaßüklü78

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 09:13 ÖS

Tekrardan merhaba arkadaşlar   (wave) Bugün ki röportaj konuğum Lyosef Keyifli okumalar herkese   :) 

kM6O8r.png

Karaßüklü78: Merhaba lyosef , röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim.

Lyosef: Rica ederim.   :) 

Karaßüklü78: Bize kendin den bahseder misin   :S 

Lyosef: Adım yusuf 15 yaşındayım Tekirdağ da yaşıyorum öğrenciyim.

Karaßüklü78: Yusuf oyuna nasıl başladığını anlatır mı sın bize ?

Lyosef:İlk olarak küçük kardeşim gösterdi ben hesap bile açmak istemedim sene 2014-2015 civarıydı. Zaten sonra bir arkadaşımı oynarken gördüm. Leveli o zamanlar kardeşimden bildiğim için yüksek geldi. Onla rekabete girdim. Her şey o an başladı bir an düşman olduk sonra bu oyunun beni sıktığını fark edip 2017 senesine kadar oynamadım. Taaki internet ten tanışdığım bir arkadaşım  beni çağırana kadar. Oyunu bilmiyorum sanmıştı o zamanki bilgimle güzel bir takıma yerleştim ondan sonra çok kez bıraksam da şuan bağımlı olmaya yakin bir durumdayım.

Karaßüklü78: Amma uzun bir hikayen varmış   :D  Peki Yusuf bu oyunun sana kazandırdığı yada kaybettirdiği şey oldu mu ?

Lyosef: sayamayacağım kadar dost kazandırdı. Bolca eğlendim özellikle yabancı serverde oynamıştım ilk oradaki insanlarla tanışmak konuşmak yani kısacası çok şey kazandırdı hiç bir şeyde kaybettirmedi bence.

Karaßüklü78: Harika peki günlük rutininden bahseder misin bize yani 1 günün nasıl geçiyor ?

Lyosef: para conunu duyduğumdan beri zamanım geçmiyor ama güne açtığım son görevi tamamlayarak başlarım. sonra eğitim yapmam eğitimi aklıma gelince yaparım. Sığınaktaki deneyimleri toplarım saldırıları otomatik men unuturum duello da rastgele en üstten kişilere saldırırım sonra lig yaparım gün uzun olduğu için zorla da olsa eğitimleri bitiriyorum.

Karaßüklü78: Peki Yusuf oyuna yeni başlayanlara tavsiyelerin var mı

Lyosef: Tavsiyelerim ise eğitim önemli değil görev daha önemli ama artık çoklu almak gerekmediğinden ikisi birlikte yapıldığı için ikisini de bitirsinler her şeyi bir düzende yapsınlar diğer türlü çok fazla karıştığından oyundan hızlı soğurlar.

Karaßüklü78: Peki oyunda en sevdiğin yardımcı yada yardımcıların yetenekleri nelerdir.

Lyosef: Benim en sevdiğim pet 2016 yılında dizmiş tim hatırladığım kadarıyla : korkunç dil - penaltıcı - çığ özelliklerini kullanıyordum.

Karaßüklü78: Peki neden bulunduğun takım Shadow Empire

Lyosef: Ben her zaman bana ihtiyacı olan takıma giderim. Şuanda tr6 serverinde çok kötü bir hal alsa da aktifliğin az olduğu serverlerde de takımın anlamını daha çok anladım Shadow Empire de dostluk var ben çok konuşkan biri olduğum için muhabbet de ararım. Shadow Empire hayalimdeki takım kısacası.

Karaßüklü78: Teşekkürler eklemek istediğin bir şey var mı ?

Lyosef: Buradan özgen'e ve Shadow Empire ailesine teşekkür ediyorum daha iyi yerlere gelmek dileğiyle iyi oyunlar.

Karaßüklü78: Biz de sana teşekkür ederiz iyi oyunlar.   ;)

Röportajın sonuna geldik arkadaşlar. Röportajım yayınlansın diyorsan benim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yeni bir röportajda görüşmek üzere ESEN KALIN.   :) 

• huyymarik, Kirigaya Kazuto, ☆ HeroZiro ☆ and 2 others like this

Emekli Moderatör.

-former moderator

#2 huyymarik

huyymarik

Sarı Lacivert Duvar

• Members
  • PipPipPip
  • 1.248 posts
  • Locationİstanbul
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Karakter:huyymarik

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 09:21 ÖS

Elinize sağlık, güzel olmuş.

Başarılarınızın devamını dilerim.
  • 7878KaraBüklü7878 likes this
#EvdeKal

#3 ☆ HeroZiro ☆

☆ HeroZiro ☆

🦥Kakauolelo

• Members
  • PipPipPip
  • 611 posts
  • LocationKütahya
  • Oyun Dünyasi:TR1
  • Karakter:HeroZiro

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2019 - 09:29 ÖS

Bizim röportajımız kadar olmasa da fena olmamış. :D Takım arkadaşıma başarılar dilerim.  (smug) 

#4 Efe.Gs

Efe.Gs

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 258 posts
  • Takim:HELL ANGELS
  • Oyun Dünyasi:TR6
  • Karakter:Spawn

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2019 - 06:47 ÖS

Gittikçe daha da gelişiyorsun röportaj konusunda :) Başarılarınızın devamını dilerim.

Spoiler

#5 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 355 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2019 - 12:10 ÖS

Güzel röportaj başarılarınızın devamını dilerim :) 

d

#6 atacan (dövücü1)

atacan (dövücü1)

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationDenizli
  • Takim:SarayBahçe JK
  • Karakter:dövücü1

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2019 - 04:46 ÖS

Amatör bir çalışma ve röportaj olmuş daha iyi olabilirdi. Lyosef adlı arkadaşıma başarılar dilerim. 

Yanıt ekle

Also tagged with one or more of these keywords: röportaj, Lyosef

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye