Jump to content

Photo

Eski Sunucular

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 367 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2024 - 11:49 ÖS

İlerleyen zamanlarda şunu özlediğimi farkettim; takım savaşlarında statlarımız o kadar yüksek çıkıyo ki artık, şöyle 5k savaşlarda statlarımız cıkması icin az buz sey yapmıyoduk zamanında. o duyguyu özledim galiba

d

#42 Burhan44

Burhan44

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Oyun Dünyasi:TR4

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2024 - 12:14 ÖS

İlerleyen zamanlarda şunu özlediğimi farkettim; takım savaşlarında statlarımız o kadar yüksek çıkıyo ki artık, şöyle 5k savaşlarda statlarımız cıkması icin az buz sey yapmıyoduk zamanında. o duyguyu özledim galiba

İşte hero zero gibi oyunlarda küçük şeyler,ayrıntılar oyunu değerli yapar.Sen mesela bir pet dizersin set dizersin sahiplenirsin onu,şimdi dakka başı değiştiriyorsun.Setler yüksek özellikli petler ve pass gelince denge bozuldu.Tabiki farklı özellikli petler gelebilir ama aynı özellik üzerinden daha güçlü petler gelmesi dengesiz (%30sersemletme—>%40sersemletme gibi).Farklı pet skilleri yapmak zor olmamalı(Forumda üzerine düşünebiliriz herkes bir özellik bulabilir.)Tabiki bazı şeyler için geç bence hero zero 2 çıkmalı ve ilk versiyon üzerine ufak eklemeler yapılıp sunulmalı.

• Kirigaya Kazuto likes this

72ZG.gif

#43 Kirigaya Kazuto

Kirigaya Kazuto

Advanced Member

• Moderators
  • 367 posts
  • Oyun Dünyasi:TR1

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2024 - 06:43 ÖS

İşte hero zero gibi oyunlarda küçük şeyler,ayrıntılar oyunu değerli yapar.Sen mesela bir pet dizersin set dizersin sahiplenirsin onu,şimdi dakka başı değiştiriyorsun.Setler yüksek özellikli petler ve pass gelince denge bozuldu.Tabiki farklı özellikli petler gelebilir ama aynı özellik üzerinden daha güçlü petler gelmesi dengesiz (%30sersemletme—>%40sersemletme gibi).Farklı pet skilleri yapmak zor olmamalı(Forumda üzerine düşünebiliriz herkes bir özellik bulabilir.)Tabiki bazı şeyler için geç bence hero zero 2 çıkmalı ve ilk versiyon üzerine ufak eklemeler yapılıp sunulmalı.

Hero Zero 2 gibi bir yeni oyunun yapılması imkansız diyebilirim. İlk versiyonun aynısını yapın desen geliştirme şirketine tekrar yapamazlar. Dediğin eleştirilere katılıyorum kabak tadı verdi hep daha iyi petler daha iyi özellikler yeter artık. Petlerin olmadığı herozeroyu özledim

d

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye